FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 887 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
FCE 
[powiadom znajomego]    
Autor "FCE"   

Lorant
 Wysłana - 4 listopad 2011 17:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam!
patrząc po forum po tym dziale widzę, że jest grupa osób, która dobrze stoi z angielskim.
Moglibyście podać dobre sprawdzone metody, książki, ćwiczenia które przybliżą mnie/nas do opanowania języka do tego poziomu.
Faktem jest, że jedna książka/ćwiczeniówka jest lepiej od drugiej przyjaźniej, czytelniej napisana dzięki czemu nie zniechęci do nauki w domowym zaciszu.

W chwili obecnej chłonę słówka, z gramatyką na bakier stoję trzeba obrać jakąś metodę - iść zgodnie z dobrą książką itd.

Będę wdzięczny! Bóg zapłać.

Kto nie widzi szczegółów, nic nie wie. A kto nic nie wie, mimowolnie robi się okrutny.

phobeus
 Wysłana - 4 listopad 2011 19:24      [zgłoszenie naruszenia]

jak uczysz sie slowek? skad je bierzesz?

[http://www.bookcity.pl/first-certificate-fce-language-practice/pid/23946] - ta ksiazka jest ogolnie polecane, jesli chodzi o gramtyke do fce. najlepiej jak sobie sciagniesz na komp i zobaczysz czy Ci podpasuje,bo to roznie bywa.

zobacz jeszcze to: [http://www.bookcity.pl/fce-use-of-english-1/pid/18399]

pdf szukaj na chomiku

Zmieniony przez - phobeus w dniu 2011-11-04 19:28:32

Konio
 Wysłana - 5 listopad 2011 17:00      [zgłoszenie naruszenia]

Do gramatyki najlepsza książka to ponoć "English grammar in use" Murphy'ego

Lorant
 Wysłana - 7 listopad 2011 09:43       [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki, poczekam jeszcze na inne propozycję i wskazówki.

Co do słownictwa to polecam ciekawy z humorem stronę [http://www.isel.edu.pl/index.php] - przystępne słownictwo, przedstawiony w ciekawy sposób + nagrania.

Byłem ost. czasu w empiku w moje ręce wpadły pozycje z wydawnictwa Cambridge m.in:
-english vocabulary in use
-vocabulary for first certificate (szukam pełnej wersji trudno złapać, szczęśliwców proszę o kontakt)

Drogie książki (koszt 60-90zł) ale fajnie przedstawione, całe książki w języku angielskim napiasne)

Pozdrawiam

Kto nie widzi szczegółów, nic nie wie. A kto nic nie wie, mimowolnie robi się okrutny.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

FCE

Warto przeczytać: [niem] list | Kurs j. czeskiego z prawdziwego zdarzenia - poszukuję | Język Niemiecki....POMOCY | [ang] Ogłoszenie do sprawdzenia | NIEM. Sprawdzenie przetłumaczonego dialogu.Proszę o pomoc! | list z niemieckiego napisany do sprawdzenia ! | [niem] zostaw wiadomosc | List na niemiecki Dzień Sportu - proszę o pomoc... | [niem]Prosze o sprawdzenie kilku zdań , pilne | [niem] kilka zdań | [niem] Przysłowia i idiomy | [niem] wypracowania meine tag, meine Zimmer | [niem]prosze o sprawdzenie | [ang wyr] jest mi wstyd | tlumaczenie tesktu Don't worry be happy" | Krótkie tłumaczenie na niemiecki, prosze:) | juloki | cyrylica | depciak | squidd | nago | blondynka | jednonerki | Zostawic kobiete z dzieckiem | bogate kobiety | converse | Olcia-W-w | Olcia W w | mały | maly | g star | zupa | mak | Gruby17 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.