FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 71442 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Fartuszek hotentocki 
[powiadom znajomego]    
Autor "Fartuszek hotentocki"   

Gacu116
 Wysłana - 20 lipiec 2006 16:48      [zgłoszenie naruszenia]

Klejcun ,ja chyba nieumiem czytać ze zrozumieniem bo niewidze tam nigdzie zeby jakaś kobieta sie skarżyła ze jest chora:D jedynie jedna koleżanka stwierdziła ze ma coś poodbnego ale sie tym nieprzejmuje;D

kicia87
 Wysłana - 20 lipiec 2006 17:00      [zgłoszenie naruszenia]

Klejcun ja np nie jestem przewrażliwiona
a to faceci maja jakies chore podejście, od razu teksty że z majtek wyłazą takie wargi

Gacu116
 Wysłana - 20 lipiec 2006 17:19      [zgłoszenie naruszenia]

Ja doskonały niejestem awiec i innym niczego niewypominam;D :D:D wczoraj ogladałem film w którym jeden kolo poniżał laski,wyśmiewał tylko dlatego zeby podbudowac swoje męskie ego bo z jego dżonym niebyło wporzo:D awiec takie docinki wszystko tłumacza:D

_MiNiA_
 Wysłana - 20 lipiec 2006 17:59      [zgłoszenie naruszenia]

normalne

mmaassoonn
 Wysłana - 20 lipiec 2006 18:26      [zgłoszenie naruszenia]

wg mnie to nie jest żadna wada czy coś, przynajmniej jest różnorodnie ciekawe, moze fajniejszy seks jak panna ma takie "skrzydełka"? osobiscie sie z tym nie spotkalem

Ekspert -

madameart
 Wysłana - 20 lipiec 2006 18:49      [zgłoszenie naruszenia]

a moze? :) nie wiem, przede mna jeszcze wszystko ale moj boy juz zadeklarowal ze mu to raczej nie bedzie przeszkadzac :) kicia, sogacza odbijam a reggiemu wybaczam wspanialomyslnie :D hmm mialam tez obawy jak to wlasnie jest z zyciem seksualnym ale widze ze zupelnie normalnie wiec fajnie :D spoko jestescie, ale dla raskusa to jednak polecam jakas dobra ksiazke o budowie kobiet i podejsciu do nich i moze jakies indywidualne nauki

...And please remember, that I never lie...

kicia87
 Wysłana - 20 lipiec 2006 19:13      [zgłoszenie naruszenia]

madameart: Raskus to jeszcze młodziutki chłopczyk ... a bierze sie poraz któryś za radzenie i wygłąszanie mądrości na temat seksu

matyldaprj
 Wysłana - 20 lipiec 2006 19:30      [zgłoszenie naruszenia]

To bardzo popularne wśród kobiet i jak osobista uroda każdego ładne.To tak jak z penisami panowie,nie wszystkie są takie same.A jeśli ktoś by się zainteresował jaka powinna być długość worka mosznowego albo jego wielkość,albo jaka jest optymalna długość penisa?To przecież jest jedno i to samo,każdy z nas jest inny i to właśnie jest fajne.

hic et nunc
semper et ubique

Specjalista -

oksana
 Wysłana - 20 lipiec 2006 20:19      [zgłoszenie naruszenia]

ja też mam coś takiego i nie przeszkadza mi to bynajmniej w noszeniu stringów ani w innych rzeczach :/ Może nie aż tak bardzo jak ta laska na zdjęciu ale podobnie...nie lamentuje z tego powodu

Altek
 Wysłana - 20 lipiec 2006 20:41      [zgłoszenie naruszenia]

Oksana z tego filmiku ?? A tak odnosnie tematu to mi sie podobaja takie wargi:P

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Fartuszek hotentocki

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10