FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2666 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Frustracja, obecny swiat 
[powiadom znajomego]    
Autor "Frustracja, obecny swiat"   

UnderBoy
 Wysłana - 13 luty 2006 19:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Czesc, pisze bo nie wiem co mam robic... Mowiac krotko i zwiezle - nie podoba mi sie styl zycia XXI wieku, nie podoba mi sie ze pomimo iz jestesmy ludzmi wolnymi 90 % wyborow nie do konca nalezy do nas , przynajmniej w moim wypadku... Nie lubie siebie, zachowuje sie sztucznie bo tak wypada... Robie ogrom rzeczy wbrew sobie... Nie chce tak zyc, wiem ze w taki sposob nic nie osiagne, w koncu doprowadzi mnie to do choroby psychicznej... Ciezko mi stwierdzic co ejst dobre a co zle, swiat bardzo odbiega od moich niewygorowanych - podkreslam niewygorowanych - wyobrazen. Nie mozna tak naprawde porozmawiac z kims o tak po prostu, podejsc i pogadac. Dzien w dzien slysze ze trzeba sie uczyc, robic to i tamto... Ale ile tak mozna? Zero kontaktu z natura, codzien zaprzeproszeniem zapierdalam po tym zasmrodzonym i z***anym swiecie... Chcialbym zwiedzac kraje, zyc przykladowo tak jak ludzie w krajach slabo zurbanizowanych (nie mam na mysli Kenii czy Etiopi) ktorzy zyja z dnia na dzien, sa otwarci na siebie, niczego nie ukrywaja, ciesza sie z zycia pomimo ze nie slyszeli o telewizorze... Szpan, szpan i jeszcze raz szpan. Wracam ze szkoly - co dostales, wracam z silownii - ile podniosles, jaki masz rekord, kto im k.urwa pozwala mnie non stop rozliczac? Moze mnie nie bawia cyferki, rekordy, osiagniecia bo chcialbym po prostu zyc?! Ale nie, normalnie wyglosiwszy takie cos zostalbym wyslany: a) do psychologa b) pocieszony (jakby mi to ku.rwa bylo potrzebne) c) nie wiem, ludzka pomyslowosc i durnota jest ogromna, o czym sie przekonuej non stop. Nie uwazam ze swiat jest zly, nie uwazam ze nikt mnei nie moze zrozumiec, nie uwazam ze ktokolwiek lub cokolwiek jest zle, bo to sa nasze odczucia, wyobrazenia, ale mi to po prostu n-i-e p-a-s-u-j-e. Frustracja, strach i ciagle niezadowolenie z siebie i tego co robie. Nie da sie tego zmienic bo jest to podyktowane tak zwanymi "normami". Ku.rwa mac, nie wiem jak mozna przystowac sie, mam po prostu odmienne poglady, nie uwazam ze gorsze, chcialbym inaczej zyc ale nie wiem jak sobie z tym poardzic i co zrobic? Moze wsiasc w samolot i poleciec w swiat? Nie no, interpol by mi kota pogonil a w domu psychoterapie i przyklejenie plakietki. Kazdy najmadrzejszy, teraz taka z***ana - powtarzam z-j-e-b-a-n-a - moda na robienie z siebie kogos kim sie nie jest. Durnowate ksiazki "jak zyc dlugo i szczesliwie", jak srac, jak zyc, jak byc... Ludzie nie pozwalaja komus na odmiennosc, bo sie tego boja. Oczywiscie ze nikt nikomu nic nie zakazuje, ale sory - podcinanie skrzydel i rzucanie klod to to samo. Moge robic co chce, ale dostane plakietke i zostane wyizolowany. A ja chce przebywac i rozmawiac z ludzmi. Podstawowe pytanie - jak zyc gdy moje i wbudowane i nabyte doswiadczenia a takze przekonania nijak sie maja do tego swiata?... Mam nadzieje ze ktos przebrnal przez ten tekst napisany przez frustrata, za jakiego by mnie uznano w tzw. "realu".

Behemotkot
 Wysłana - 13 luty 2006 19:38      [zgłoszenie naruszenia]

Przebrnełam i wcale nie wysłałabym cię na leczenie...wiem o czym piszesz,ale nie bede sie rozwodzic nad swoimi przemyśleniami bo za duzo pisania... masz sog'a
pozdrawiam

czarne zmęczenie i biała radość czerwone wino poranna bladość...

