FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 340 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Frank Sinatra : Very Best Of Frank Sinatra - Please Be Kind 
[powiadom znajomego]    
Autor "Frank Sinatra : Very Best Of Frank Sinatra - Please Be Kind"   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Writer(s): Cahn/Chaplin

This is my first affair - please be kind
Handle my heart with care - please be kind

This is all so grand
My dreams are on parade
If you'll just understand
They'll never, never fade

So tell me your love's sincere - please be kind
Tell me I needn't fear - please be kind

'Cause if you leave me dear, I know my heart - will lose its mind
If you love me - please be kind

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Frank Sinatra : Very Best Of Frank Sinatra - Please Be Kind

Warto przeczytać: Justin Timberlake : Nothing Else | Justin Timberlake : One Last Cry | Justin Timberlake : Justified - Right For Me | Justin Timberlake : Justified - Rock Your Body | Justin Timberlake : Justified - Senorita | Justin Timberlake : Justified - Still In My Brain | Justin Timberlake : Justified - Take It From Here | Justin Timberlake : This I Promise You | Justin Timberlake : Justified - What You Got | Justin Timberlake : What You Got (Oh No) | Justin Timberlake : Where Is The Love | Justin Timberlake : Where Is The Love (Ft. Black Eyed Peas) | Justin Timberlake : Why, When, How | Justin Timberlake : Work It | Justincase : Justincase - 9:14 | Justincase : Upstart - After You | słodko w ustach | tai chi | prawdopodobieństwo zajścia w ciążę | Arthrelix | syn uderzył kolegę | obliczanie prawdopodobieństwa ciążą | opowiadania erotyczne mama zdrada | asg | nokia 1320 | byłem rok z dziewczyną | zerwałem po roku | poryć łeb sms zachwiać | siana zachwiać psuć | zerwałem kocham | król insomnii | praca policja | zarobki policja | pija soki graja w bilard | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.