FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 24113 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
Ford Focus II 1.6 TDCI 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ford Focus II 1.6 TDCI"   

johny6000
 Wysłana - 1 marzec 2010 00:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Co myślicie o tych samochodach ? Jak z awaryjnością silników ? Przymierzam się do kupna czegoś właśnie w granicach 25 tysi.

skowyrny
BARTCZAK
 Wysłana - 1 marzec 2010 00:14      [zgłoszenie naruszenia]

Co do awaryjności niestety się nie wypowiem. Jechałem jednak focusem z silnikiem 1.6 tdci i osiągi są przyzwoite. Dobra kultura pracy. Która wersja 1.6 tdci Cię interesuje? 90km czy 109 km?

"kvrwa odszedles i zwierzu odżyl taki ejst fakt wiec wypyerdalaj elo" - Koko

johny6000
 Wysłana - 1 marzec 2010 00:19      [zgłoszenie naruszenia]

tylko 109, chociaz jak znam zycie kazde ograniczenie powoduje wydluzenie szukania dobrego egzemplarza o b.dlugi czas, ale 90 to podobno muly straszne, do 109tki jeszcze jakos chip da rade wrzucic chyba..

Do tego praktycznie codziennie robie dystans ok 2 km w jedna i w druga strone, diesel to w ogole dobry pomysl jezeli czesto sie go gasi i odpala na krotkich odcinkach ? Znowu benzyna z gazem tez dupa, bo sie nawet na ten gaz nie przelaczy, a zalezy mi na oszczedznosci a nie chce jezdzic czyms z silnikiem 1.0 :D
Ogólnie ciezko cos znalezc ciekawego, potrzebne cos mlodego, w miare niski przebieg, ale nie jakies male gowno 50KM.

Zmieniony przez - johny6000 w dniu 2010-03-01 00:30:32

Toudi163d
 Wysłana - 1 marzec 2010 02:03      [zgłoszenie naruszenia]

Gothic chyba dopiero co takowego kupił , więc poczekaj aż się wypowie

elgoff
 Wysłana - 1 marzec 2010 08:00      [zgłoszenie naruszenia]

Wychodzi 120km miesięcznie Przy takich przebiegach to możesz jeździć i 6.0 V12.

o0o0o

BiG BoSs
Rockefeller
 Wysłana - 1 marzec 2010 08:09      [zgłoszenie naruszenia]

hehe j/w

Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia!

Znawca -

xxx320
BUKA
 Wysłana - 1 marzec 2010 09:29      [zgłoszenie naruszenia]

Rower kup... dla zdrowia

Jeździłem 109konną wersją i mogę powiedzieć, że całkiem przyjemnie to jeździ. Co do awaryjności... kumpela ma nalatane 160 000 i jak narazie padł rozrusznik i pompa wody.

Ojajebie!

Taki problem to NOŁPROBLEM!

Znawca -

johny6000
 Wysłana - 1 marzec 2010 09:55      [zgłoszenie naruszenia]

tzn chodziło mi o to że w ciągu dnia nim bede przejezdzał m.in takie odcinki wlasciwie to 4 razy na takich krotki odcinkach srednio dziennie ( oprócz tego np dłuższe ),a podałem to po to bo chciałem zapytać czy dieslowi nie szkodzą właśnie tak krótkie dystanse. Robie rocznie ok 20-25 tysiecy, diesel wlasciwie po to zeby na bierzaco w portfelu troche wiecej zostawalo, bo ogolnie w****ia mnie jak widze ludzi ktorzy deptaja i pali im 6-7, a jak ja depne benzyne to mi spali 12 Ale sam już nie wiem, te Fordy fajne, ale może benzyna z gazem jakas większa albo sama mniejsza benzyna ? Jak uważacie ?

Zmieniony przez - johny6000 w dniu 2010-03-01 09:55:54

Zmieniony przez - johny6000 w dniu 2010-03-01 09:56:27

xxx320
BUKA
 Wysłana - 1 marzec 2010 10:06      [zgłoszenie naruszenia]

Ojajebie!

Taki problem to NOŁPROBLEM!

Znawca -

skowyrny
BARTCZAK
 Wysłana - 1 marzec 2010 10:27      [zgłoszenie naruszenia]

szczerze mówiąc... Moim zdaniem najlepszy wybór dla Ciebie to czysta, nie zagazowana benzyna.

"kvrwa odszedles i zwierzu odżyl taki ejst fakt wiec wypyerdalaj elo" - Koko

johny6000
 Wysłana - 1 marzec 2010 10:36      [zgłoszenie naruszenia]

No to teraz jaka benzyna biorąc pod uwagę, że w Fordach to te silniki to oszczędnych nie należą :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Ford Focus II 1.6 TDCI

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Spojler clio 2 gdzie kupic?? | Autko do 30 tyś | budżet 20k-30k | BMW 3 E46 Coupe | Fabia 1.9 SDI i opał %) | Van do 7 tysiecy | Alfa romeo 147 do 30 tyś | Wygoda za 11tys. | Samochód dla wysokiej osoby (1,98m) - prośba o pomoc | omega tds? | Peugeot 406 a może Laguna? | Ekonomiczny samochodzik | MG ZR | naj bardziej ekonomiczne kombi Diesel 1000-2000 € | do speców-renault clio 1.2 | lanos 3d | dlugie zdjecie | małpy uczą się | powtarzanie | opowiadanie erotyczne mama i syn | wielgosz playboy | cls | paris | kammel | romanowska | taniec z gwiazdami | 3mm | marines | weterynarz | Sranie | bmw e46 ile oleju do silnika | mamy kurwe | jelonek | brook | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.