LukRecJa
 Wysłana - 13 luty 2006 20:11      [zgłoszenie naruszenia]

Mi też jest znajome uczucie wyobcowania. I owszem, nie jak mój poprzednik, wysłałabym Cię do specjalisty. Też nie chce mi się rozgadywać, ale takie myślenie do niczego dobrego nie prowadzi. Chyba w tym całym pogmatwaniu musimy odnaleźć siebie. A poza tym, to od kiedy ważne jest to co mówi o Tobie ktoś obcy, ktoś kto C ię oceni po jednym zachowaniu, ubiorze i czymś tam jeszcze? Zastanów się, czy nie lepiej szukać bliskich osób wśród myślących podobnie jak Ty, a jest ich sporo. Kto powiedział, że ta większość, która kreuje modę na różne rzeczy nie jest w błędzie? To tak naprawdę oni mają problem, gdyż nie widzą świata takim jaki jest naprawdę (nie piszę, że zły, ale taki jaki jest z całym dobrodziejstwem inwentarza).
Hmmm. I ostatnie już pytanko... Dlaczego sądzisz, że pomimo wszystko nie możesz być sobą?... Nie możesz bo ktoś Cię nazwie świrem? Jesteś nieszczęśliwy bo ktoś inny będzie coś o Tobie mówił, wyda jakieś sądy i nie będzie mu coś pasowało?

Zmieniony przez - lukrecja w dniu 2006-02-13 20:12:59

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Specjalista -

condik
 Wysłana - 13 luty 2006 20:35      [zgłoszenie naruszenia]

badz inny. ******l caly swiat ,rob co chcesz, niech Cie uwazaja za "obcego", bo po co cale zycie grac? Juz teraz klocisz sie z samym soba, robisz cos przeciw sobie.

Zmieniony przez - condik w dniu 2006-02-13 20:37:09

co czyni mnie innym od Was wszystkich ?

Mati27
 Wysłana - 13 luty 2006 20:45      [zgłoszenie naruszenia]

duzo ludzi mysli tak jak Ty
a co do tych cyferek moze poprostu jest to nawiazanie rozmowy?

[www.pajacyk.pl] , [www.polskieserce.pl]

UnderBoy
 Wysłana - 13 luty 2006 21:17      [zgłoszenie naruszenia]

"Dlaczego sądzisz, że pomimo wszystko nie możesz być sobą?... Nie możesz bo ktoś Cię nazwie świrem? Jesteś nieszczęśliwy bo ktoś inny będzie coś o Tobie mówił, wyda jakieś sądy i nie będzie mu coś pasowało?"

Nie chodzi o to. Osoba o takich pogladach automatycznie w umysle 99% ludzi dostaje etykietke "niegrozny dziwak". Przy jakichkolwiek kontaktach jest ona pozniej tak traktowana; nie do końca serio i na powaznie, co rowna sie takiej malej izolazji i jakby to nazwac - olewce? A ja wcale izolowac sie nei chce. Mowie to troche z doswiadczenia, pare razy tak mnie potraktowano wiec teraz bardziej uwazam co, komu i kiedy mowie... Jako przyklad moge tez podac kolege ktory bardzo lubi sport, sport w szerokim pojeciu. Potrafil przed szkola ubrac sie w dres i zaczac biegac, robiac w miedzy czasie pompki, przysiady itd. Staral sie trzymac raczej ubocza ale w duzym miescie to trudne. Bylem swiadkiem paru akcji z jego udzialem: raz chcial poderwac pewna dziewczyne, jej kolezanki sie o tym dowiedzialy i przyszly z nim rozmawiac. Gdyby nie fakt ze widzialy kilka razy kolege jak sie "wyglupia" na drodze to pewnie podryw bylby udany bo nie jest on ani brzydki ani glupi (opinia zaprzyjaznionej plci zenskiej). Skonczylo sie tak ze kolezanki poszly z wielkim usmiechem i radoscia oznajmic wybrance serca kumpla: "tak, komandos naprawde sie w Tobie zabujal <smiech i chichot>". Kilka razy byl rowniez traktowany w towarzystwie jak maskotka, chyba nie musze mowic czemu.

