FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1665 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Franchising 
[powiadom znajomego]    
Autor "Franchising"   

INSOMNIA
 Wysłana - 15 grudzień 2003 12:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Może ktos zna się na tym lepiej odemnie.Potrzebuje pomocy .Mam zamiar uruchomic sprzedaż ciasteczek i bułeczek cieplutkich.Mini piekarnia z małym bistro kafe.Pomysł jest sprawdzony ,funkcjonuja już takie piekarnie
i chlebek z tego niezły .
Czy ktoś prowadzi działalnosć w franchisngu.Jak to wygląda w praktyce.?
Będe bardzo wdzięczny i pomoge jak bedzie trzeba........

Teraz Polska.!

Magnus
 Wysłana - 15 grudzień 2003 13:19      [zgłoszenie naruszenia]

Tzn ze ty masz byc biorca tak?

jest portal polski o franczyznie [franchising.info.pl/]

tam jest wiele info. na ten temat, radze poczytac ABC frachiningu (link jest po lewej stronie)

maja oni rowniez oferte wielu sieci.
mozesz napisac cos wiecej o tej piekarni, koszt inwestycji, oplaty dla dawcy itd. i w jak duzym miescie planujesz otworzyc?

"If you think money can't buy happiness you dont know where to shop"

INSOMNIA
 Wysłana - 15 grudzień 2003 14:12      [zgłoszenie naruszenia]

Tak ,mam zamiar zostac dawcą licencji.Przeglądałem ten portal jest interesujący .Mam zamiar otworzyc pierwszy pilotażowy punkt w
okolicy Głogowa .Działa to tak ;
do wypieku ciasteczek służy piec który zainstaluje u klienta za niewielką
kaucją po czym dostarcze produkty do wypieku (pełny asortyment zawiera ok.300 pozycji),w mebelki i urzadzenia zaopatrze jak należy ,reklama i szkolenia na miejscu .Licze średnio 6tyś.pln bedzie to koszt na początek
dla biorcy licencj.Lokal najlepiej jak jest własnośćia biorcy .

Świetna forma prowadzenia rodzinnego biznesu ,wystarczy niewielka powrzchnia handlowa w dobrym punkcie plus zaplecze .

Teraz Polska.!

Magnus
 Wysłana - 15 grudzień 2003 18:42      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko 6tys??? Przy tak niskim koszcie bedziesz mial pewnie wielu chetnych.

A jak z oplatami dla ciebie tzn, czy bedziesz pobieral okreslona sume niezaleznie od obrotow czy tez wogole nic nie bral a tylko dostarczal produkty do wypieku?

Dla poronania Piekarnia pod telegrafem ktora ma 11 wlasnych punktow i 43 biorcow wymaga od 45tys do 95tys zl.

"If you think money can't buy happiness you dont know where to shop"

INSOMNIA
 Wysłana - 15 grudzień 2003 20:50      [zgłoszenie naruszenia]

Porównanie z piekarnią pod telrgrafem jest właściwe pod wzgledem organizacji.Nie wiem jak zaczynali ale na początek koszty wieksze ponosi
założyciel sieci sprzedaży co w moim przypadku tak wychodzi.Może wygląda
to z punktu widzenia klienta biorcy atrakcyjnie .Zadaniem klienta jest wypracować marke dla firmy dającej w przyszłości licencje innym.To tak jest niestety trzeba zaryzykować.

Teraz Polska.!

INSOMNIA
 Wysłana - 28 grudzień 2003 17:18      [zgłoszenie naruszenia]

przecież we franchising wchodzi się po to i po to zakupuje się licencję itd aby mieć od razu produkt znanej marki i sprzedawany w markowym punkcie handlowym.
możesz mi powiedzieć czemu potencjalni twoi klienci mają zaopatrywać się we wszystko u ciebie i płacić ci za to skoro równie dobrze mogą zaopatrywać się bez pośredników a sprzedaż pod twoją marką też nic im nie da bo ta marka jeszcze właściwie nie istnie?

magic

INSOMNIA
 Wysłana - 30 grudzień 2003 11:43       [zgłoszenie naruszenia]

Masz racje bez posrednika jest zawsze lepiej dla kazdego.Masz swój lokal
i kase na rozruch to tym bardziej nie potrzebujesz czyjejś łapy.Jeszcze musisz wiedziec czym handlować.Mój biznes opiera się na sprzedaży towaru
na który mam właczność na swoim terenie.Oprócz tego zaopatruje sie u miejscowych.Cały pic polega na tym że lepiej wypróbować to co komuś się
opłaca niż próbować w ciemno.
Z mojej strony oferuje komuś pomoc,wyposażam w meble i zaopatruje a ty
wystarczy abyś otworzył sklep o 5 00 i zamknął 0 22 00.No i płacił regularnie z prąd i pilnował księgi.
Marka wyrasta razem z tobą i z kożyscia dla obojga.

Umowa franchisingowa jest dobrym rozwiązaniem bo zabezpiecza interesy dawcy i biorcy.

Teraz Polska.!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Franchising

Warto przeczytać: znaczenie polskiej giełdy w Europie !! pomocy !! | punkty karne/ co działać? | Wypowiedzenie umowy oc, problem | Jak wymeldowac kogos z rodziny?? | Inflacja a bezrobocie, pomocy!!:) | Zmiana pracy co z urlopem ?? | Przyczepa Gastronomiczna | Jazda na przypale... | zaświadczenie o stanie cywilnym | Pożyczka na oświadczenie ? jak ? | patologia w domu.. | Bony skarbowe - obliczanie | Studia ekonomiczne | potrącenie 2 osób na pasach | dolary... wymieniać na złotówki?? | praca za granicą - własna działalność gospodarcza. | MANIECZKI EKWADOR DJ MEETING 2004 | Level | abstynent | boxerki | chore dzieci | niepełnosprawne dzieci | przeklinanie | fotoradar | a wy jak tam gotowi na mecz | volvo s40 95 | grecy | isana hair krem matujacy | george sand papierosy | aniela | Matka opowiadania | civil war | civil war captain america | Matka opowiadania | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.