FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6582 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Fenomen Naszej klasy 
[powiadom znajomego]    
Autor "Fenomen Naszej klasy"   

Grundman
Perpetuum mobile
 Wysłana - 2 wrzesień 2008 12:11      [zgłoszenie naruszenia]

Nasza klasa jest fajna - można poodnajdywać np niektórych inso-userów

Namaste!

Ekspert -

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 2 wrzesień 2008 12:23      [zgłoszenie naruszenia]

albo wysledzic kazda dupe, przy odrobinie szczescia skolowac jej numer albo napisac komenciQa ze fajna z niej dupa ale i tak wolisz jej matke.

nk na ogole nie uzywam, jest bo jest, jakies zdjecia wkleilem na od******l zeby nastki sie podjaraly, raczej nie szponce, nie mam miliona znajomych, loguje sie przyjmuje zaproszenia o ile jakies sa, obejrze ostatnio dodane zdjecia i logout

fajna sprawa

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

ples
 Wysłana - 2 wrzesień 2008 12:55      [zgłoszenie naruszenia]

"Zaraz przyjda zbuntowani cfaniacy, ktorzy beda sie lansowac na fajnych i oryginalnych, bo nie maja tam konta w przeciwienstwie do tych wszystkich zalosnych obciachowcow. "

zbuntowany cfaniaku, a kto miał wywieszonego helmuckiego orzełka na czas mistrzostw?

"god, please give us back Tupac and we will trade you Justin Beiber"

"nieistnienie jest atrybutem zaszczytnym, przysługującym także Bogu i sprawiedliwości”

Znawca -

Grundman
Perpetuum mobile
 Wysłana - 2 wrzesień 2008 12:56      [zgłoszenie naruszenia]

Namaste!

Ekspert -

Sotsu
 Wysłana - 6 wrzesień 2008 20:53      [zgłoszenie naruszenia]

"albo wysledzic kazda dupe, przy odrobinie szczescia skolowac jej numer albo napisac komenciQa ze fajna z niej dupa ale i tak wolisz jej matke. "

TO mnie rozwaliło sog :D

Czy możemy zmienić świat ?

Bonn
 Wysłana - 8 wrzesień 2008 00:20      [zgłoszenie naruszenia]

mam i uzywam. spotkanie klasowe doszlo do skutku i gdyby nie ten portal, raczej by nie doszlo do skutku z racji, ze potem jak zweryfikowalem numery telefono w ksiazce telefonicznej, to wiekszosc byla nieaktualnych.

a jakichs kont z dupy wysranych typu maszyny rolnicze, badz wszyscy ci, ktorzy lubia ciastka z dziurka - nie dodaje i mowie im zdecydowanie NIE

[nasza-klasa.pl/profile/7708451]

edit: nie wspomne oczywiscie o kontach jakich DJ DJ superstar aka ziom wodzirej ze sztachoteki, bo to juz jest totalny żal.pl. natrafilem na konto jakiegos typka, gdzie w rubryce 'o sobie' mial napisane cale bio jak to zaczynal na wiejskich dyskotekach, a teraz jest rezydentem tu i tu (grajac z pirackich cedekow - na fotkach widzialem ). troche smieszne jest to, ze ktos z n-k robi sobie majspejsa po to zeby wszystekie to dupy widzialy jaki to on kozak nie jest. no ale moze sie czepiam i to ze mna jest cos nie tak

z drugiej stroy - dzieki takim uzytkownikom mam zapewniona codziennie rozrywke na dluzszy czas

Zmieniony przez - Bonn w dniu 2008-09-08 00:26:56

Zmieniony przez - Bonn w dniu 2008-09-08 00:28:47

[soundcloud.com/bonn_syndromm]
[http://www.last.fm/user/e_l_f]
[http://www.facebook.com/profile.php?id=100001212875135]

ogarniSIE
 Wysłana - 8 wrzesień 2008 00:43      [zgłoszenie naruszenia]

Methos
 Wysłana - 10 wrzesień 2008 11:17      [zgłoszenie naruszenia]

jesli ktoś ma potrzebe pokazywać gdzie zaszedł i co osiągnął, kogo przeleciał, gdzie się bawi i jak mu w życiu wyszło - bo w 95% do tego sprowadza się ten portal to czemu nie

Ekspert -

NATASZ
 Wysłana - 10 wrzesień 2008 11:24      [zgłoszenie naruszenia]

to co maja pokazywac ? ****a

]:->

Los sprzyja odważnym

INSOMNIA
 Wysłana - 10 wrzesień 2008 11:26      [zgłoszenie naruszenia]

Tak na serio, to nie wiem czy z 1% profilow, bym cos takiego wydedukowal.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Fenomen Naszej klasy

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: chrzciny | Problem z niepełnosprawnym!! | problemy, ktorych tak naprawde nie ma? hm nie wiem..:( | Przebudzenie | Co zrobisz gdy ... ?? | Dziwne wkręty | Nowy moderator w dziale Filozofia, Psychologia, Religie | borderline personality disorder | Osobowość | podpis działu filozofia!!! | różnica osobowości | Geniusze z przymrużeniem oka ;-) | Rozumowanie | Wypaliłem się :/ | Notatka obserwacyjna | samobójstwo | kim jest | salonie i oglądała film, | stosunek w pkp mandat | tita26 | Statestrewt | Statestreet | State street | listek20 | ideał sylwetki | xenon | FLESHLIGHT | szpilka | herzog | hack gadu gadu | sokołów | sex praca | agencja poszukkije pana | krociak | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.