FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3135 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Fotoradar zdjęcie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Fotoradar zdjęcie"   

Boss-man
 Wysłana - 24 wrzesień 2009 12:10        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Nie będę oszukiwał, przyszła dzisiaj do mnie fota którą zrobili mi 2 tygodnie temu od tyłu. Widać rejestrację twarzy mojej nie widać. Da się jakoś wymigać od tego mandatu? Samochód niedawno kupiłem niecały miesiąc temu i nie przerejestrowałem go na siebie jeszcze. Ale skoro fotka do mnie przyszła to znaczy że poprzedni właściciel zgłosił zbycie. Można coś zakombinować z opcją że twarzy nie widać a nie wiem kto mógł kierować i jako właściciel samochodu przyjmę tylko mandat bez pkt karnych?

Ludzie którzy piją są dla mnie niczym...niczym bracia

aptekarz18
WIELKA STOPA
 Wysłana - 24 wrzesień 2009 12:16      [zgłoszenie naruszenia]

a grozi CI utrata prawka?
jeśli tak to kręć jakiegoś kumpla co by wziął punkty na siebie
a jak nie to nie wiem

[http://www.insomnia.pl/Dobry_polski_rap_Streeta_i_Aptekarza-t618285.html]

Boss-man
 Wysłana - 24 wrzesień 2009 12:19      [zgłoszenie naruszenia]

Jeszcze nie grozi utrata bo zostało jeszcze 13 Nie znajdę takiego wariata co weźmie za mnie 6pkt chociaż może zaraz zadzwonie A nie da się jakoś tak że nie pamiętam kto mógł kierować?

Zmieniony przez - Boss-man w dniu 2009-09-24 12:20:25

bartus_
 Wysłana - 24 wrzesień 2009 12:21      [zgłoszenie naruszenia]

możesz powiedzieć że nie wiesz kto prowadził bo dużo osób korzysta, ale od razu szykuj sobie w głowie listę tych osób bo zostaniesz poproszony o podanie. Od punktów raczej się wymigasz, a mandat płaci właściciel pojazdu.

...::: BMW - Freude am Fahren :::...

Specjalista -

Boss-man
 Wysłana - 24 wrzesień 2009 12:48      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki, po SOGu za szybkie odp.

...
Ja1
12:25:20
i właśnie mam sprawę
12:25:23
do Ciebie

Marchewa
12:25:27
?
12:25:35
nie mam pieniedzy

Ja1
12:26:43
Jako że Ty nie masz swojego samochodu i rzadko jeździsz a jak jeździsz to spokojnie to czy nie zechciałbyś za drobną opłatą przyjąć tego mandatu czyli tych pkt karnych 6 ja płacę Tobie 300za mandata Ty go płacisz i jakoś się byśmy dogadali powiedzmy karton kiepów albo coś a po roku pkt nie masz

Marchewa
12:27:06
spoko

Ja1
12:27:10
poważnie

Marchewa
12:27:20
no to nie

...
Będzie dobrze

rejtas
 Wysłana - 24 wrzesień 2009 12:50      [zgłoszenie naruszenia]

mowisz ze nie pamietasz kto prowadzil, moge tam cie straszyc ze do sagu grockiego ale twardo ze nie pamietasz :P, i wala tylko kase a pnkt brak

Extasy

Duncanlove
 Wysłana - 24 wrzesień 2009 13:10      [zgłoszenie naruszenia]

Są ludzie którzy za opłatą wezmą punkty na siebie (ok 50zł za pkt), poszukaj dobrze

Boss-man
 Wysłana - 24 wrzesień 2009 13:21      [zgłoszenie naruszenia]

Przecież wkleiłem rozmowę gg z której wynika że kumpel weźmie na siebie to za karton fajek LM Blue czyli 89,50zł a pktów jest 6 czyli będzie dobrze

hulk997
 Wysłana - 24 wrzesień 2009 15:05      [zgłoszenie naruszenia]

A fotoradary mogą od tyłu fotki robic? Jesli jade w przeciewnym kierunku do nakierowania fotoradaru i mam za dużą prędkość to tez foty robi? Wtedy oddalam sie od niego a nie rpzyblizam, na jakiej zasadzie to dziala?

Boss-man
 Wysłana - 24 wrzesień 2009 15:12      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem ale jak dostane fotę do ręki to wrzucę. I jak będę koło niego znowu przejeżdżał to dla odmiany strzelę mu fotkę ja Widać może Wystaje z niego jeszcze jakieś dodatkowe ustrojstwo z boku wyglądające jak dodatkowa lampa błyskowa albo coś w ten deseń z 20cm-owa. Była zakryta zwykłą przezroczystą reklamówką nie wiem po grzyba ale fotę strzeliło i doszła ponoć dość wyraźna.

fellowes
 Wysłana - 24 wrzesień 2009 16:09      [zgłoszenie naruszenia]

A fotoradary mogą od tyłu fotki robic? Jesli jade w przeciewnym kierunku do nakierowania fotoradaru i mam za dużą prędkość to tez foty robi? Wtedy oddalam sie od niego a nie rpzyblizam, na jakiej zasadzie to dziala?

Jakby tak było to już bym nie miał prawka więc się nie bój, jak stoi radar w przeciwnym kierunku tj piszesz a na twoim pasie nie ma tabliczki że jest speed control to się nie martw

A jak nie chcecie mieć takich problemów w ziemie to polecam kupić sztuczny śnieg i tak ustawić wycieraczkę żeby zakrywała nalepkę z numerami na szybie

Zmieniony przez - fellowes w dniu 2009-09-24 16:10:37

"w USA mają tax zamiast vat-u" ~ tpawel

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Fotoradar zdjęcie

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: Polo 6n a LPG | rejestracja auta | problem z odpaleniem golfa | Problem z gazem HONDA PRELUDE | Prawo jazdy kat A | Zlot Jaguara - Nowa Sól 04.09.09 | Na ile zabiorą prawo jazdy? | BMW 3 e36 ocynk | BMW e39 525 tds | Centralny zamek doatkowy kanał | Tańsze samochody od 2010 r. | papiery do Anglika | Czy to proba kradziezy? | Amerykańskie | Muzeum Motoryzacji Warszawa | Moto po zachodzie vol. 13 | upskirt | nastolatka | poniósł mnie melanż | marina | dziewczyny wolne | kasia | słodki | muzyka do treningu | DOC | 2,5 Dimetoksy 4 chloroamfetamina | 4 aco dmt | nagie dziewczyny | dziewczyny | girl | 66procent | 66 procent | wsowl 2013 | wsowl | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.