FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 821 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
FIRMA - PROSZE O POMOC. 
[powiadom znajomego]    
Autor "FIRMA - PROSZE O POMOC."   

amokkrk
 Wysłana - 13 maj 2006 09:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam,
mam pytanie a mianowicie gdy pierwszy raz otwiera sie dzialalnosc gospodarcza przez pierwsze dwa lata (o ile jest to nasza pierwsza firma)zus wynosi 250 zł(?).Czy jezeli nazwa firmy bedzie ta sama a zmienie jedynie zakres dzialalnosci (np.mialem sklep internetowy a potem zakladam firme koszaca trawniki)wciaz dotyczy mnie ta promocja?

POZDRAWIAM I DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ

curf
 Wysłana - 13 maj 2006 10:32      [zgłoszenie naruszenia]

Ulga odnosi się do osoby rozpoczynającej działalność, a nie do nazwy bądź profilu firmy.

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ SIĘ DO MNIE MAILEM O WYKONANIE GRAFIKI :-)

Specjalista -

amokkrk
 Wysłana - 13 maj 2006 15:41       [zgłoszenie naruszenia]

rozumiem ze przez dwa lata bede mial ta ulge niezaleznie od tego ile w tym czasie otworze film?

wielkie dzieki za informacje pozdrawaim

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

FIRMA - PROSZE O POMOC.

Warto przeczytać: zostawione rzeczy | allegro - co mozna zrobić jeżeli kupiony towar okaże się podróbą? | Otrzymałem uszkodzony towar jak go zwrócić? | Strata z gieldy - ile mozna odliczyc? | podglądanie??? | inspekcja pracy i znajomości | Zwrot kaucji za areszt | Mieszaknie | jaki wyrok za pozbawienie wolności ? | PKD | Prawo karne czy cywilne za upublicznienie wizerunku? | Potrzebna pomoc odnośnie zatrudnienia | dokumenty poufne i inne | Znęcanie psychiczne nad nieletnim | źle wypisany mandat | alimenty | Zostawic kobiete z dzieckiem | bogate kobiety | converse | Olcia-W-w | Olcia W w | mały | maly | g star | zupa | mak | Gruby17 | rinokot | strapon | audi A6 quattro 28 benzyna sedan | feel_so_close | wodazkranu | czołówki | braveman2 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.