FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3360 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Facet mi nie ufa :/ 
[powiadom znajomego]    
Autor "Facet mi nie ufa :/"   

Mycha20
 Wysłana - 7 marzec 2006 13:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Ludziska jestem z facetem ponad 1,5 roku. Ostatnio miał mi się oświadczyć ale pokłóciliśmy się (niestety)!!! co ja mam robić :P Nie mogę bez niego żyć, a on się teraz zastanawia. nie ufa mi!! :(:(:(:(

Mycha zawsze doradzi!!!

rafee
 Wysłana - 7 marzec 2006 13:26      [zgłoszenie naruszenia]

dlaczego nie ufa ?

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

nupel
lachoniator
 Wysłana - 7 marzec 2006 13:33      [zgłoszenie naruszenia]

a ma powod by Ci nieufac ? bo moze sie dowiedzila ze go zdradzasz lub cos podobnego ! jelsi tak bylo i jest to prawda to wspolczuje

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

slaweh
 Wysłana - 7 marzec 2006 14:09      [zgłoszenie naruszenia]

"co ja mam robić :P" można to pytanie interpretować na wiele sposobów.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

Rhoff-kA
 Wysłana - 7 marzec 2006 14:51      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tylko nie rozumiem jednej rzeczy... Dlaczego dużo par NIE POTRAFI ze sobą ROZMAWIAĆ?? Czy to tak wiele, Czy to takie trudne...?!

Kocham Cię Skarbie :*

rafal_rk
 Wysłana - 7 marzec 2006 14:55      [zgłoszenie naruszenia]

chyba trudne mi sie wydaje poprostu kazda strona sie boi chyba jakos urazic drugą i nei wie jak ma rozmawiać.

Rhoff-kA
 Wysłana - 7 marzec 2006 15:14      [zgłoszenie naruszenia]

JA wiem, że rozmowa może wydawać się trudna, ale zaufaj mi, że jest najlepszym rozwiązaniem Ja nie wyobrażam sobie pokłócić się z moim facetem, po czym przyciąć Focha.. ZAraz zaczyna się rozmowa, nakręca temat o co chodzi, co jest nie tak, co trzeba zmienić, co mi nie pasuje, dlaczego się zdenerwowałam.. potem jest kompromis, tulimy i wszystko gra Takie rozmowy pomagają później w większysch nieporozumieniach, czy małych sprzeczkach, rozmawiając poznajesz swoję 2 połóweczkę i potem już nie mniej więcej, ale więcej wiesz jak się zachować hmm... nie uważasz tak ?

Zmieniony przez - Rhoff-kA w dniu 2006-03-07 15:14:56

Przemek198
 Wysłana - 7 marzec 2006 15:34      [zgłoszenie naruszenia]

jak koleżanka wyżej

W każdym związku sa jakieś kłutnie, problemy. Całez życie uczymy się siebie nawzajem, musimy mówic partnerce/partnerowi co nam się nie podoba i starać sie wspólnie rozwiązywać problemy, układac tak związek, zeby obojgu było dobrze.

Porozmawiaj z facetem, niech zobaczy, że nie jest Ci z tym dobrze, że cos tam między wami nie gra. Udowodnij mu, ze moze Ci ufać.

Powodzenia życze.

Rhoff-kA
 Wysłana - 7 marzec 2006 15:45      [zgłoszenie naruszenia]

Wiadomo, że każdy ma swoje zalety tudzież wady - to normalne.. ale sztuka życia niepolega na zmieniaiu dziewczyn czy facetów jak rękawiczki, lecz na opznaniu i akceptacji człowieka takim jakim on jest Rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa :-*

Marjanu
 Wysłana - 7 marzec 2006 16:04      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/temat188986/]

może to ma jakis zwiazek

Mariaż

adamdial
 Wysłana - 7 marzec 2006 18:45      [zgłoszenie naruszenia]

kurcze jak można sie bać rozmawiać. Jezeli jest sie w związku to trzeba rozmawiac i byc wyrozumiałym, nie moze być egozimu i starchu ze kogoś urazimy, każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania. Ludzie rozmawiajcie ze sobą, w tedy unikniecie nieporozumień.

Zmieniony przez - adamdial w dniu 2006-03-07 18:46:23

Tylko Ją mogę kochać tak jak kocha się tylko raz//KCM:***

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Facet mi nie ufa :/

Strony: 1 2