FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1981 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Filtr kabinowy z węglem aktywnym 
[powiadom znajomego]    
Autor "Filtr kabinowy z węglem aktywnym"   

Thomy20
 Wysłana - 22 luty 2014 15:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Wielkimi krokami zbliża się do nas wiosna może dzisiaj tego nie widać ale czasami piękne słońce i temperatura sięgająca do 11 st.C. Chciałem wymienić filtr kabinowy w mojej Astrze Jest to moje pierwsze auto z klimatyzacją więc w cinquecento nie było filtra. Jaki filtr kupić zwykły czy opłaca się dołożyć prawie drugie tyle za filtr z węglem aktywnym. Czy filtr firmy Filtron będzie dobry?

Auto z silnikiem diesla a kierowca pizda

krisek1337
 Wysłana - 22 luty 2014 15:43      [zgłoszenie naruszenia]

za niedługo zaczniesz pytać czy lepsza jest choinka zapachowa morska czy leśna?
Co do tematu filtr z węglem, filtron jest ok.

Neptas
 Wysłana - 22 luty 2014 18:13      [zgłoszenie naruszenia]

Jeden hvj, bez różnicy.

Jak Ci szyby nie parują to nie wymieniaj tylko go wytrzep/wyczyść i włóż stary.
Filtron u mnie się nie sprawdził, bo minimalnie nie pasował do obudowy.

Znawca -

Thomy20
 Wysłana - 22 luty 2014 18:44      [zgłoszenie naruszenia]

Szyby mi nie parują nawet fajnie dmucha rok temu przedmuchałem kompresorem więc może raz na 2 lata bym wymienił tyle e filtr z węglem jet 2 razy droższy czy ten węgiel coś daje rzeczywiście zatrzymuje szkodliwe gazy jeśli tak to na jak długo może 3 miesiące i węgiel aktywny traci swoje właściwości?

djqb4
 Wysłana - 22 luty 2014 18:54      [zgłoszenie naruszenia]

Thomy o ile nie zależy ci na odrobinę wyższej jakości aromatów docierających z zewnątrz do auta, to nie ma sensu kupno filtra węglowego.

Progressive Trance 4 Life

Thomy20
 Wysłana - 22 luty 2014 19:02      [zgłoszenie naruszenia]

Ja chcę ze 2 lata z takim filtrem pojeździć a jak będzie skutecznie filtrował zapachy bo jak przez 3-4 miesiące to bez sensu kupować węglowy.

Zmieniony przez - Thomy20 w dniu 2014-02-22 19:03:41

Mopss
 Wysłana - 22 luty 2014 19:30      [zgłoszenie naruszenia]

kup cokolwiek, tylko nie z Hart'a
Akurat nie było żadnych innych to wziąłem takowy, za nic w świecie nie pasował do obudowy i po salwach przekleństw skończył swój żywot w 3ech kawałkach.

INSOMNIA
 Wysłana - 23 luty 2014 01:04      [zgłoszenie naruszenia]

Wegiel aktywny to placebo. U mnie koty maja zamykana kuwete z filtrem sufitowym z weglem aktywnym, badz bez. W jakiejkolwiek konfiguracji, po mokrej karmie w identycznym stopniu fiolkami nie pachnie.

FastDiesel
 Wysłana - 23 luty 2014 02:16      [zgłoszenie naruszenia]

Jak Ci szyby nie parują to nie wymieniaj tylko go wytrzep/wyczyść i włóż stary.

taa
a najlepiej to niech wypierze

kup cokolwiek, tylko nie z Hart'a
Akurat nie było żadnych innych to wziąłem takowy, za nic w świecie nie pasował do obudowy i po salwach przekleństw skończył swój żywot w 3ech kawałkach.

to wina osoby ktora Ci go sprzedala i stwierdzila ze bedzie pasowac do Twojego modelu, a nie filtra

Zmieniony przez - FastDiesel w dniu 2014-02-23 02:18:02

Jak możesz licytować się o drobne
gdy należy mi się wszystko

Neptas
 Wysłana - 23 luty 2014 02:33      [zgłoszenie naruszenia]

^ nie, po prostu niektóre są robione jakoś niewymiarowo, to samo miałem z filtronem
Lepiej IMO włożyć ten co był zamiast nowego, przy którym zostaje szpara z jednej strony

Znawca -

saikolank
 Wysłana - 23 luty 2014 08:04      [zgłoszenie naruszenia]

^ Ktoś musiał was częstować złym modelem filtra. Filtronem żeniłem wiele aut i nigdy na jakość nie narzekałem. Zresztą Filtron robi na licencji MAN-a także jakby nie trzymali jakiegoś tam pułapu jakosciowego to na pewno MAN by się pod tym nie podpisywał.

Pozwoliłem sobie przemoderować nazwę tematu- Thommy to nie śmietnik a forum i należy zachowywać pewną kulturę pisowni.

Zmieniony przez - saikolank w dniu 2014-02-23 08:08:34

Chłopaczki z Polkowic już Pojechali

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Filtr kabinowy z węglem aktywnym

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Sprawdzenie auta przed zakupem | Xenony a mandat =) | Ubezpieczenie oc najkorzystniejsza opcja. | Wymiana kół | problem - audi b5 1.6 benzyna | huk w okolicach tylniego kola | turbina bmw e46 | OC da radę? | Zmiana oryginalnego radia BMW business na DVD player | Jakość paliw i płynów do spryskiwaczy | Hyundai coupe 2.0 16V RD2 czy Audi a3 1.8 T ? | konto na audi80.pl oraz audiklub.org | wyrejestrowanie moto | Klimatyzacja | Regeneracja głowice CC900 | Nowe logo Skody | Gosia_p | strony na | kody do pilotów uniwersalnych | yrwin_18 | jak wygląda twój pulpit | omlet | Paul mccartney | aimar | kurs | ogród | deski | pułapce przyjaciela | dziewczyna kolegi | trening bez nog | viverna | cela | słodki skur | -anne21- | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.