FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 886 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Film z dobrym ukazaniem symboliki i funkcjonowania duchów 
[powiadom znajomego]    
Autor "Film z dobrym ukazaniem symboliki i funkcjonowania duchów"   

Przemek198
 Wysłana - 13 marzec 2007 16:14        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

ak w temacie, poszukuje tytułu filmu do prezentacji maturalnej, na podstawie którego bede mógł opisac symbolike i funkcjonowanie wystepującego w nim ducha/duchów. Film musi być na poziomie

jako jeden z filmmów chciałbym przedstawic III część trylogi Władcy Pierścieni, chodzi o te duchy, które pomagają dobrej stronie"mocy" pokonać złą, myślicie, ze to będzie dobry przykład?

Zmieniony przez - Przemek198 w dniu 2007-03-13 16:15:43

yarish
 Wysłana - 13 marzec 2007 18:42      [zgłoszenie naruszenia]

wydaje mi sie, ze ogolnie przyjelo sie, iz duchy to dusze ludzi ktorzy nie trafili ani do nieba, ani do piekla, tzn moze ich czysciec jest na ziemi, albo nie dokonczyli swoich spraw na ziemi...
ukazywanie duchow, jako istoty stawajace po stronie dobra, to raczej wymysl samego rezysera. mysle, ze moglbys znalezc cos lepszego niz lotr...
jezeli chcesz podac cos na poziomie, to imo Tron we krwi (japonska wersja makbeta - film bardzo znany wsrod ludzi wyksztalconych, jak to powiedziala moja polonistka) bedzie idealny... dokladniej mam na mysli moment, kiedy to dwaj wojacy zauwazaja samotna chate na rozstaju drog

(... moze sie myle ...)

Zmieniony przez - yarish w dniu 2007-03-13 18:44:57

AWESOME

Przemek198
 Wysłana - 13 marzec 2007 19:27      [zgłoszenie naruszenia]

wielkie dzięki, rozejrze sie za tym filmem. ja duchy przedstawiam w róznych formach, np duch swiety, duchy w opowieści wigilijnej, duch hamleta, zastanawiema sie jeszcze nad dziadami, no i dwa filmy

MadeByYou
 Wysłana - 15 marzec 2007 03:16      [zgłoszenie naruszenia]

Może Inni albo Szósty zmysł?

R11 - Specjalistka od PR'u %)
"największy spamer-woman hajdparku" Ashoot
! BABBLING TURTLES ASSOCIATION !
Mafia rodziny Corleone -> żona szefa :*

szatanski
 Wysłana - 15 marzec 2007 10:06      [zgłoszenie naruszenia]

zdecydowanie zapomnij o lotr i filmach typu grudge, ring i inne ;)
to sie raczej nie nadaje na prezentacje maturalna...
wydaje mi sie, ze powinienes się raczej oprzec na filmach dokumentalnych, niz produkcjach rozrywkowych

Przemek198
 Wysłana - 15 marzec 2007 12:28      [zgłoszenie naruszenia]

no nie wiem czy znajde film dokumentalny gdzie znajde duchy i bede mógł opisac ich funcjonowanie i symbolike.

szatanski
 Wysłana - 15 marzec 2007 12:49      [zgłoszenie naruszenia]

w lotr tego na pewno nie znajdziesz ;)

MadeByYou
 Wysłana - 15 marzec 2007 18:31       [zgłoszenie naruszenia]

Na Discovery są różne programy, o duchach też. Ale one nie są raczej naukowe tylko przypuszczające wydaje mi się.

R11 - Specjalistka od PR'u %)
"największy spamer-woman hajdparku" Ashoot
! BABBLING TURTLES ASSOCIATION !
Mafia rodziny Corleone -> żona szefa :*

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Film z dobrym ukazaniem symboliki i funkcjonowania duchów

Warto przeczytać: Ciekawostki Historyczne | Polskie Państwo podziemne | Punk | Wprowadzenie stanu wojennego - rocznica! | Święty zastęp | II wojna swiatowa w obiektywie. | MAPKI HISTORYCZNE | kampania w tarnobrzegu | Boguś Wołoszański-Sensacyje XX wieku | potrzebna pomoc: rozpad ZSRR i wojna polsko-bolszewicka | Może pomożesz??? | poczet królów polskich | Terror stalinowski | Wojna w Wietnamie | Prace szkolne | Filipów 22 X 1656 r. | beblo | chrząszcz | transy | perfymy | nubira | jagodaa | showup filmy | zdjęcia erotyczne | wywiadówki | drzyżdżyk | mondeo mk3 | projekt | dziwne | paranormalne | straszne | guzek w pachwinie u mezczyzn | Amstaff | Pit bull | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.