FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3434 razy ¬

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Faktura 
[powiadom znajomego]    
Autor "Faktura"   

kulmas
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 12:46      [zgłoszenie naruszenia]

widzisz curf wszystko byloby do przyjecia, gdyby on mi to powiedzial w styczniu, kiedy prosilem o fakture. Potem jeszcze bylo kilka podejsc.
Czy tak trudno jest napisac: płac, a faktury ci przysle w innym terminie.
Niestety tata oprocz internetu ma do opłaty inne rzeczy i robi to na podstawie faktur, ktore dostaje do reki.
Sam admin sieci to tez nieodpowiedzialna osoba, z ktora juz sie kiedys sprzeczalem. Nie odbiera telefonów, nie ma go w biurze w dniu kiedy powinien, internet przez pol roku dzialal mi jak modem, a płacilem 122zl. I ciagle, ze to moja wina, moj windows. Ostatecznie wina byla jego, sprzet nie wytrzymywal liczby uzytkownikow, pomimo ze lacza byly bardo dobre.
Przeczytalem sobie ten regulamin i widze, ze ja mam gowno do powiedzenia. Jedyne co moge to płacic, a i z tym sa problemy

Podsumowanie: tak to jest jak nieodpowiednie osoby otwieraja sobie firme.

...

Dżizus
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 13:19      [zgłoszenie naruszenia]

ok kulmas, dla odmiany, jako że dziś prima aprilis, napiszę parę zdań na poważnie.
1) reklamacje co do jakości usług - zawsze zgłaszaj na piśmie z potwierdzeniem odbioru i najlepiej jak najszybciej. Żądaj na piśmie propozycji rekompensaty. Płaciłeś za inne świadczenie a dostałeś inne, którego nie chciałeś, więc nie powinienneś za nie płacić.

2) jeżeli masz napisane w regulaminie, że płatność następuje na podst. f-ry to możesz napisać że brak płatności nastąpił nie z Twojej winy i wnosisz o rozłożenie kwoty na raty, ponieważ nie jesteś w stanie jednorazowo zapłacić takiej kwoty.
Natomiast jeżeli w regulaminie jest napisane że płacisz co miesiąc taką samą kwotę to tak jak pisze curf.

edit:
podsumowanie - tak to jest, gdy się nie czyta regulaminów. Nie zrozum mnie źle - nie jest to wyrzut, gdyż zdaje sobie sprawę, że gdyby chcieć czytać uważnie wszystkie regulaminy jakie nas otaczają, nie byłoby czasu na życie. Na tym właśnie zarabiają różni twórcy regulaminów - jak widać pod tym względem opisany przez Ciebie człowiek jest odpowiednią osobą do prowadzenie firmy.

curf, 1) słowo wp..ieprz nie jest chyba do końca wulgaryzmem. Być może pomyliłeś moją wypowiedź z czyjąś inną.
2) zrób mi grafikę

Zmieniony przez - Dżizus w dniu 2007-04-01 13:23:12

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

curf
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 13:54      [zgłoszenie naruszenia]

kulmas, ja naprawdę nie widze w tej sprawie problemu. Jeśli uważasz, że nienadesłanie faktur w terminie ma dla Ciebie zasadnicze znaczenie to ... zapłać, podziękuj za współpracę i wybierz innego dostawcę. Oczwyiście, że ten Twój dostawca "nie grzeszy" solidnością - skoro przyjął, że ma wystawiać comiesięczne f-ry to powinien to robić. Ale z całą pewnością opóźnienie nie jest powodem niopłacenia WYKONANEJ usługi.

Dżizus, ja po prostu nie lubię wulgaryzmów tam, gdzie nie są one konieczne i uasadnione, a szczególnie publicznie. Sam też potrafię zakląć jak szewc, ale robię to z wyczuciem - praktycznie nigdy na forum, gdyż nie znam tu wszystkich, a w dodatku jest tu sporo dzieci. To tak dla pełniejszego wyjaśnienia mojej uwagi.

A co do grafiki - o jakiej mówisz? O takiej?

Zmieniony przez - curf w dniu 2007-04-01 13:55:48

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ SIĘ DO MNIE MAILEM O WYKONANIE GRAFIKI :-)

Specjalista -

Dżizus
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 14:13      [zgłoszenie naruszenia]

dzięki, b.fajne, już zmieniam avatara
jak widać zwrócenie się na forum daje lepsze efekty niż mailem

curf
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 18:46      [zgłoszenie naruszenia]

...lub ten.

Specjalista -

Dżizus
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 20:11      [zgłoszenie naruszenia]

a możesz zrobić coś żeby mi się oczy błyskały ?

curf
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 20:41      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/Przerabiamy_zdj%C4%99cia_nad_Nicka_%3A-_-t153368-s258.html]

Specjalista -

kuter1
 Wysłana - 6 kwiecień 2007 11:27      [zgłoszenie naruszenia]

nie czaje korzystales z sieci , myslales ze jak ci nie przysylaja faktur o nie zaplacisz ? , u mnie tez tak jest na umowie mam numer konta i wplacam na poczcie kase a fakury przysylaja tez tak pozno.jest umowa uslugodawca dostarcza ci internet wiec płac wiedziales ze i tak zaplacisz wiec trzeba bylo trzymac pieniadze a nie je wydawac teraz przyszedl ci faktura za 4 miechy a ty pewnie nie masz tej kasy i szukasz jakiegos haka . glupi temat

[http://www.insomnia.pl/siemens_i_motorolka-t573798.html]

sprzedam tanio

kulmas
 Wysłana - 9 kwiecień 2007 16:18      [zgłoszenie naruszenia]

pieniadze mam.
po drugie koles ma w******l.
po trzecie juz nie bedzie mnie w****ial.

...

Alayas
 Wysłana - 3 październik 2012 09:31       [zgłoszenie naruszenia]

Nie chcę zakładać nowego tematu.

Czy jeżeli chce nabyć telefon komórkowy na firmę, odliczyć VAT i używać go w pełni prywatnie, ktoś to może sprawdzić albo może na telefony nie nalicza się VAT w takim przypadku po przejściu z firmy na użytek prywatny? Dodam, że chodzi o urządzenie a nie o rozmowy telefoniczne/rachunki za rozmowy.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Faktura

Strony: 1 2