FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 45954 razy ¬

ROZRYWKA | Sport
Górnik Zabrze 
[powiadom znajomego]    
Autor "Górnik Zabrze"   

Czorny90
 Wysłana - 21 lipiec 2010 02:29      [zgłoszenie naruszenia]

Jasne, nikt kto sie chociaż odrobine na piłce zna, nie bierze do siebie w stu procentach tego co widzi w sparingach. Nie chodzi w przypadku Sikorskiego o same gole, bo chłopak ma ciekawy przegląd pola, potrafi zagrać prostopadle, zobaczymy.
Z kadry na 3 miesiące wypadł nam najlepszy obecnie obrońca Michał Pazdan, mam nadzieję, że Tomek Wałdoch znajdzie jakiegoś zawodnika na stopera/defensywnego pomocnika.

Górnik rezygnuje z Tumicza i Leśniewskiego

Po meczu z Chojniczanką sztab szkoleniowy Górnika zadecydował, że testowani napastnicy Łukasz Tumicz (Jagiellonia) i Rafał Leśniewski (Nielba) mogą wracać do swoich klubów. Po obiedzie obaj piłkarze opuścili zgrupowanie zabrzańskiej drużyny we Wronkach. (gornikzabrze.pl)

Jednak nie będzie nasza gwiazda Czuję jednak, że kupi go jakiś inny klub, on zacznie strzelać a nasi działacze będą sobie pluli w twarz

Zmieniony przez - Czorny90 w dniu 2010-07-21 15:39:57

Ekspert -

Wania81
 Wysłana - 21 lipiec 2010 17:28      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tak po cichu marzyłem,że przejdzie do Zawiszy...ale z kasą u nas zdecydowanie słabiej niż w zeszłym roku...Tak to jest jak politycy biorą się za zarządzanie klubem sportowym

Wuuu Kaaaa eeeeS!!!!!!!

Znawca -

Czorny90
 Wysłana - 21 lipiec 2010 17:32      [zgłoszenie naruszenia]

Do końca nie wiem jak będzie z Lesniewskim bo on miał mieć zapewniony wystep w jednym meczu i wyjazd do Nielby.

U nas tez polityk Jędrych spuścił ten klub klase niżej.

Ekspert -

Czorny90
 Wysłana - 21 lipiec 2010 17:52      [zgłoszenie naruszenia]

Lechia Gdańsk 2-3 Górnik Zabrze
Piotr Wiśniewski 2 (k), 14 - Piotr Gierczak 20, Tomasz Zahorski 53, Grzegorz Bonin 75

Lechia Gdańsk: Paweł Kapsa - Deleu, Krzysztof Bąk, Sergejs Koľans, Vytautas Andriuąkevičius - Piotr Wiśniewski (57 Jakub Popielarz), Łukasz Surma, Paweł Nowak, Collins Chukwumaobim Nwaneri (63 Jakub Zejglic), Ivans Lukjanovs (46 Tomasz Dawidowski) - Benjamin Ifeanyi Ede.

Górnik Zabrze: Adam Stachowiak - Michael Bemben, Adam Banaś, Mariusz Jop, Mariusz Magiera (77 Adam Danch) - Grzegorz Bonin (84 Marcin Wodecki), Mariusz Przybylski, Aleksander Kwiek, Piotr Gierczak (47 Adrian Świątek), Maciej Bębenek (63 Daniel Sikorski) - Tomasz Zahorski (71 Tomasz Chałas).

Górnik Zabrze wygrał 3-2 (1-2) z Lechią Gdańsk w sparingu rozegranym w Grodzisku Wielkopolskim.

źródło: własne / Górnik Zabrze

Wuynik spotkania cieszy bardzo, bo nasi pokazali, że są dobrze przygotowani fizycznie i potrafią walczyć do końca. na Poczaku meczu zdecydowana przewaga Lechii, gole ze stałych fragmentów gry. Po zmianie stron z każdą minuta lepszy był Górnik, który w końcówce zdominował mocnego rywala. Brawo chłopaki!

