FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3672 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Fragment filmu w prezentacji maturalnej. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Fragment filmu w prezentacji maturalnej."   

DaftFan
 Wysłana - 20 kwiecień 2009 17:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siema jeszcze raz Wiem że trochę spamuję w tym dziale ale po to jest forum.

Tym razem mój problem jest taki: Mam 3 fragmenty z 2 filmów(Miś i Rejs) 2 są krótkie(20-30s), a trzeci trwa z 2 minuty. Mam stosunkowo mało tekstu, bo po prostu więcej się nie da z tego tematu wyciągnąć, ogólnie zamknąłem się w niecałych 3 stronach A4 Calibri 12. I czytam je około 10 minut. I teraz pytanie. Czy mogę zapuścić tak długi fragment jak ten 2 minutowy, oraz czy muszę coś gadać gdy to będzie leciało? Zwracam uwagę że mój temat to "Komizm słowny i sposoby jego realizacji w utworach różnych autorów i epok" i odpowiadam na poziomie podstawowym. I w tym fragmencie Tym cały czas gada więc bym go zagłuszał.

Pozdrawiam.

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 20 kwiecień 2009 20:52      [zgłoszenie naruszenia]

Możesz puścić 2 minutowy fragment, nie musisz gadać w trakcie jego trwania, zresztą raczej nie powinieneś. Jakiegoś limitu, górnej granicy nie ma-Ty masz się w 15 minut zmieścić ze wszystkim, co jest ważne w tym temacie. Jak i na co rozplanujesz sobie te 15 minut-to już jest Twoja sprawa-komisja ocenia całość

i odpowiadam na poziomie podstawowym

Ustny polski jest tylko na jednym poziomie dla wszystkich

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2009-04-20 20:55:27

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

DaftFan
 Wysłana - 20 kwiecień 2009 20:55      [zgłoszenie naruszenia]

R U siur?

Bo jak czytałem sobie gdzieś na necie na jakichś wp naukach i innych szitach to mówili coś o 25 minutowej prezentacji.

A jeszcze jedno pytanie. Mogę czytać fragmenty wierszy w swojej prezentacji? Czyli cytować? Czasem nawet sporawe kawałki?

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 20 kwiecień 2009 20:58      [zgłoszenie naruszenia]

Na bank 15 minut trwa prezentacja-15 minut masz na zaprezentowanie, te 25 minut to jest chyba łączny czas trwania egzaminu jednej osoby. 25-30 minut czyli 15 minut Twojej prezentacji i 10-15 minut na rozmowę z komisją

Co do fragmentów to powiem tak-całego wiersza mieć ze sobą nie możesz Jak masz cytaty to ok

Veni, Vidi, Banni!%-)

Ekspert -

DaftFan
 Wysłana - 20 kwiecień 2009 21:03      [zgłoszenie naruszenia]

To że co?! Że ja będę musiał z nimi tyle gadać?! Oż w pytkę. To źle.
No całego to nie ale fragmenty wierszy powiedzmy 4 wersy to chyba mogę czytać.

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 20 kwiecień 2009 21:11      [zgłoszenie naruszenia]

Oni mają tyle czasu, a czy Ciebie będą pytać przez 15 minut czy przez 5 to już komisji decyzja A czas szybko mija, uwierz mi, ja sam się zastanawiałem jak można tam pół godziny siedzieć, a jak wszedłem to miałem wrażenie, że 6 minut tam byłem

Veni, Vidi, Banni!%-)

Ekspert -

DaftFan
 Wysłana - 20 kwiecień 2009 21:12       [zgłoszenie naruszenia]

Oby. Chce to zaliczyć i mieć z bani. Zabiera mi to mój cenny czas powtarzania maty i fizy. To jest z dupy straszliwie.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Fragment filmu w prezentacji maturalnej.

Warto przeczytać: PREZENTACJA Z POLSKIEGO MATURA 2009 | Historia przedstawiona w ciekawy sposób - książki. | nie zaliczony ponad 1 egzamin - matura | prezentacja maturalna z polaka - ile stron? | [pol] Jak wykonać ramowy plan wypowiedzi | sprawdzenie tezy, pilne | [pol] Ramowy Plan wypowiedzi POMOCY!!! | Moty wampiryzmu | prezentacja i pytania | Sztuka w sentymentalizmie | matura - kartka z cytatami | Kultura języka | Danse Macabre - Obraz | Rodzaje szaleństwa wg. Foucaulta | Jak interpretować obraz? Proszę o pomoc.. | interpretacje utworów | tapety na pulpit stoprocent | stestifler | grażyna wolszczak | pantoflarz | PMS | wspinaczka | PHILIPS PT720 | ebcl | licence | business | lcci | jaki pajak dla poczatkujacego | chamsie | dziadków | Wybrałem temat Walka dobra ze złem,na podstawie wybranych przykł przedstaw literackie | Walka dobra ze złem,na podstawie wybranych przykł przedstaw literackie | desTinka | gillette | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.