FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6856 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Filmy z zalukaj.tv i innych podobnych nie wchodzą jak mają. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Filmy z zalukaj.tv i innych podobnych nie wchodzą jak mają."   

PimpMyDick
 Wysłana - 14 luty 2012 18:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam neta 10mb z neostrady, antywirusa oryginalnego kaspersky antyvir i to na tyle.
Od dawna siedzę na zalukaj.tv, płacę im za serwery 3,70 zł żeby przez tydzień móc oglądać filmy. Wszystko było zawsze spoko, ale teraz coś mi albo z netem nawala albo u nich.
Jeszcze tydzień temu włączyłem film i po 5 minutach był już prawie cały gotowy do oglądania, a teraz ładuje się prawie w cale, siedziałem 40 minut, żeby załadowało się 15 minut filmu..pomyślałem, że to wina antywirusowego, to go wyłączyłem, ale dalej to samo.

Ktoś ma jakieś rady? u znajomych działa normalnie.

Robiłem speedtesta i mam pobieranie 5,8 Mb/s, a wysyłanie 0,41 Mb/s

Te testy chyba gówno dają, a nie pomiar, bo na innym znowu mam pobieranie 10402 Kbps i wysyłanie 646 Kbps

Oficjalnie chciałbym dodać, że mierzyłem przed chwilą linijką progres ładowania się filmiku na zalukaj.tv i przez ostatnią godzinę załadowała się 1/8 23" monitora ustawionego w rozdzielczości 1920x1080.
Jeśli jednak filmik mi się nie załaduje, to proszę o spojler filmu Tajniki Masturbacji.

Zmieniony przez - PimpMyDick w dniu 2012-02-14 19:08:51

Znawca -

xxx320
BUKA
 Wysłana - 15 luty 2012 08:52      [zgłoszenie naruszenia]

Może to nie Twoja wina, tylko serwerów zalukaj.

Była jakaś afera z związku z acta i przenosili masowo filmy na inne servy bo mu mv blokowali.

Ojajebie!

Taki problem to NOŁPROBLEM!

Ekspert -

PimpMyDick
 Wysłana - 15 luty 2012 10:33      [zgłoszenie naruszenia]

Właśnie się mi się wydaje, że to coś u mnie. Poprosiłem moją dziewczynę, żeby u siebie sprawdziła i jej działało normalnie, czyli po kilku minutach miała już połowę filmu wczytaną.
Zauważyłem, że filmy przenieśli na inne "odtwarzacze" .

I zauważyłem, że mam tak na wszystkich filmikach w necie, od redtube po youtube i zalukaj, wszędzie ten sam problem.

Zmieniony przez - PimpMyDick w dniu 2012-02-15 10:42:29

Znawca -

ezdrasz
 Wysłana - 15 luty 2012 10:45      [zgłoszenie naruszenia]

po zamknięciu megaupload i związanego z nim megavideo oglądanie filmów na iitv i innych podonych stronach to tragedia
filmy ładują się wolno, wcale lub normalnie.
odpalając film możesz być pewny tylko jednego:
na dwoje babka wróżyła

co do tajników masturbacji
[masturbacja.brat.pl/masturbacja03.php]

spróbuj aktualizacji flesza jeszcze

Zmieniony przez - ezdrasz w dniu 2012-02-15 10:45:58

koks posypany

PimpMyDick
 Wysłana - 15 luty 2012 10:53      [zgłoszenie naruszenia]

ezdrasz tylko że u mojej działa wszystko normalnie, a u mnie chvjowo, sprawdzę tą aktualizację flesza.

Ps. dzięki za link do masturbacji, ale dlaczego tekst o masturbacji zaczyna się tak "moi rodzice byli w porządku, zawsze ich szanowałem..." .

Flesza mam najnowszą aktualizację "You have version 11,1,102,55 installed"

Zmieniony przez - PimpMyDick w dniu 2012-02-15 10:56:57

Znawca -

michoHGJLB
 Wysłana - 15 luty 2012 14:48      [zgłoszenie naruszenia]

Wczesniej byla informacja ze jakas awaria dla uzytkownikow neostrady i filmy moga sie wolniej ladowac

Śrooodaaa nie Pią-pią-pią-piątek !

PimpMyDick
 Wysłana - 15 luty 2012 15:02      [zgłoszenie naruszenia]

Ale lipa. Coś więcej na ten temat wiesz? Bo pooglądałbym jakieś filmy, konto wykupiłem, a tu taka lipa.

Znawca -

michoHGJLB
 Wysłana - 15 luty 2012 15:16       [zgłoszenie naruszenia]

Bylo napisane ze jakies linie poprzerywalo cos takiego ale nie ma tego juz to moze w najblizszym czasie bedzie dobrze

Śrooodaaa nie Pią-pią-pią-piątek !

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Filmy z zalukaj.tv i innych podobnych nie wchodzą jak mają.

Warto przeczytać: Formatowanie dysku c | Pronlem z sony ericssonem w 100i | Wirus - windows universal tool | Problem z zainstalowaniem modemu LiveBox | rozdzielenie ip - router | pytanie | Jakie gry | Tło YouTube - jak ściemnić. Przydatne wszystkim | Najtańsza drukarka | neostrada? | Internet z TP - livebox | Tani router Wifi do smartfona | Sprzęt audio przenośny | tusz pełny a drukuje jakby pusty | Problem z internetem (router) | cs nie hula | kobiecy wytryskporady | spahotel | wielgosz | wzost | książki szkoła | rysunki | szczecin | typy nie róbcie tak | Perend | venitari | SEXOWNE SEKRETARKI | kalkulator | eskk | spuszcza głowę | staszic | creepypasta | Marzia Gaggioli | odryuch gardłowy | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.