FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4885 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Fioletowo - siwe cienie pod oczami 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Fioletowo - siwe cienie pod oczami"   

osmiornico
 Wysłana - 11 czerwiec 2015 11:48       

Przeniesiona przez Don quixet z działu 'Zdrowie'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, odkąd pamiętam mam cienie pod oczami. Mam 18 lat i duże cienie pod oczami fioletowe, a w środku jakby siwe kropki. Jest to defekt estetyczny, czy może oznaka jakiejś choroby? Przez te cienie wyglądam jakbym był naćpany, może to mieć podłoże genetyczne ? bo mam to nie wiem od kiedy.. Może macie jakiś sposób na zlikwidowanie tego jakoś od środka? proszę o opinię :)

Morisek_12
 Wysłana - 26 wrzesień 2016 09:00       [zgłoszenie naruszenia]

Zanim zaczniesz to likwidować jakimś niezbadanym środkiem Specjalista i badania krwi obowiązkowo! czasem jest to objaw jakiegoś zaburzenia, czasami jedynie defekt estetyczny który można jakoś zakryć lub zmniejszyć. Na własną ręke lepiej nic nie kombinować ;)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Fioletowo - siwe cienie pod oczami

Warto przeczytać: poszukuje zegarka | fajna fryzura | Moda na ubrania | Czy solarium rozjaśnia włosy? | wzrost | Problem z kolczykiem w brwi :( | przebijanie ucha | Adresy | Potrzebuje wsparcia =] Podrobki czy oryginaly? AF1 | zielone trampki | Co na wiosne? | buty Kappa - jak oceniacie? | Czy mężczyzna w sandałach jest qool???? | ubrania pod buty | Pytanie do dziewczyn !! | Nierównomierny zarost | lodz | oczu | pismo o wypłatę wynagrodzenia | corrado | odwrócenie funkcji popytu | animals opowiadanie erotyczne | piersi galeria | slang mafi | pieszczenie po amfie | Rzęsa staff | chłopak mi grozi | korpo | erotyczne wierszyki | ząb ósemka | krochmalska | inżynieria produkcji uek | inżynieria produkcji uek | Kryształ | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.