FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 285 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Sport
Fame MMA 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Fame MMA"   

Otokonoko
 Wysłana - 19 luty 2019 13:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Organizacja MMA z youtuber'ami.

Niby jest ALMMA do amatorskich walk, ale tutaj jest też szum wobec walk.

Jako, że czasami amatorzy z ALMMA dają lepsze walki od zawodowców z takedown i top position ile wlezie- więc zacząłem przeglądać informacje o Fame MMA.

Walka mięśniaka, który nie jest w stanie w poniżej minuty rozwalić chłopaka poniżej chyba 20 lat śmierdzi na kilometr:
=

Walka pokazująca jak się kończy kopanie bez wiedzy jak to się robi:

Rycerska walka. W M1 też to były takie walki. Nie zdziwiłbym się jakby w przyszłości to stało się bardziej popularne:

inne walki rycerskie:
head kick

w M1 popularne obalenia w zbroi:

dużo wyświetleń mają te walki.

Co o tym sądzicie? W piłce nożnej jest ósma liga mistrzów, w MMA Fame MMA?

Niby patostreamerzy, ale mogę stwierdzić, że:
- żaden z zawodników nie przeciągnął dźwigni. Nie pamiętam czy było jakieś poddanie to fakt, ale i tak wątpię aby ktoś się w to bawił
- nie było geniuszy od ,,przecierek, obcierek" po oczach
- nie było sytuacji kiedy po zakończonej walce jeden zawodników uderzył drugiego
- klepanie ciosów, czy przerwanie walki przez sędziego i...
... żaden sędzia nie musi się siłować z zawodnikiem, który nie rozumie, że walka zakończona.

Nawet zawodnicy potrafią walczyć nie bawiąc się w otwieranie rękawicy.

Pudzianowski, Narkun, Gamrot i ten cygański trener personalny: uczcie się zachowania od patostreamerów

Sport walki to rywalizacja. Rywalizacja polega na tym, że na przeciwko siebie stają zawodnicy o mniej więcej równym poziomie.

Kurczę to wychodzi, że Fame MMA ma w takich razie więcej wspólnego ze sportem niż polskie gale bokserskie, gdzie osiłki na stanie znęcają się nad Słowakami i Węgrami

To jest przerażające

seba5700_2
KAPITAN BOMBA
 Wysłana - 25 luty 2019 06:37      [zgłoszenie naruszenia]

Przeciez taki patostreamer jako dziennikarz i artysta to kulturalnie poziom wyzej od sportowca - zwykle najwiekszego glaba w danej populacji.

Architekci to sobie w wielkiej płycie mogli najwyżej wzorek tynku wymyślić.
To był konstrukcyjnie obliczony prefabrykat, tym się zajmowali inżynierowie budowlani,
za PRL-u po specjalistycznych kierunkach.

Otokonoko
 Wysłana - 10 marzec 2019 14:39       [zgłoszenie naruszenia]

W sporcie zawodowym najbardziej ogarnieci są przeważnie działacze i menadżerzy. A sportowcy: w MMA nie potrafią często zapamiętać swoich sponsorów
FMJ, McGregor, Kliczko - to są wyjątki wśród sportowców.
Łomaszenko ,,FMJ to biznesmen, a nie sportowiec" Bob Arum lubi to

Sportowiec to przypomina hazardzistę (nadzieja na zysk, którego doczeka się mniej niż procent) i wojskowych (to przekonanie o wyjątkowości tego co się robi). Jeszcze to sekciarstwo:
forum biegaczy: głupie mięśniaki, Hardkorowe Koksy, które szczoteczki do zębów nie mogą sobie normalnej kupować
forum siłaczy: klasyk znaleziony ,,Jeżeli jara cię 71 kg przy 181 cm wzrostu to nie mam pytań. Ta ostatnia sylwetka to anoreksja, nie ATLETYKA."

,,chcesz wyglądać jak facet, a nie jak wychudzona ciota w rurkach to targaj żelastwo"

Sporty walki: klasyk ,,mężczyźni uprawiają sporty walki, chłopcy bawią się piłkami"

Ja uważam, że wyżej w ewolucji stoi e-sport od sportu olimpijskiego, którego państwo nie powinno wspierać.
To, że Zimnoch i Szpilka byli w kadrze narodowej i byli wspierani przez państwo: demoralizacja na koszt podatnika.

[dziendobry.tvn.pl/a/czym-jest-e-sport-i-ile-mozna-na-tym-zarobic]

Serio: ludzie zarabiający kasę na grach wymagających myślenia są gorsi od sterydziarzy startujących na olimpiadzie?

Zmieniony przez - Otokonoko w dniu 2019-03-10 14:42:08

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Fame MMA

Warto przeczytać: Rozdajemy bilety na galę K-1 WGP in Poland ! | deska burton - problem. | Szatnia | Jaki sport dla...? | Poradźcie mi coś! | Real ma mało wartościowych piłkarzy ,a płaci za nich jak głupi | Roland Garros 2009 | Szatnia - czy Was też tak wciągła?? | PZPN | Zgrupowanie reprezentacji w RPA / RPA - Polska, Polska - Irak | Relacja sms z ligi mistrzów | Słomiany zapał | Poczuj się jak sędzia liniowy ! | Szatnia - Strzeż się Rady Jedenastu! | Unibet 1. liga | Okno transferowe ! - spekulacje i oficjalne potwierdzenia. | onaa92 | litwa | tatuaze | dygant | ishater | kupno auta do 28 patyków | zlot | stratos | monter izolacji przemysłowych | dupa maryni | hasz | haszysz | duże cycki | upskirt | nastolatka | poniósł mnie melanż | marina | dziewczyny wolne | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.