FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7513 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Ford Mondeo mk2 nie odpala 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ford Mondeo mk2 nie odpala"   

pitbull91
 Wysłana - 25 marzec 2009 17:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jest problem jak w temacie, auto kręci ale nie odpala, nawet nie próbuje załapać, bezpieczniki są ok, pompka paliwo podaje bo słychać i czuć. 2.0 na gazie. I jest lipa bo automat i nie moge holować (niech mi ktoś przy okazji napisze czemu nie można holować automatu?) a i tak nie mam tej wkręcanej śruby do zderzaka żeby na lawete wciągnąć. Jeszcze sobie sprawdze wyłącznik bezpieczeństwa ale wątpie że to to.

Znawca -

p.picollo
 Wysłana - 25 marzec 2009 17:22      [zgłoszenie naruszenia]

Jak masz w automacie to możesz chyba dzwignie na N ustawić?

Zapraszam do zakupu artykułów z branży dziecięcej... Wózki, foteliki, krzesełka, akcesoria

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 25 marzec 2009 17:23      [zgłoszenie naruszenia]

Mozna holowac ale na krotkim odcinku. Tylko ze silnik musi pracować:-/ Przy wyłączonym silniku skrzynia nie bedzie miec smarowania bo pompa olejowa tez nie bedzie działać.

Kiss French, Wear Italian, Drive German

Znawca -

p.picollo
 Wysłana - 25 marzec 2009 17:29      [zgłoszenie naruszenia]

Silnik nie musi być włączony (znaczy powinien być bo skrzynia nie będzie smarowana)), ale jeśli masz kawałek, do tych 20-30km to nic się nie powinno stać. A i nie przekraczaj 50km/h przy holowaniu

Zapraszam do zakupu artykułów z branży dziecięcej... Wózki, foteliki, krzesełka, akcesoria

pitbull91
 Wysłana - 25 marzec 2009 17:50      [zgłoszenie naruszenia]

to lajcik z tym holowaniem, bo mam do podholowania do pierwszego lepszego warsztatu z 800metrów tylko że wole dać do znajomego ale to już lawetka wchodzi w gre, lawete mam ale kierowca dopiero dostępny za tydzień a ja nie umiem z przyczepą jeździć

Po głowie chodzi mi jeszcze filtr paliwa bo chvj wie kiedy był wymieniany ale to i tak potrzebuje kanał
Mam tylko nadzieje że to nie wtryski...

Znawca -

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 25 marzec 2009 17:51      [zgłoszenie naruszenia]

tfu tfu tfu

Znawca -

BiG BoSs
Rockefeller
 Wysłana - 25 marzec 2009 17:51      [zgłoszenie naruszenia]

podobno można holować ale nie szybciej niż 50kmh i nie dalej niż 60 km na biegu neutralnym

Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia!

Znawca -

pitbull91
 Wysłana - 25 marzec 2009 17:55      [zgłoszenie naruszenia]

<wyciera twarz>

Znawca -

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 25 marzec 2009 17:56      [zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

BiG BoSs
Rockefeller
 Wysłana - 25 marzec 2009 17:57      [zgłoszenie naruszenia]

jak masz do warsztatu 800 metrów to możne przy prędkości 20km/h nic się padlinie nie stanie

Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia!

Znawca -

pitbull91
 Wysłana - 25 marzec 2009 17:59      [zgłoszenie naruszenia]

no też tak myśle co nie zmienia faktu że nie mam tej ***anej śruby do holowania, nie wiecie jaki tam jest gwint?
bo bym sobie kupił albo wytoczył

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Ford Mondeo mk2 nie odpala

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Waga opon | Czy sa tu zawodowi kierowcy ? :)) | Renault Clio Vs Pegueot 206 and,,,, | Problem z turbiną... | zarowka 6v | CHRYSLER PT CRUISER - polecacie? | Audi A6 C6 2.0 tdi - Chip | Co wybrać? | srodek na rysy szyby z allegro+pytanie | Jakie opony 205/50/r15 za ~300zł | Laguna II | hyundai coupe | TATA Indica | Zaprawki na lakierze, porysowane auto | opel omega b czy lancia kappa ?? prosze o opinie. | Lampka kontrolna - Citroen C3 | przestępczość | Brzydota demokracji | cytrynówka | jesteś bogiem | hamskie | iwona scymalla | everr | moda damska | bieżnikowane | króciaki | lonerpl | dekoder | dvb | kobiety | buty trekingowe | chłopaki do wzięcia | chlopaki do wziecia | programista | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.