FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 812 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Fajny joystick? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Fajny joystick?"   

kocurek5
 Wysłana - 14 styczeń 2010 16:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Szukam prezentu dla faceta i chce mu kupić jakiś fajny gadżet. Myślałam o jakimś nowoczesnym joysticku, bo wiem że bardzo go teraz potrzebuje. Co sądzicie o tym [http://www.tracer.eu/Strona/Newsy/Joystick_Arcade_Defender_film1] ?

Lis3K
 Wysłana - 14 styczeń 2010 16:46      [zgłoszenie naruszenia]

nie lepiej pada?

Ekspert -

playman
 Wysłana - 14 styczeń 2010 16:53      [zgłoszenie naruszenia]

do bijatyk to co pokazałaś będzie ok

20.05.2006 - 01.04.2019 [*]

Ekspert -

v_c_t_r
 Wysłana - 14 styczeń 2010 19:01       [zgłoszenie naruszenia]

taki arcade stick (bo to arcade stick a nie joystick w sumie) to tylko do bijatyk i emulacji gierek z automatów

ja ze swojej strony bym kierował w stronę joypadów i polecam od siebie logitech chillstream

INSOMNIA RACING CLUB! ZAPRASZAMY WSZYSTKICH!

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Fajny joystick?

Warto przeczytać: telefon do 300zł | Problemos z kompem.. | jaki operator?? | szare gg | Nokia 5200 | k750i aukcja | Aukcja Allegro kabaret | FIFA 08 | Streaming BBC2 | patchowanie w800i | Portable programów do torrentów | Problem z open office | jak przerobić tekst z polskimi znakami na normalne | spalony komputer | Ban na komórce | internet - z kim najlepiej podpisac umowe? | Rozk ad normalny liczby sygna w o awarii docieraj cych do punkt w kontrolnych w stacjach diagnostycznych urz dzenia elektroniczne | beidziol | joanna krupa kulturystka | punkt g filmik | ibiza party | ma chłopaka | zxp1 | solariom | projektowaie korków piłkarskich | Fast Furious 6 | aaaaaaaaaaaaaaaaaa | _en_ | bia ko | Pan-Śmierć | Pan | Baron | Smierc | Pan Śmierć | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.