FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3174 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Frustracja 
[powiadom znajomego]    
Autor "Frustracja"   

None_etc
 Wysłana - 11 październik 2009 21:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

****a zero ze mie i tyle i niech mi nikt nie wciska,ze kazdy jest czegos wart !!! ****a mowia,ze jestem inteligentny, ze duzo umiem, duzo wiem, a*****a - zarabiam nie cale poltora klocka,a potrafie cos zrobic czy wiem tyle, ze inni na tym zarabiaja,a ja ****a tak nie potrafie!!
Dzial dobry bo od tego sie zaczelo - z***alem sprawe, stracilem czas i ****a obudzilem sie z reka w kiblu - jest nowa baba, ktorej nic nie moge dac!!!! Rycze ostatnio w poduche i ****a zastanawiam sie co dalej i jak to bedzie !
Zamiast *******ic tamta i zajac sie soba, dazyc do czegos to zajalem sie nia i co mam?. Teraz ****a nie mam nic!
Terazniejsza moja wie,ze zostalem na lodzie i jestem teraz na jej poziomie - zaczynamy razem budowac wszystko i dorabiac sie - z tym, ze roznica jest kilku lat miedzy nami - spokojnie jestem kolo 30-stki nie zaden tam szczyl z gimnazium. Moja uczy sie jeszcze,a ja pracuje tylko.
Co mam zrobic? ciezko sie zebrac bo sporo lat poszlo sie ***ac - jak bym byl w letargu i obudzil sie teraz z niczym!
To co dalem tamtej tej nie moge dac bo nie mam jak !!!!
Dosc ze blokada psychiczna to nie chce mi sie bo nie wiem czy wyrobie sie - szkoda dziewczyny!
Czasem mysle - ***al to pies i zostawie ją, po co ma sie meczyc - ja czuje,ze nie dam rady.
Codziennie mysle o tym, codziennie jakies wydatki,a ja stoje i ****a gubie sie.

Jak dzieciak - ****a nie wiem co robic!

Sorki za frustracje,ale juz powoli nie moge!

Jestem przyzwyczajony dawac co moge babie,a teraz nie moge i nie mam jak sie pokazac ile dla mnie znaczy!Tamta szmata dostala wszystko,a ta zasluguje na to chodz dlatego,ze jest ze mna w takich chwilach jak teraz! Wie i trzyma sie mnie! Przez to moze mnie***** strzela !!!! Na co dzien ę ą, ale czasem juz nie moge!

Przepraszam!

Sieryj
 Wysłana - 11 październik 2009 22:03      [zgłoszenie naruszenia]

Ale moze napisz dokładnie o co chodzi, bo z tego trudno się do końca domyślić, ale podejrzewam że o pieniądze. Jeśli tak to wiedz jedno - pieniądze to nie wszystko, nie prezentami się pokazuje kobiecie że tobie na niej zależy. Ogarnij się

'Never, never, never give up'

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 11 październik 2009 22:05      [zgłoszenie naruszenia]

I myślisz ze obecna nie wie jaka jest sytuacja?
Na pewno wie i skoro z Tobą jest to wszystko rozumie. Jesli trafiłeś na wartościową kobietę to ona z Tobą będzie w trudnych chwilach. Nie możesz w to wątpic.Ale skoro wolisz się uzalac nad sobą to twoja decyzja/

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

arch1ebald
 Wysłana - 11 październik 2009 22:14      [zgłoszenie naruszenia]

po 1sze:

Terazniejsza moja wie,ze zostalem na lodzie i jestem teraz na jej poziomie - zaczynamy razem budowac wszystko i dorabiac sie

skoro razem budujecie i sie dorabiacie, a ona mimo roznicy wieku rozumie to i jakos umie cie wesprzec to w czym problem?

To co dalem tamtej tej nie moge dac bo nie mam jak !

a co tamtej dawales - naszyjniki z perel? bo jezeli tak to nic dziwnego ze od ciebie odeszla - skonczyly sie fundusze, to skonczyla sie milosc, i teraz szuka innego naiwniaka.
kazda kobieta lubi podarunki, ale grunt to byc dla niej facetem - a nie pisda jak ty.