Mati27
 Wysłana - 13 luty 2006 21:47      [zgłoszenie naruszenia]

poprosty puste laski...
ale nie kazdy zachowuje sie jak one inny by go szanowali za to co robi

[www.pajacyk.pl] , [www.polskieserce.pl]

kermit
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 13 luty 2006 23:07      [zgłoszenie naruszenia]

Moge robic co chce, ale dostane plakietke i zostane wyizolowany.

to sobie znajdź "swoich" ludzi- jak mówiła lukrecja jest ich sporo
i rób to co lubisz robić, zawsze można znaleźć trochę czasu na przyjemności jak sie wie czego się chce. A do reszty świata trzeba nabrać trochę dystansu i jakoś to będzie.
Są też rzeczy, których nie przeskoczysz, jak np konieczność zarabiania na życie i co za tym idzie (przynajmniej teoretycznie) wykształcenie i nauka.
Ile masz lat? studiujesz juz? jak jeszcze nie i jeśli zamierzasz to możesz wybrać takie studia, które cie interesują, wtedy pojawi się też szansa na poznanie ludzi, którzy się okażą "twoimi" ludźmi.

A na koniec zarzuce cytatem z podpisu jednego z userów:

Śmiejecie się ze mnie bo jestem inny, a ja śmieje się z was bo jesteście tacy sami

LukRecJa
 Wysłana - 13 luty 2006 23:27      [zgłoszenie naruszenia]

Dokładnie.
A poza tym, pamiętaj, ludzie, którzy nie są w stanie zrozumieć Twojej inności nie są warci Twojej uwagi. Po prostu, to nie krąg Twoich poszukiwań. Na pewno są i tacy co są w stanie Cię zrozumieć. Owszem, stosunkowo niewielu jest takich, ale wystarczająco by mieć przy sobie takie bliskie osoby. Skoro jesteś świadomy swojej "inności" to szukaj takich, którzy będą w stanie tę inność docenić.

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Specjalista -

deportivo1
 Wysłana - 13 luty 2006 23:43      [zgłoszenie naruszenia]

Powiem Ci że ja myśle podobnie jak Ty, ale ******le to co myślą o mnie inni, chce to zakładam bluze Nike, chce to zakładam stary sweter po dziadku i ******le to czy to się komuś podoba, czy ktoś mnie ma za wieśniaka. W szkole przykładam się tylko do trzech przedmiotów: Polski, Angielski, Historia, bo je lubie. Ludzie się na mnie dziwnie patrzą niektórym się to podoba że jestem inny i nie boje się tego pokazać, a niektórzy się śmieją ze mnie i takie tam, a wiesz gdzie ja to mam. NO a przez społeczność jestem postrzegany jako tzw. Punk (nie lubie dzielenia ludzi na grupy).

[www.deportivo119.blox.pl] - moje typy %-)

trickboy
 Wysłana - 14 luty 2006 00:45      [zgłoszenie naruszenia]

rozumiem Cię, mam bardzo podobne odczucia, ja dodatkowo zyje w Angli a tutaj ludzie są zakłamani, przezarci zazdrością, plotki, pogłoski i inne*****stwa sa tu powrzechne, jak z kims podyuskutowac to głowny temat to "co on zrobił.. itd" ludzie tu są bardzo tzw posh i w wiekszosci przypadków jezeli nawet maja do ciebie problem to najpierw dowie sie cała reszta, a sami do ciebie sie nie odezwą, ba beda nawet udawac miłych itd. najwazniejsze miec swoje poglady i kroczyc we własnym wysznaczonym przez siebie kierunku. ja tak robie, stompam po ziemi coraz mocniej!

Nie można bać się zmian!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Frustracja, obecny swiat

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Nieskonczoność... | morze | Mieć czy Być??? | Sambójstwo | Przesądy | Magia | KLONOWANIE | Żona niewierna?? Zdrada teraz i kiedyś | Szukam krótkich, ciekawych tekstów o miłości | Doswiadczenie psychologiczne | Po co ona nam? | Pytanie do Ateistów! | Bogowie - słownik | hipnoza | Znaki zodiaku | Wasze ulubione wiersze ? :) | miss mokre | opowiadania ero | kaliber | żeń szeń | lays | lay's | lay s | masaz stop | nie dla os? ? ???? ?b | tatuaże u kobiet | kobiet | badanie nasienia | przeznaczenie | przeznaczenie karma | motyw A>mierci w literaturze | pull and push | nie daje piersi | pear phone | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.