FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1024 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Friendzone (z czesciowym) happy endem 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Friendzone (z czesciowym) happy endem"   

Radek1940
 Wysłana - 1 listopad 2016 21:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Chcialbym swoim postem tknac iskierke nadziei w serca malolatow tkwiacych w tzn. friendzone a takze zasiegnac rady osob, ktore maja jakies doswiadczenie w podobnych sytuacjach.

Opowiem po krotce historie znajmosci z pewna dziewczyna. Poznalismy sie majac 16 lat. Ja mialem dziewczyne, ona chlopaka. Od razu zlapalismy wspolny jezyk. Obydwoje bylismy w zwiazkach, wiec nie widzielismy nic zlego w tym, ze widywalismy sie bardzo czesto ( praktycznie codziennie), zwierzalismy sie sobie ze swoich problemow, doradzalismy w kwestiach damsko-meskich itp. Po ok. 2 latach rozstalem sie z dziewczyna, i zaczalem patrzec na nowo poznana kolezanke w inny sposob. Od poczatku podobala mi sie fizycznie (8/10) do tego nadawlismy na tych samych falach. Nie robilem jednak zadnych ruchow w kierunku zmiany charakteru znajomosci, gdyz ona ciagle opowiadala o swoim chlopaku, jak bardzo go kocha itd. Wszedlem wiec w nowy zwiazek, wyjechalem za granice, kontakt nam sie troche urwal. Minelo kilka lat. Przyjechalem do Polski na urlop, ona napisala i ustawilismy spotkanie, na ktorym dowiedzialem sie, ze jej mlodociana milosc zerwala z nia kilka miesiecy wczesniej. Stwierdzilem, ze to idealna okazja do ataku. Zerwalem ze swoja dziewczyna , rzucilem prace w Holandii i zostalem w kraju troche dluzej. Przespalismy sie ze soba, ja jednak chcialem jechac spowrotem do NED, ona zostac w Polsce. Ustalilismy, ze pojade tam jeszcze na 2 lata, ona skonczy w tym czasie studia, a potem bedziemy zyc dlugo i szczesliwie. Po kilku miesiacach "zwiazku" na odleglosc powiedziala mi przez telefon, ze nie potrafi sie odnalezc w tej sytuacji i ze pojawil sie ktos inny. Przyjalem to na miekko, pilem miesiac, jak nie lepiej. Z czasem mi przeszlo. Bylo kilka luznych znajomosci, ale nic konkretnego.

Minelo kilka lat ( w trakcie ktorych ona probowala podtrzymywac znajomosc na stopie kolezenskiej, glownie przez internet). Posypal jej sie kolejny zwiazek, napisala mi to zaraz przed urlopem w PL. Plan dzialania byl prosty: jade na urlop, zgrywam pocieszacza, dymam w kazdej mozliwej pozycji a potem z satysfakcja "odegrania sie" wracam do Holandii. Pierwsza czesc planu zostala zrealizowana. Problem pojawil sie przy tej drugiej. Wrocilem do HOL i uswiadomilem sobie, ze mi ****a na niej zalezy na tyle, ze jestem w stanie schowac meska dume w kieszen i wybaczyc kopniecie w dupe pare lat wczesniej. Zeby jednak cos z tego bylo, musialbym wrocic na stale do PL. A doszedlem tu do niezlej pozycji, zarabiam dwukrotnosc najnizszej krajowej, nauczylem sie nawet holenderskiego.
I teraz mialbym to wszystko olac dla dupy, ktora co prawda jest za***ista (bardzo atrakcyjna fizycznie, do tego inteligentniejsza ode mnie (ewenement)), ale jednak nie do konca wie czego chce i jest niestabilna emocjonalnie.

Pytanie do starych forumowiczow: kariera czy dupa ?

Przeslanie do malolatow: rob za mlodyh lat jak najwiecej "przyjaciolek" bo predzej czy pozniej wyladujecie w lozku. Najlepiej wybieraj takie srednie, bo te za***iste potrafia namieszac w glowie na dekade.

runelord66
 Wysłana - 2 listopad 2016 02:07      [zgłoszenie naruszenia]

Pyerdol laskę i rób karierę. Laska może zostawić cię za miesiąc, a kasa, pozycja i doświadczenie będzie na całe życie.

Ewentualnie jak taki dziany jesteś to ściągnij ją tutaj i utrzymuj - wyjdzie taniej i lepiej niż dziwki

Zmieniony przez - runelord66 w dniu 2016-11-02 02:07:36

Specjalista -

Tex31
 Wysłana - 3 listopad 2016 18:10      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym został, co w Holandii nie ma fajnych dvp? W sumie pytam bo sie niedługo tam wybieram na rok;D

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -

runelord66
 Wysłana - 4 listopad 2016 01:30      [zgłoszenie naruszenia]

A która by się chciała spotykać z polakiem-robakiem

Specjalista -

q2w
 Wysłana - 4 listopad 2016 04:43       [zgłoszenie naruszenia]

$$ b4 hoes

Z małej iskry wybuchnie wielki pożar,
odwieczny głos, który nigdy nie zginie.

Wolność lub śmierć!

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Friendzone (z czesciowym) happy endem

Warto przeczytać: Kiedy związek, kiedy uczucie, kiedy seks | O czym nie gadac z dziewczyna??? | naprawde zakręcony przypadek!!! | problem o przyjciela | Mam problem | koniec związku? | chyba problem | Proszę o radę :P | forma przeprosin | postępowanie..... | co zrobic? help... | Zawaliłem sprawe... | List do byłej, czyli jak olać sukę %) | dresy itp | zdradzić czy nie??? | dziewczyny pomoc | kamerki on line dziewczyny | pasek | ekipa | herkules | koka | dojscie reką | ataksja | windykacja | seat leon | topos | toposy | zmierzch koks | mielenie krowy | włocławek | jak odzyskac login w orange | amfa | pupa | shore | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.