FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3423 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Ścisłe
Fizyka magnetyzm 
[powiadom znajomego]    
Autor "Fizyka magnetyzm"   

novakas
 Wysłana - 16 maj 2008 19:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam takie zadanko do zrobienia prosze o szybka pomoc please nietety to fizyka

Oś obrotu igly magnetycznej umieszczona jest na plaskiej spiralnej sprezynie o wspolczyniku k=0,01 Nm/radian (moment sily M skrecajacy sprezyne o kat alfa wynosi M=kalfa).jaki jest moment magnetyczny igly jesli ustawiona rownolegle 2cm ponizej dlugiego przewodnika prostoliniowego,po przepuszczeniu pradu 3 A wychylila sie o 30stopni od swego poczatkowego ustawienia?

Zmieniony przez - novakas w dniu 2008-05-16 19:33:40

Zmieniony przez - novakas w dniu 2008-05-16 19:37:34

Zmieniony przez - novakas w dniu 2008-05-16 19:38:29

.bionic.
 Wysłana - 16 maj 2008 21:50      [zgłoszenie naruszenia]

zupełnie nie rozumiem ostatniego zdania. Dołącz ilustrację (chociażby odręczną, taką zrobioną w Paint'cie), może coś będzie się dało zrobic.

edit. coś już kumam. Mam rozumiec, że igła jest 2 centy poniżej przewodnika i po przepuszczeniu przez tenże przewodnik prądu igła ułożyła się do niego równolegle, tak?

Zmieniony przez - .bionic. w dniu 2008-05-16 21:53:36

Współczesnej dziewczynie bardziej przydaje się uroda niż intelekt
ponieważ przeważnie współczesny facet ma lepiej rozwinięty wzrok niż mózg

novakas
 Wysłana - 17 maj 2008 11:08      [zgłoszenie naruszenia]

ja za bardzo nie wiem jak to zrobic pomozcie

novakas
 Wysłana - 17 maj 2008 11:09      [zgłoszenie naruszenia]

wlasnie nie ma ilustracjiii sek w tym

novakas
 Wysłana - 17 maj 2008 11:17       [zgłoszenie naruszenia]

tam mialo byc wychylila sie ona o 30 stopniii od swojego poczatkowego ustawienia

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Fizyka magnetyzm

Warto przeczytać: Proszę o Pomoc!! (trygonometria) | algorytm maksymalizacji | układy równań;) | [fiz] Zadanko | Zadanie - geometria | DRGANIA | cd. | [mat] Pole trójkąta | Lunkcja logarytmiczna i wykładnicza:) | [chem] węglan wapnia - otrzymywanie | [mat] cos(-1200) | [Fiz]Opór zastępczy. | [fiz]prędkość względna | [ET] Wykres wskazowy | Teoria Obwodów - Zadania | funkcja trygonometryczna | anna lucinska | sex mielno impreza | sex mielno impreza 0918 | dwa | seks mama syn | seks syna z matka | beatsfactory | delta | czarny | rosyjskie forum | miasta przeprowadzić | nurse | OPIS KONTROLEK BMW E90 | opowiadania erotyczne o sexsie z psem | pes | kychnia polska | playboy zyla | opowiadania bestiality | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.