FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2088 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
Fiat punto II-Pytanko 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Fiat punto II-Pytanko"   

zwierzkoks
 Wysłana - 31 styczeń 2011 17:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mamuśka moje chce kupić własnie takie auto. Jako że nie miałem doczynienia z tym samochodem chciałem was zapytać o opinie na temat tego samochodu.Przeglądałem aukcje internetowe i znalazłem samochod niedaleko odemnie
[otomoto.pl/fiat-punto-laleczka-klimatyzacja-C16683717.html]
Jeżeli ten samochod to jakaś kupa to piszcie smiało żebym wybił jej go z głowy
Dzięki

Zmieniony przez - zwierzkoks w dniu 2011-01-31 17:47:07

Żyje tak jak inni tylko śnią

hpiotrekh
 Wysłana - 31 styczeń 2011 18:00      [zgłoszenie naruszenia]

mam takiego i :
te motorki (1.2 8v) potrafily sie pierdzielic, a konkretnie centralka. koszt wymiany spory, a u nas juz bylo wymieniane i znowu sie chrzani. podobno po lifcie juz problemu nie bylo.
jak dla kobitki to dobre auto. male, mega mocne wspomaganie(na city) czesci raczej tanie.
no i ew. gaz- raczej tylko sekwencja ze wzgledu na plastikowy kolektor, chociaz na eLce jezdzilem ze zwyklym gazem.

no i jak widac reflektory potrafily zaparowac.
ruda sie raczej nie czepia, ze dwa lata jezdzone ze zgietym nadkolem i nic sie nie pojawilo.

Zmieniony przez - hpiotrekh w dniu 2011-01-31 18:01:40

zwierzkoks
 Wysłana - 31 styczeń 2011 19:56      [zgłoszenie naruszenia]

hpiotrekh napisz dokładnie co to ta centralka i jakie sa objawy jak jest padnięta zebym jutro dupy nie dał jak kupie fure i zaraz padnie cos poważnego

sebalzk
 Wysłana - 31 styczeń 2011 20:02      [zgłoszenie naruszenia]

Kumpel ma takiego, fotele to jest jakaś parodia w sumie tylko na to zwróciłem uwagę, tak to raczej się na tego Punciaka nie skarży

<chrup chrup>

hpiotrekh
 Wysłana - 31 styczeń 2011 20:03      [zgłoszenie naruszenia]

no to ten komputer glowny od silnika. nie wiem jak to sie nazywa. centralka sterujaca?
jak pada to podaje za male napiecie na swiece chyba i czesto chodzi na 2-3 cylindrach przez jakis czas. szczegółów nie znam tak dokladnie, ale takie byly(są) objawy, a wymiana jest raczej w aso, koszt chyba 1,4tys za regenerowana, a za nowa 2x tyle. trocvhe c***owo, bo sama centralka kosztuje ze 150zl, problem jest z immo chyba. prawdopodobnie sa jacys magicy co daja rade to przeprogramowac, wtedy koszt jest duzo mniejszy.

problem niby jakos specjalnie nie widoczny, ale na forach juz sie ten problem pojawia, nie wiem czy w zakupie kontrolowanym nawet o tym nie wpominali.

e: aha, w punciaku sa blisko pedaly, wiec dla kogos nizszego w sam raz jest

no i mozliwe ze gaz ma zwiazek z tymi awariami komputera. ale dowodow na to nie mam

Zmieniony przez - hpiotrekh w dniu 2011-01-31 20:07:13

zwierzkoks
 Wysłana - 31 styczeń 2011 20:10      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki wielkie.Sog
Mowisz że centralka kosztuje 150 zł a koszt naprawy w aso 1400
O co chodzi??

Zmieniony przez - zwierzkoks w dniu 2011-01-31 20:11:51

fellowes
 Wysłana - 31 styczeń 2011 21:03      [zgłoszenie naruszenia]

Jeździłem takim na L`ce, w sumie nie narzekałem na niego ale nie oszukujmy się, do "lepszych marek" trochę mu brakuję.

"w USA mają tax zamiast vat-u" ~ tpawel

hpiotrekh
 Wysłana - 31 styczeń 2011 21:11      [zgłoszenie naruszenia]

chodzi o to ze nie wystarczy podmienic centralkę i juz hula.
a naprawa nie jest chyba prosta.
ale widze ze tutaj gosc to robi za 250zl [allegro.pl/komputer-iaw-59-f-fiat-punto-seicento-doblo-panda-i1439350307.html]
no a w aso sobie za to liczą ponad klocka, bo niby to dają nowy komputer, ktory to niby tyle kosztuje. przynajmniej kilka lat temu tyle wzieli.
ale generalnie to nie jest jakas bardzo czesta usterka, zeby sie strasznie jej obawiac.

fellowes,no jasne.
ale jak bedzie w dobrym stanie to najgorsza opcja nie jest. zwlaszcza, ze to jest na wypasie.

Zmieniony przez - hpiotrekh w dniu 2011-01-31 21:12:39

zwierzkoks
 Wysłana - 31 styczeń 2011 21:50      [zgłoszenie naruszenia]

Wiem że samochod nie bedzie jakiś cudny ale mamuśce sie podoba.Jutro lece po samochod który podałem w linku wiec jak coś to zdam krótką relację

4stars
 Wysłana - 1 luty 2011 14:43      [zgłoszenie naruszenia]

Samochod raczej dla mlodej osoby/ ew kobiety. Przy 5 osobach juz tyl leci mocno w dol. Jakosc auta fotele itd. wszystko zalezy od wersji klasowej samochodu. Np. fotele wersji Sporting sa wedlug mnie niczego sobie. Polecam pojezdzic i odszukac jak najlepsza wersje. Z ciekawych wersji masz np wersje Sound z bardzo dobrym fabrycznym naglosnieniem.

Searching for the truth is easy.Accepting the truth is hard.

zwierzkoks
 Wysłana - 1 luty 2011 17:31      [zgłoszenie naruszenia]

Furka kupiona.Jedyna rzecz do jakiej można sie przyczepić to uszczelka pod klawiaturą a tak to leleczka!!!!!!
karoseria w bardzo ładnym stanie,Srodek czysty nie zniszczony no i w miarę przyzwoite wyposarzenie
ABS
centralny
wspomaganie
klimatyzacja
Elektryczne szyby

Cena po negociacjach wyniosła 8400

Dziękuje za pomoc

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Fiat punto II-Pytanko

Strony: 1 2

Warto przeczytać: jaki wybrać samochód ?? | Suzuki SX4? | Sportowy samochód do 15000 | Mazda MX-6 czy warto ? | Mercedes S400 CDI | Ekonomia do 6 tysiecy | Calibra vs Civic | Niedrogi samochod w niemczech | Duże autko do 30-40 tysi. | Pilna prosba o rade - Rover 416 | czy wymieniać ? seat ---> alfa | terenówka do max 50 tys. | Czy Hyundai i30 jest dobrym wyborem? | fiat bravo | Mercedes A Klasa | Autko dla studenta | fermony | zipo86 | tommy | diverse | sklepy | StaA yA]ci | playstation 4 | BOL BRZUCH PO SEKSIE | lek | olokk | jakie cechy powinien posiadac dobry przelozony | macklemore | kielce | gips | kimo_ | kimo | opowiadanie o kamieniach | dzwonek | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.