FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6529 razy ¬
 
ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Fronda znalazła sposób na szatański Empik %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Fronda znalazła sposób na szatański Empik %-)"   
 
INSOMNIA
192.168.28.*
 Wysłana - 24 grudzień 2014 01:18        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Oto krótka relacja informatyka Tomasza Rakowskiego z wizyty w jednym ze sklepów Empiku. Z pewnością może ona zainspirować także inne osoby.

"Jak przystało na zapracowanego Polaka na zakupy wybrałem się w godzinach wieczornych, licząc, że będę mógł kupić wartościowe podarunki dla swoich najbliższych w jednym miejscu. Na mojej liście były zabawki edukacyjne dla najmłodszych, elegancko wydana trylogia "Władca pierścieni", kilka filmów DVD, gustowny album poświęcony winom z całego świata i kilka innych drobiazgów.

Stałem objuczony, jak muł, kiedy przemiła pani kierownik specjalnie dla mnie otworzyła nową kasę. - Zapraszam tutaj - powiedziała z uśmiechem. - Dziękuję bardzo! - odpowiedziałem. Widzi pani, jak to dobrze, w jedym miejscu zakupy dla całej rodziny. - No tak, tak - skwapliwie potakiwała, nie przerywając skanowania kolejnych produktów. - Będzie jakaś zniżka mam nadzieję - zagadnąłem, jednakże pytanie prawdopodobnie zostało zagłuszone przez głośne pikanie skanera, który powiększał mój coraz bardziej powiększający się rachunek. Ostatnie piknięcie. - Czterysta dziewięćdziesiąt pięć złotych - podsumowała pani kierownik. - A co ze zniżką? - Nie mogę, niestety. - To jak to? Dla całej rodziny, na pół tysiąca zakupy i żadnej zniżki? - Niestety.

- No cóż - skapitulowałem sięgając do wewnętrznej kieszeni płaszcza. Wyciągnąłem portfel. Brak gotówki. - Można kartą? - zapytałem naiwnie. - Można! - rozwiała moje obawy pani kierownik. Odgarnęła włosy. Jej wyciągnięta w moim kierunku ręka zawisła w powietrzu. Od mojej dłoni, w której trzymałem plastykowe pieniądze dzieliło ją kilka centymetrów.

- Mam jeszcze takie pytanie... - zacząłem. Pewnie pomyślała, że jednak będę się targował. - Tak? - Jak się nazywa ta sieć księgarń, która reklamuje się przy pomocy satanisty? Zmieszanie na jej twarzy było nie do ukrycia. Kobiecie odjęło mowę. Oczy zaczęły uciekać na boki, jakby w geście obrony jej ręka po raz kolejny wyciągnęła się w kierunku mojej karty. - Nie wiem - bąknęła. - No nie pamięta pani? - nie odpuszczałem. No ten satanista. Wie pani, nie chciałbym, żeby doszło do jakiejś pomyłki. On tam jeszcze występują z jakąś starszawą panią, aborcjonistką. - Z Czubaszkową? - najwyraźniej przełamała swój opór. - No właśnie! To co to za sklep się nimi promuje? - ciągnąłem.

- Wie pan, my jesteśmy franczyzą... - pojawiły się tłumaczenia. - Dobrze, ale jaki sklep? - nie odpuszczałem, mimo tego, że pani kierownik wiła się, jak przysłowiowy piskorz. - No Empik. - A ten sklep tutaj, to jak się nazywa? - zapytałem patrząc jej głęboko w oczy. - Empik. - Czyli to jest ten sklep, który promuje się za pomocą satanisty i aborcjonistki? - No tak. - A to w takim razie będzie rezygnacja - zakończyłem.

Pani kierownik złapała moją wypełnioną reklamówkę, odwróciła się bez słowa na pięcie i zaczęła wyciągać z niej niedoszłe, świąteczne prezenty. Dziś idę do kolejnego salonu. Może ktoś chce się dołączyć?".

"Rozumiem, że takim działaniem możemy narazić się na krytykę utrudniania pracy pracownikom, którym przysparzamy obowiązków obsługiwania zwrotów. Ale przecież zwrot towaru mieści się w obowiązkach pracowniczych i nie jest niczym nadzwyczajnym, a personel pracuje zgodnie ze swoim grafikiem. I w końcu najważniejsza rzecz: o tym, co będzie wisiało w sklepach decyduje jego kierownictwo, szczególnie, gdy sklep działa na zasadach franczyzy. Jest rozporządzenie odnośnie plakatów, ale czy trzeba obwieszać nimi cały sklep, najbardziej widoczne miejsca? Przecież są jeszcze inne twarze tej kampanii, nie tylko satanista i aborcjonistka. Pole do protestu i działania zaczyna się już na linii centrala - kierownik sklepu" - tłumaczy swoją inicjatywę Rakowski.źródło

[http://www.fronda.pl/a/jest-sposob-na-empik,45449.html]

 
INSOMNIA
 Wysłana - 24 grudzień 2014 01:19      [zgłoszenie naruszenia]

Ten komentarz mi się spodobał:


naos Gru 23, 2014, 1:26 po południu
Świetna metoda! Wykorzystam ten patent na kolędzie przy wręczaniu koperty. :D

 
AlKindi
 Wysłana - 24 grudzień 2014 01:30      [zgłoszenie naruszenia]

A Cejrowski już się lubi z Empikiem

[wpolityce.pl/spoleczenstwo/227069-cejrowski-juz-nie-wzywa-do-bojkotu-empiku-dostal-list-od-prezesa-firmy-z-przeprosinami-za-akcje-z-czubaszek-i-nergalem]
_______________________________
 
Se til helvete og kom dere vekk. Det er ikke en bikkje, det er en slags ting! Det imiterer en bikkje, det er ikke virkel

 
Huubii
 Wysłana - 24 grudzień 2014 03:48      [zgłoszenie naruszenia]

Jak bardzo szamuje i lubie Cejro zarówno za poglądy (choć oczywiscie nie wszystkie) jak i jego programy podróznicze, tak troche zdziwiła mnie jego postępowanie w stusunku do Empiku.

Pierw stosunkowo niedawno bojkotował Epmpik za wlasnie promowanie "satanizmu" i aborcji przez nie kupowanie jego ksiazek tam, a dzis po mailu wyslanym przez jakiegos dyrektora z przeprosinami, i zyczeniami zmienił swoj stosunek o 160 stopni.

Coś czuje, ze niezła kazska poszła, bo Cejrowski nie jest znany ze szybkich zmian poglądów

_______________________________
 
[http://www.lastfm.pl/user/AbbaOjcze]

 
blublaty
 Wysłana - 24 grudzień 2014 08:19      [zgłoszenie naruszenia]

Ktoś wie czy mają dzisiaj otwarte sklepy?
_______________________________
 
ciś typie

Znawca -
 
INSOMNIA
 Wysłana - 25 grudzień 2014 21:23      [zgłoszenie naruszenia]

Jak bardzo szamuje i lubie Cejro zarówno za poglądy
 
Huubii
 Wysłana - 26 grudzień 2014 15:37       [zgłoszenie naruszenia]

No ma racje chłop.
To wszystko po to by sie odwrócić od Boga, i być łatwiejszym kąskiem dla szatana.
_______________________________
 
[http://www.lastfm.pl/user/AbbaOjcze]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.] 
Przegląd tygodnia

Fronda znalazła sposób na szatański Empik %-)