FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6546 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Fenomen Naszej klasy 
[powiadom znajomego]    
Autor "Fenomen Naszej klasy"   

bezemocji
 Wysłana - 1 wrzesień 2008 18:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

W "Naszej klasie" jest parę milionów Polaków, na czym polega jej fenomen? Podobny boom panuje w Rosji.
Szukają się koledzy ze szkoły, z drużyn, klubów, kółek, przy okazji spotykają się też inni, którzy się dawno, a czasem nigdy nie widzieli.
Korzystając z możliwości jakie daje internet to często okazja do pierwszego od lat bezinteresownego kontaktu, z ciekawości.
Na Naszej Klasie ludzie czasem przechwalają się przed sobą, coś udają.
Ale dostali bezcenną okazję odwrócenia się za siebie.
Sam czasem wspominam szkolne lata i ciekaw jestem, jak to się wiedzie dziewczynom i chłopakom.
Nawet jeśli twórcy portalu chcieli tylko zarobić, utrafili w ludzką potrzebę.
Do Naszej Klasy zajrzeli przede wszystkim ludzie powodowani pozytywnymi emocjami wobec własnych szkolnych lat, nostalgią, ciekawością co u sąsiadów z ławek po -nastu, -dziesięciu latach.

Słów niemiłych pada tam niewiele, tu portal się wyróżnia.
Za jakiś czas te emocje opadną, już opadają, niektóre fora zamierają po pierwszym klasowym spotkaniu. Wielu spotyka się na żywo. Bywa miło - dużo sympatii, zdziwień, zabawnych komentarzy, oczywiście niekończących się wspominek, no i niezłe imprezy.

Czy jesteście na Naszej klasie, jakie macie wrażenia, co o tym sądzicie?

/z pomocą P.Zaremby z art. w Dzienniku./

Zmieniony przez - bezemocji w dniu 2008-09-01 18:15:54

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 1 wrzesień 2008 18:29      [zgłoszenie naruszenia]

Jestem, sontaktowalem sie z rodzina, mialem spotkanie klasowe po latach, odszukalem znajomych z dziecinstwa. Pozyteczny portal.

brokenhead
 Wysłana - 1 wrzesień 2008 18:35      [zgłoszenie naruszenia]

Bylem,po 2 tyg.zlikwidowalem konto.

INSOMNIA
 Wysłana - 1 wrzesień 2008 18:36      [zgłoszenie naruszenia]

Dlaczego?

ples
 Wysłana - 1 wrzesień 2008 20:29      [zgłoszenie naruszenia]

tenm portal to spisek ateistów, któzy chca rozbijac katolickie rodziny <yes>

"god, please give us back Tupac and we will trade you Justin Beiber"

"nieistnienie jest atrybutem zaszczytnym, przysługującym także Bogu i sprawiedliwości”

Znawca -

bezemocji
 Wysłana - 1 wrzesień 2008 20:56      [zgłoszenie naruszenia]

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystając z pomysłu, na jego bazie powstały, a może już są portale Nasza pielgrzymka, Parafianie, Wierni z Pomorza czy coś w tym rodzaju.

Myślę, że i Nasza klasa zawiera licea czy szkoły katolickie, może i seminaria. I spokojnie mogą dawać odpór bezbożnikom.

Ale sam portal NK nie powstał jako forum konfrontacyjne szkoła przeciw szkole, tylko raczej forum sympatii i wzajemnej adoracji.

Specjalista -

Galicia
 Wysłana - 1 wrzesień 2008 21:03      [zgłoszenie naruszenia]

Teraz ten portal powinien nazywać się nasze-fotki. Bo takie przeznaczenie widzą w nim słitaśne nastolatki.

[www.ciemnosc.deviantart.com]

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 1 wrzesień 2008 21:07      [zgłoszenie naruszenia]

Zaraz przyjda zbuntowani cfaniacy, ktorzy beda sie lansowac na fajnych i oryginalnych, bo nie maja tam konta w przeciwienstwie do tych wszystkich zalosnych obciachowcow.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

twojatata3
 Wysłana - 1 wrzesień 2008 21:33      [zgłoszenie naruszenia]

ja nie mam konta elo elo

ale zakładam niedługo żeby zagadać do dupy

To już moje 3 konto na insomni %-)

maciekk_dg
 Wysłana - 1 wrzesień 2008 21:40      [zgłoszenie naruszenia]

na nk w nibylandii jest pełno Ruchów Oazowych, a to Oaza Nowego Życia, a to ruch Światło-Życie, więc nie pyjerdol...
konto mam, znalazłem swoją rodzinę w Warszawie i Kędzierzynie-Koźlu, poza zawieraniem znajomości ze szkół (dziś mi przybyło w **** znajomych ) i odświeżaniem tych sprzed lat, to dla mnie epuls 2.0... "Pan Gąbka" ****a...

Zamroczony
 Wysłana - 1 wrzesień 2008 21:46      [zgłoszenie naruszenia]

klejcunjeszcze niedawno pisałeś coś innego
ja nie mam konta na n-k i jestem ziom i nikt mi nie podskoczy

traktuje internet smiertelnie powaznie
"człowiek stworzył boga na swój obraz i podobieństwo"

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Fenomen Naszej klasy

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: moja wizja wszechświata | Tao. Objaśnienia. Rozkminka filozoficzna :P | 21 sposbów na to jak szybciej umrzeć | Zachowuje sie jak palant. :-/ Krzycze... | .....?! gdzie i kogo szukać | Kompletnie zorany beret, syndrom DDA :-( | modele zachowań ?? a inteligentny człowiek | Co sądzicie na temat Świadków Jehowy? | Dr Filozofii | Gdzie jest nasz dom... | stoicyzm i epikureizm | Obawy związane ze zbytnim rozwojem.... | Samorozwój czy regres? | Czy z nami wszystko w porzadku...?! | Najdziwniejsze rozmyslania... | Pewna zaleznosc... | ofe | ixi | seź dziecko przygoda | sex przygody w dzieciństwie | aprobata | królika | ilu | motyw śmierci | szwecja | reality | reality bez cenzury | pyskaty | dziewczyny z | dziewczyny z facebooka | laski z facebooka | ogłoszenie o wynajmie mieszkania po angielsku | friend | piramidy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.