FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7111 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Formatowanie dysku C, windows 7, bez płyty 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Formatowanie dysku C, windows 7, bez płyty"   

deuzy
 Wysłana - 28 grudzień 2012 16:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, chcę sformatować dysk C z zainstalowanym Windowsem 7 Home Premium, nie mam płyty z owym systemem ponieważ od nowości był już zainstalowany, wiem że jest jakaś ukryta partycja z systemem z której to robi się formata ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać, proszę o łopatologiczną instrukcję, będą sogi

stooley get stooleier

Znawca -

Revan17
Jedi
 Wysłana - 28 grudzień 2012 17:22      [zgłoszenie naruszenia]

wpisz w google partycja recovery

Assassins may stalk me, Time may mock thee, But one thing you don't see is Death Upon Me- Revan (As of today)

Specjalista -

crissss93
 Wysłana - 29 grudzień 2012 09:41      [zgłoszenie naruszenia]

to laptop ? jeśli tak to jaka firma ? u mnie na HP jest zainstalowany hp recovery manager, tam się wybiera co chcesz zrobić, czyli w Twoim przypadku pewnie instalacja systemu bez zachowania danych i tutaj cała robota się kończy- dalej wszystko robi się samo :)

gastxxx
ole !
 Wysłana - 29 grudzień 2012 10:31      [zgłoszenie naruszenia]

a jak zainstalowalem 8 i teraz mi recovery do 7 nie działa?
wybieram przy starcie recovery, chwile działa i uruchamia sie win 8
mam klucz do win 7 na naklejce, moge pobrac normalnie wina z torrentów i uzyc tego klucza?

A na drzewach zamiast liści będą wisieć korwiniści!

Specjalista -

crissss93
 Wysłana - 29 grudzień 2012 10:52      [zgłoszenie naruszenia]

oczywiście, że możesz. i nie jestem pewien, ale możesz spróbować formatu dysku na którym jest win 8 i wtedy recovery, ale mówię, nie jestem pewien

joeletaxi
 Wysłana - 29 grudzień 2012 12:02      [zgłoszenie naruszenia]

Autor, sciagnij sobie jakis program do zarzadzania partycjami - chociazby Easeus ma jakies bezplatne narzedzia - i mozesz formatowac.

Gastxxx, mozesz, tylko niekoniecznie to przejdzie aktywacje, niektorzy producenci laptopow tu mieszali. Wtedy szukasz obrazu plyty do swojej marki.

Cris, marne szanse.

Zmieniony przez - joeletaxi w dniu 2012-12-29 12:02:29

glutex
 Wysłana - 29 grudzień 2012 13:21      [zgłoszenie naruszenia]

wiem że jest jakaś ukryta partycja z systemem z której to robi się formata ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać

Z reguły odbywa się to tak, że wywołujesz bootowanie z partycji recowery (nie wiem jak to nazwać ) pewną sekwencją klawiszy (może być F8) podczas uruchamiania komputera. Nie podałeś modelu, więc więcej nie pomogę.

Nie używaj do tego zewnętrznych menadżerów dysków, ponieważ przy formatowaniu możesz (a raczej to pewne) usunąć boot sector, a wtedy bez płyty (bądź bardziej zaawansowanych narzędzi) nie wywołasz partycji recovery, a co za tym idzie, nie zainstalujesz z niej systemu.

nie mam płyty z owym systemem ponieważ od nowości był już zainstalowany

Najlepiej od razu pisz do producenta komputera z prośbą o takową płytę - jest on zobowiązany Ci ją dostarczyć (ewentualny Twój wydatek, to koszt przesyłki). Przy większych problemach z komputerem (np. wymiana dysku) bez płyty jesteś w du...

Zmieniony przez - glutex w dniu 2012-12-29 13:22:09

┌∩┐(◕_◕)┌∩┐

deuzy
 Wysłana - 29 grudzień 2012 16:01      [zgłoszenie naruszenia]

model laptopa to Sony Vaio PCG

stooley get stooleier

Znawca -

joeletaxi
 Wysłana - 29 grudzień 2012 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

Aaa... autor, pisz, że chodzi ci o postawienie systemu od nowa, nie o format. Zwykle mylnie zakładam, że piszący nie jest idiotą i chodzi mu dokładnie o to, co sam napisał.

Sony często miało osobny włącznik, którego jedyną rolą było uruchomienie Recovery. Jak twój, to nie wiem, bo "Sony Vaio PCG" to całe stado sprzętu.

glutex
 Wysłana - 29 grudzień 2012 21:10       [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.ehow.com/how_5511280_restore-vaio-factory-default-settings.html]

┌∩┐(◕_◕)┌∩┐

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Formatowanie dysku C, windows 7, bez płyty

Warto przeczytać: Jailbreak do PS3 | Exel proszę o pomoc | se w 890i | Pytanie o monitor | Słaby sygnał.. | tv czy foto mam dylemata wiekszego niz kawa czy herbata ;( | Gry na PSP | Brak dźwięku | Energia z ziemniaka | łaczenie switch-ow i wpływ na szybkość netu | company of heroes pomoc w misji | dobry konwerter pdf -> jpg | Problem z głosnikami | Vista - problem z logowaniem ; nie czyta klawiatury. | nieokiełznany problem z odtwarzaczem mp3 mikrofon zaczął grać!!! | Problem z pendrivem | maciexxx | żołądź boli | JOW | filmy dvdrip | cipki | MaximusRex | zagadka | toster | sung hi le3e3 | polka na wakacjach | gaz | ford focus | xitrance | ameryka | cinek24 | paradosky | focus | amarena | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.