Ekspert -

Wania81
 Wysłana - 26 lipiec 2010 16:53      [zgłoszenie naruszenia]

Czorny pamiętasz jak u Was grał Łukasz Juszkiewicz?Bo przeszedł właśnie do Zawiszy a jakoś nie mogę sobie skojarzyć jak grał...

Wuuu Kaaaa eeeeS!!!!!!!

Znawca -

Czorny90
 Wysłana - 26 lipiec 2010 19:05      [zgłoszenie naruszenia]

Taki średniak, grał chyba na środku pomocy. Z tego co wiem w Widzewie był wyróżniającym się graczem. Powinien być dla Zetki wzmocnieniem.

Ekspert -

Czorny90
 Wysłana - 29 lipiec 2010 08:59      [zgłoszenie naruszenia]

Łukasz Podolski znowu pamiętał o Górniku

Środa jest na Roosevelta gorącym dniem nie tylko w związku z rozpoczęciem sprzedaży karnetów. Krótko po godzinie 10:00 w siedzibie klubu pojawił się piłkarz reprezentacji Niemiec i 1. FC Köln, a prywatnie sympatyk Górnika, Łukasz Podolski!

"Poldi", brązowy medalista mundialu w RPA, przebywa teraz na urlopie w Polsce. W Gliwicach mieszka spora część jego rodziny, którą Łukasz bardzo często odwiedza. Tym razem 25-letni napastnik Kolonii nie zapomniał również o swoim ulubionym klubie nad Wisłą i w towarzystwie dwóch kuzynów pojawił się w środę na Roosevelta. Wizyta miała charakter prywatny, a reprezentant Niemiec spotkał się jedynie ze swoim dobrym znajomym - dyrektorem ds. marketingu Krzysztofem Majem, a także prezesem Łukaszem Mazurem i Tomaszem Wałdochem. W sumie Łukasz spędził w klubie godzinę, udzielając jeszcze wywiadu do najnowszego wydania miesięcznika "Górnik", a także zrobił zakupy w stadionowym Sklepie Kibica. Za przewodnika robił nowy nabytek biało-niebiesko-czerwonych Daniel Sikorski, który zna "Poldiego" jeszcze z treningów z pierwszą drużyną Bayernu Monachium.

To już trzecia wizyta Łukasza na stadionie w Zabrzu. Pierwsza miała miejsce latem 2007 roku, druga rok później, krótko po Euro 2008, gdzie Podolski okazał się katem Polaków, strzelając biało-czerwonym dwie bramki w bezpośrednim meczu z Niemcami. Całkiem możliwe, że znany piłkarz pojawi się na Roosevelta jeszcze w tym sezonie, bo od władz Górnika otrzymał kartę VIP. Co ciekawe, miejsce na trybunie ma wyznaczone obok... Adama Małysza.

Ekspert -

Wania81
 Wysłana - 29 lipiec 2010 11:59      [zgłoszenie naruszenia]

Coraz bardziej zaczynam wierzyć w to,że Poldi na koniec kariery zagra w Górniku...

Wuuu Kaaaa eeeeS!!!!!!!

Znawca -

Czorny90
 Wysłana - 30 lipiec 2010 00:18      [zgłoszenie naruszenia]

Ich chyba po***ało. Z relacji osób kupujących karty identyfikacyjne wynika, ze juz teraz można kupic bilet nie tylko na mecz z Polonią ale na mecz z Ruchem (czwarta kolejka). Pjerdole nie wyrabiam tego gówna, będę mecze oglądał w domu. Do czego to doszło, ja *******e.

Zmieniony przez - Czorny90 w dniu 2010-08-02 13:34:21

Ekspert -

WaszaMatka
ŁKS ŁÓDŹ
 Wysłana - 2 sierpień 2010 13:55      [zgłoszenie naruszenia]

u nas też wyskoczyli z tymi fankartami .

ps: Ten siwy pan podobny trochę do Smolenia

Zaradna kobieta jednym pierogiem wykarmi całą rodzinę.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 75 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Górnik Zabrze

Strony: 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75