FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1452 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
FATTY :) 
[powiadom znajomego]    
Autor "FATTY :)"   

MnMs
 Wysłana - 18 styczeń 2007 21:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Czesc,
mam pytanie do tych, ktorzy mieli stycznosc z fatty, czyli tymi siedziskami, ktore reklamuje sie jako bardzo wygodne. Czy rzeczywiscie sa one takie wygodne? Jesli ktos ma to niech napisze czy warto takie cos zakupic. Potrzebuje wygodnego siedziska do nauki, bo ani na lezaco ani przy biurku nie moge zbyt dlugo wytrzymac ;)

Tu link do strony producenta: [http://www.fatty.pl/index.php?akcja=opis&iKatId=22&iProdId=144]

_HojraK_
 Wysłana - 19 styczeń 2007 13:40      [zgłoszenie naruszenia]

moze i wygodne...

ale jak nie mozesz wytrzymac przy ksiazce za dlugo to żadne cuda ci nie pomoga...

ps. tez tak mam

XXwielkiXX
 Wysłana - 19 styczeń 2007 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

ja mialem tak, ze zawsze uczylem sie na lozku na lezaco i po 20 minutach zasypialem spowodowane bylo to tym, ze nie chcialo mi sie zrobic porzadku na krzesle i biorku. teraz ogarnalem pokoj i spokojnie moge sie uczyc

e

a jak sie wylozysz na takim czyms, jeszcze w ziomwy wieczor to jestem pewien ze Cie zlapie kimanie

Zmieniony przez - XXwielkiXX w dniu 2007-01-19 17:27:00

Gumiśśś
 Wysłana - 24 styczeń 2007 15:58      [zgłoszenie naruszenia]

Łooo, ale fajne... ale raczej nie do nauki, pomyśl gdzie bedziesz trzymał książke? w powietrzu? nie wytrzymasz... Zainwestuj w dobre krzesło do biurka i ucz sie przy nim - mi najlepiej wchodzi przy biurku, jak leże to zaraz zrobie sobie 15 minut przerwy na spanie, aż w końcu wychodzi na to że wstaje rano

marcin-ek
 Wysłana - 24 styczeń 2007 17:40      [zgłoszenie naruszenia]

do nauki czego ?
Bo siedzisko , nie zmienia dużo tego czy długo ,,wytrzymasz " to racej zależy od człowieka i jego organizmu

Specjalista -

blefex
 Wysłana - 24 styczeń 2007 21:49      [zgłoszenie naruszenia]

Wogóle nie wyobrażam sobie jak mozna uczyć się przy biurku. Ja siadam na łóżku a nogi zakładam na stolik i jest gicior

Y'all didn't bring no ice?

jarma_KH
 Wysłana - 25 styczeń 2007 08:32      [zgłoszenie naruszenia]

:) hehe to firma z Lidzbarka Warmińskiego a te 2 dziewczyny uczą się w mojej szkole :) Nie wiedziałem wogóle, że jest taka firma w moim mieście

Gumiśśś
 Wysłana - 25 styczeń 2007 14:41       [zgłoszenie naruszenia]

Ja jednak i tak sądzę, że dłużej wytrzymasz siedząc przy biurku niż trzymając książkę w powietrzu... No ale dobra, każdy jest inny W ogóle po co się uczyć? Od tego zacznijmy...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

FATTY :)

Warto przeczytać: jak zrobić taką fryzurę??? | prostowanie włosów... | FATTY :) | najlepsza fryzura? u faceta? | taki zestawik, da cos? | jak zeprac | jak stosowac? | total vintage - wasze zdanie? | Jak nazywa się ta fryzura | golarka elektryczna z regulacja.jest taka? | co jecie na diecie?:) | Smierdzace buty bleee | Buty na impreze NIE BIAŁE - co polecacie ? | BLUZA NIKE JOGA BONITO | Daniel Hechter | HALÓWKI NIKE STEAM | V mann | monety zza ucha | floss | Kluska | hydrobiologia | płodne | smile mdma opis tabletki | KRISWELL 15 tracks 16mins VIDEO MiX FIDGET Electro Attack 720HD | KRISWELL 15 tracks 16mins VIDEO MiX FIDGET Electro Attack 720HD | krzy5iekk | pierś | słaba erekcja | strony z autami używanymi niemcy | kagero | pompka penis | chritianie | kawaler87 | w rajstopach | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.