FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4885 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Filtr cząstek stałych DPF/FAP 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
DPF/FAP to zło 
Ekologiczna technologia 
I tak się wytnie 
Maszynka do robienia pieniędzy dla ASO 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "Filtr cząstek stałych DPF/FAP"   

el - passo
 Wysłana - 15 wrzesień 2010 16:14      [zgłoszenie naruszenia]

Mój samochód ma 5 lat, nie posiada filtra (specjalnie takiego szukałem bo były też modele z filtrem). Przebieg już 256k km (z czego ja w ciagu 5 miesiecy zrobiłem 8) i na szczescie nic się nie dzieje.
Poczekamy do zimy

Neo3
 Wysłana - 15 wrzesień 2010 16:23      [zgłoszenie naruszenia]

xeo Eloys czyli ten dodatek ktory stosowany jest prze francuzow bodajze to tlenek ceru(badź baru) stosuje sie go jako dodatek uszlachetniajacy paliwo i ma on na celu obniżenie temperatury w ktorej dopalają się owe cząstki stałe.

MotorSport Technology.

Specjalista -

bartus_
 Wysłana - 15 wrzesień 2010 16:24      [zgłoszenie naruszenia]

xeo, właśnie szukam o dpf w e46 i mimo informacji w niemieckich ogłoszeniach o filtrze faktycznie nie ma jakiejś pewnej informacji...a euro4 niektóre spełniają więc musieli jakoś inaczej to rozwiązać. Chociaż zdawało mi się, że widziałem w etce...może mi sie przewidziało

xeo, znam e46 m57N czyli tak jak Twoj 204KM i spokojnie dobił do 530tys więc jeszcze sporo przed Tobą

...::: BMW - Freude am Fahren :::...

Specjalista -

xeo151
 Wysłana - 15 wrzesień 2010 16:54      [zgłoszenie naruszenia]

ja coś znalazłem ale nie potwierdzone, podobno w e46 można było domówić dpf jako opcję od 2004r, nawet na mobile czasami widziałem dopiskę dpf, co mnie dziwiło, pewnie były ale, nie w standardzie

właśnie Eloys, ta nazwa obiła mi się o uszy, znasz cenę, byśmy się pośmiali bo pewnie tanie nie jest ?

Choć życie ciąży psychika siada nie mogę się poddać to moja zasada...

Eminem - Love The Way You Lie ft. Rihanna
[http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U&feature=player_embedded]#!

bartus_
 Wysłana - 15 wrzesień 2010 16:59      [zgłoszenie naruszenia]

no ja właśnie też myślałem, że od 04 było, ale teraz nie moge w etk znaleźć :/

...::: BMW - Freude am Fahren :::...

Specjalista -

Neo3
 Wysłana - 15 wrzesień 2010 17:28      [zgłoszenie naruszenia]

Eolys. literowke yeblem tam wyzej
w ASO okolo 500-600 zł za bodajze 3L

MotorSport Technology.

Specjalista -

xeo151
 Wysłana - 15 wrzesień 2010 19:01      [zgłoszenie naruszenia]

500-600 zł drogo ciekawe na ile starcza, za tą kasę mam wymianę oleju + wszystkich filtrów i jeszcze na bro zostanie

Zmieniony przez - xeo151 w dniu 2010-09-15 19:05:25

yakuzik
 Wysłana - 15 wrzesień 2010 19:20      [zgłoszenie naruszenia]

Ja w Leonie mam DPF, ale ten suchy bez żadnego płynu. Kiedyś jeździłem na c***owym oleju i musiałem go mniej więcej co tydzień wypalac na trasie. Teraz leje Motula specjalnego pod te filtry i kontrolka zapala się średnio raz na dwa miesiące.

Chociaż mniej więcej rok temu miałem już taką akcję, że olałem to wypalanie na parę dni, zapaliła się kontrolka DPF'u, potem zaczęła migac kontrolka świec żarowych, a następnie kontrolka układu sterowania silnikiem i nagle spadek mocy taki, że miałem chyba z 50 koni Dzwonię do jednego drugiego ASO, w Seacie za wypalanie - 650 zł <śmiech>. Kumpel mi polecił takiego ogarniętego mechanika i mi przepalił ten filtr za 50 zł z komputerem.
Ogólnie historia się dobrze skończyła, filtr był zapełniony w 84% a chyba przy 90 trzeba już wymieniac DPF, a koszty jak ktoś wyżej napisał małe nie są

[http://www.youtube.com/watch?v=HTdqV8XkYNo&feature=feedf]

pitrek20
 Wysłana - 15 wrzesień 2010 19:47      [zgłoszenie naruszenia]

dobry tuner i po dpfie.
osobiscie szukalem cdti bez tego cholerstwa, jednak wiem ze bez problemu mozna za 2 kola usunac fizycznie i z kompa info o tym gownie.
co do zasadnosci montowania-kase bije sie na czesciach i seriwsowaniu a nie na sprzedazy samochodow.

Ruskoniemieckie skurwesyństwo żydoskie u władzy. By żyło się kurwa lepiej!!!!!!!!!!!!!!!!!

xeo151
 Wysłana - 15 wrzesień 2010 19:55       [zgłoszenie naruszenia]

^ zgadzam się w 100%, jednak taki zabieg na gwarancji nie wchodzi w grę

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Filtr cząstek stałych DPF/FAP

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Landryna i problemy paliwowe | wyskoczylem dzisiaj z radia:-( | Pytanie o rozbitka.Co dalej? | odstraszacz zwierzyny | Nowe wcielenie supry - kameleon | Pytanie w sprawie rozrządu | Acabion - nie wiem czy bylo ale fajnie sie czyta | na jakim oleju silnikowym jeździcie? | OPEL OMEGA 4x4 | Lambodoors w Calibrze | Mugen w Audi A4 - zakładał ktos? | BMW Lansik... | Wydech do civica | Pytanko odnośnie światełek BMW E-30 | przyciemanie szyb | prawko - ile odwlekac? | susik89 | cichopek | zły-dotyk | sex w liczbach | izabela łukomska pyżalska | octavia | lis3k | ever | podatek od spadku | monter izolacji | niewolnica | Presecutor | kleo | zly dotyk | Zły Dotyk | nawigacja | gps | global trade | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.