Jestem przyzwyczajony dawac co moge babie

to sie kurva odzwyczaj, bo scenariusz bedzie sie do konca zycia powtarzal.

Wie i trzyma sie mnie! Przez to moze mnie***** strzela !

skoro tak ci zle, ze ona sie tak zachowuje, to powiedz jej zeby spjerdalala.

ogolnie wez sie ogarnij. kobieta jest przy tobie w ciezkim momencie, wspiera cie - czyli okazuje ci milosc w czystej, czynnej postaci - bez slow i zbednego pjerdolenia - czego wiecej potrzebujesz zeby zrozumiec ze nie musisz jej kurva brylantow kupowac zeby cie kochala?

ogolnie zachowujesz sie jakbys mial syndrom niespelnionego rodzica - pewnie lapiesz ja za reke i wyplakujesz jej ze "przepraszam cie ale jestem zlym facetem bo nie moge ci dac tego na co zaslugujesz" - moja matka ma takie fazy jak mniej kasy akurat w portfelu ma. zrozum, ze ona nie zasluguje na nic innego procz twojej osoby - podarunki i cala reszta - to chvja warte jest. chcesz ja zatrzymac? to pokaz ze umiesz sobie radzic, i wez sie za siebie - a nie w poduszke placzesz jak pjerdolona pisda.

"A riczer to jest riczer. To osoba dażona na magazynie dużym szacunkiem."

~ulti, 2k18

Ekspert -

None_etc
 Wysłana - 11 październik 2009 22:22      [zgłoszenie naruszenia]

Tak chodzi teraz o pieniadze.
Terazniejsza wie o co chodzi, wie na czym stoje,ale nie wie dokladnie ile stracilem i ile musze jeszcze nad wszystkim popracowac.
Wie, ze jest ciezko, wie, ze nie mam teraz kasy, mam troche dlugow, a mialem kase bo pokazywalem foty wypadow do roznych dalekich krajow, auto mam tez dosyc ciekawe itd., ale ciezko mi teraz sie utrzymac. Ona ma nadzieje, ze uda sie, ze damy rade, ze ja dam rade.
Musze teraz nadrabiac zaleglosci, isc do przodu,ale jest ciezko bo jest ona i z tym zwiazane wydatki. Do tego mam do niej kawalek drogi, wiec kasa na wache tez leci i to spora.
Mamy plany, kiedys moglbym jej to dac itd., a teraz nie moge i mnie to dobija. Jestem inaczej nauczony, teraz rwe wlosy i wpadam w depresje.
Ciesze sie, ze jest ze mna mimo klopotow finansowych, odkryla mnie jaki jestem i jej to pasuje, jestesmy dosc podobni, lubimy prawie to samo, dogadujemy sie i dbamy o nasz zwiazek.
Jestesmy rok z soba, a ja malo jej pokazalem, a czasem trzeba tez zabrac gdzies, zrobic wypad - a ja tylko sporadycznie to robilem :-/.

Boje sie, ze nie dam rady, a ta zmarnuje czas, boje sie, ze nic nie osiagne bo ciezko mi teraz ruszyc sie. Wiem, ze jest tego warta, kiedys robilem duzo i sporo - teraz stanalem na zarobkach podobnych do zasilku (zenada), do tego motam sie od pierwszego do pierwszego.
Mam mozliwosci, wiem sporo ,ale nie umiem tego wykorzystac!
Mam dlugi (koncza sie w przyszlym roku) i splacam je co miesiac - one byly spowodowane wlasnie przez tamta szmate. Teraz boje sie zmienic prace bo jak nie uda sie zostane na lodzie i nie bede mial z czego co miesiac oddawac.

Nie uzalam sie, ale gubie sie i nie wiem co robic!Zawsze radzilem sobie,ale tamta mnie wypompowala ze wszystkiego! Jestem wrakiem ze zniszczona psychika.

Probowalem roznych pomyslow,ale nie moge - rezygnuje. Boje sie, lub szkoda mi kasy inwestowac bo jak nie wyjdzie to strata i dupa.
To wlasnie jest bol. Strata teraz kasy to zmniejszon ailosc wizyt z moja + kombinacje by do pierwszego starczylo na wszystko.

Do tego zblizaja sie swieta + sylwester itd.

