FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 379 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Frank Sinatra : I Fall In Love With You Ev'Ry Day 
[powiadom znajomego]    
Autor "Frank Sinatra : I Fall In Love With You Ev'Ry Day"   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

I fall in love with you ev'ry day
The thrill is always new, ev'ry day
The sun may shine, the rain may fall
And icy winds may blow
You smile at me and all I see
Are blossoms in the snow

I thank my lucky star ev'ry day
That you are as you are, ev'ry day
The years may come
The years may go
If we're still here I'll say
I fall in love with you ev'ry day

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Frank Sinatra : I Fall In Love With You Ev'Ry Day

Warto przeczytać: Poison : 1986-96-Greatest Hits - Your Mama Don't Dance | Poison : Swallow This Live - Your Mama Don't Dance | Poison : Open Up & Say Ahh - Your Mama Don't Dance | Poison Clan : Action (Mike Fresh Nasty Mix) | Poison Clan : Poisonous Mentality - All They Good 4 | Poison Clan : 2 Low Life Muthas - Dance All Nite | Poison Clan : Game Recognize Game | Poison Clan : Poisonous Mentality - Groove With The PC | Poison Clan : Poisonous Mentality - Ho' Stories | Poison Clan : In My Nature | Poison Clan : Poisonous Mentality - Inside Edition | Poison Clan : 2 Low Life Muthas - Jeri Curl | Poison Clan : Poisonous Mentality - Livin' In The City | Poison Clan : 2 Low Life Muthas - Low Life Muthafuckas | Poison Clan : 2 Low Life Muthas - Poison Freestyle | Poison Clan : Put Shit Pass No Ho | policja sprawdza IMEI | kim dzong mnie | pomysł na prezent dla koleżanki | suzuki | pierwszt moto | pierwszy moto | nacjol | nacjol255 | deportivo1 | człowiek kij | ania walewska | studia prawnicze | sesje | brak zeba | Motyw domu i jego funkcje w utworach literackich z różnych epok Omów na podstawie wybranych przykładów Moja literatura podmiotu to Odyseja Na dom w Czarnolesie Pan Tadeusz Przedwiośnie I mam problem literaturą przedmiotu | Motyw domu i jego funkcje w utworach literackich z różnych epok Omów na podstawie wybranych przykładów Moja literatura podmiotu to Odyseja Na dom w Czarnolesie Pan Tadeusz Przedwiośnie, mam problem literaturą przedmiotu | zmierzch koksów | rimming | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2021 SFD S.A.