FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5550 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Firmy zajmujące się ściąganiem ubezpieczeń. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Firmy zajmujące się ściąganiem ubezpieczeń."   

versun
 Wysłana - 11 luty 2013 13:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Miałem kolizję samochodową z nie swojej winy. Ubezpieczyciel sprawcy leci w chvja z wysokością odszkodowania za zniszczony samochód. Chcę tą sprawę powierzyć jakiejś firmie/osobie która zajmuje się odszkodowaniami komunikacyjnymi.

Znacie godne polecenia firmy do których mogę się zwrócić?

Zmieniony przez - versun w dniu 2013-02-11 13:34:51

Przymszyk
Adwokat Diabła
 Wysłana - 16 luty 2013 04:12      [zgłoszenie naruszenia]

Ja najczęściej spotykałem się z Europejskim Centrum Odszkodowań. Nie jest to jednoznaczne z tym, że są skuteczni, ale na pewno są dość powszechni.
Większość ludzi nie sądzi się z ZU, więc mało kto ma takie doświadczenia aby Ci poradzić.
Do tego u jednego ktoś coś wywalczy, a w sprawie innego typa będzie kaszana.
Na pewno wybierz kogoś, kto gwarantuje bezgotówkowe zajęcie się sprawę - weźmie tylko % od tego co ugra.

Kto z Was jest bez grzechu, niech szybko nadrobi stracony czas.

ZUPERMAN
 Wysłana - 17 luty 2013 11:39       [zgłoszenie naruszenia]

ogólnie jak nie miałeś stłuczki z pijanym, osobą bez prawka, czy ubezpieczenia, to dużo nie ugrasz oni dobrze ciągną jedynie z osób prywatnych którym wymówią polisę po fakcie.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Firmy zajmujące się ściąganiem ubezpieczeń.

Warto przeczytać: Maluch 50ccm | listwy dachowe zamiast relingów (GOLF III kombi) | pytanie o naklejki z rejestracją? | samochód do 6-7 tysiecy | pomózcie | Golf 4 | Czy to Fajny Samochód ? | BMW e36, pomoc | Skuter | sprawdzanie samochodu po nr VIN | Honda NS-1 | JAKI SPRZET? | zalane auto | 125/50 | Co wozimy w naszych bagaznikach/schowkach | tylni błotnik-"nalepka"-osłonka | czarne rytymt do kosza | 10000 auto | auto do 10000 | jakie auto do 10000 | auto za 10 tyś | auto do 10 tyś | luhan | policja gdynia | wzor listu motywacyjnego na roznoszenie ulotek | PUA | httpwwwyoutubecomwatchv=4n1e74zz044 | tetris | jak napisać ugodę | miss mokrega podkoszulka | cava cava | riese | nie dla os b | nie dla os b | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.