Pieprze milosc, zauroczenia i***** wie co tam jeszcze.

None_etc
 Wysłana - 11 październik 2009 22:28      [zgłoszenie naruszenia]

Dodam ,ze kazdy wypad do niej kosztuje mnie kolo 50 zeta, wiec jak czesto sie widzimy to ta kasa leci + jak mam ja gdzies zabrac - sami rozumiecie jaki teraz to problem!!!
Nigdy tak nie mialem - teraz za***al bym tamta suke - glupi bylem. Tyle to wiem i ****a ze mnie sie robi bo motam sie jak potluczony.

Zmieniony przez - None_etc w dniu 2009-10-11 22:29:15

gang-gang
 Wysłana - 11 październik 2009 22:36      [zgłoszenie naruszenia]

Ale co sie stało? Napisz ze to jakos przejzyscie- w podpunktach moze, bedzie nam łatwiej Ci cos doradzić.

Specjalista -

Sweet69
 Wysłana - 11 październik 2009 22:36      [zgłoszenie naruszenia]

ogarnij się
jak chcesz więcej zarabiać to rób coś w tym kierunku

Ekspert -

Aldo_Raine
 Wysłana - 11 październik 2009 22:41      [zgłoszenie naruszenia]

a co robiłeś kiedyś, że miałeś siano a co teraz, że nie masz, co się zmieniło?

Sieryj
 Wysłana - 11 październik 2009 22:43      [zgłoszenie naruszenia]

Ej, to jeśli gdzieś wypadacie to dlaczego niby ty masz za wszystko płacić? Niech ona też da coś z siebie. Powiem ci tak - mam nową laske od paru dni i ani grosza na nią nie wydałem, powiem więcej to ona za mnie już 3 razy płaciła, jakaś pizza czy inne śmiecie. Sog na pocieszenie

'Never, never, never give up'

arch1ebald
 Wysłana - 11 październik 2009 22:43      [zgłoszenie naruszenia]

przeciez to logiczne ze gdybys mial kase to bys ja gdzies zabral - nie masz, to jej nie zabierasz, tylko idziecie np. na spacer. zreszta jak to napisali wyzej - co to kurva, kobieta zaplacic nie moze?
z czego ty kurva tak w ogole problem robisz powiedz mi? mafia cie sciga za te pieniadze? masz noz na gardle i musisz je oddac? potrzebujesz ich zeby ratowac zycie bliskiej ci osoby? nie.
laska cie wydymala na siano bo byles idiota, a ty placzesz ze zycie jest ciezkie. wszyscy to wiedzą, nie musisz nam swojej historii opowiadac. pomysl ze miliony osob na tym swiecie chcialoby miec taki problem jak ty.
widac, ze byles cale zycie pieszczony i jeszcze dobrze cie nie przetrzepalo, bo przyszedl moment malego kryzysu, a ty kurva rozpaczasz jakbys stracil cala swoja rodzine, zamiast powiedziec sobie "biore sie w garsc, przeciez zawsze moze byc gorzej".

Zmieniony przez - arch1ebald w dniu 2009-10-11 22:51:17

"A riczer to jest riczer. To osoba dażona na magazynie dużym szacunkiem."

~ulti, 2k18

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Frustracja

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: BEZROBOTNY | zagubione serce, zagubione mysli, pomocy, potrzeba rada | Dobra,kolejna i kolejne pytanie! | jest jeszcze szansa? :P | Pożyczanie kasy w "luźnych" związkach | czy to zdrada? | pomozcie ja zrozumiec | trudny wybór | czy jest jeszcze szansa??????? | sposoby na budowanie własnej wartości | problem z byłą | urozmaicenia w związku | Koleżanka | Kurde HELP <desperado> | Pierwsza randka | niewiem co myslec!!! | perelman | tabletki na podniecenie | tabletki na oziębłość | Aleksandra Hamkało | nauka rysowania z netu | zwrot okularów | praca sklejanie kopert kartonów | mitsubishi | 14 lat | stare teledyski | deep web | kremuś | katarzyna kraszewska | czy 3 kuzynostwo to rodzina | noc kupały | walentynki 2014 | tribal | Basia reklama plusa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.