FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3367 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Facet mi nie ufa :/ 
[powiadom znajomego]    
Autor "Facet mi nie ufa :/"   

youngod
 Wysłana - 7 marzec 2006 18:50      [zgłoszenie naruszenia]

Jak powyzej zgadzam sie z Rhoff-kA'a, z tego co napisałaś nie nie wynika wiele ani jaki jest wasz zwiazek ani czy on Cie kocha... tak czy siak musicie porozmawiac; powiedz mu o swoich oawach co do zaufania - jak ewentualnie mozesz je odbudowac...poprostu porozmawiajcie

INSOMNIA
 Wysłana - 7 marzec 2006 18:56      [zgłoszenie naruszenia]

pogadajcie ze soba. ja nie rozumiem,czemu ludzie ze soba sie wstydza pogadac a innym zadaja takie pytania. a jak przyjdzie wam razem mieszkac to co?
ja ze swoim obgaduje wszystko od a do zet i nie ma pozniej niezadowolenia, ze cos zle robi.

Grasik
 Wysłana - 7 marzec 2006 19:01      [zgłoszenie naruszenia]

a moowił tobie, że ci nie ufa?

reszta jak wyżej - ROZMOWA z partnerem, nie z nami

there's a hunger still unsatisfied

Znawca -

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 7 marzec 2006 19:52      [zgłoszenie naruszenia]

adamdial, zmien podpis, bo wiece reki nie cofne przed banem

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Ekspert -

krytykant
 Wysłana - 7 marzec 2006 20:08      [zgłoszenie naruszenia]

no qrva to jest tak że pewnie nie umiecie ze sobą gadać, wyjaśniać sobie problemów
w związku trzeba gadać, masz coś na myśli walisz prosto z mostu, żeby partner widzial na czym stoi,
qrva w sumie to moge tu pierdzielić a nie wiem o co chodzi, o co sie pokłóciliście?

Bez gwiazdy nie ma jazdy.

Znawca -

Dorris
 Wysłana - 8 marzec 2006 14:59       [zgłoszenie naruszenia]

no własnie nie napisałaś żadnych szczegółów.. o cosie pokłóciliście.. dlaczego juz Ci nie ufa.. czy ma jakis powód..
no chyba, że sama tego nie wiesz.. to przykro juz Ci nie pomożemy, sama musisz z Nim o tym porozmawiać.. wiesz na początku takie rozmowy moga być bardzo trudne, ale nie wyobrażassz sobie ile satysfakcji daje później fakt, że facet pierwszy porusza jakiś temat, czasem nawet drażliwy czy bardzo osobisty, tylko po to by upewnić się, że jest Tobie dobrze..
poza tym związek to nie tylko spotykanie się, całowanie i co Wy tam jeszcze robicie.. to tez poznawanie drugiej osoby, przygotowanie się do wspólnego życia w przyszłości.. a jak można zacząć zycie z kimś kogo sie nie poznało...

...zmysły się budzą zanim spotkają się ciała...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Facet mi nie ufa :/

Strony: 1 2