FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 45936 razy ¬
 
ROZRYWKA | Sport
Górnik Zabrze 
[powiadom znajomego]    
Autor "Górnik Zabrze"   
 
dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 21 sierpień 2010 08:12      [zgłoszenie naruszenia]

będzie mecz na Orange Sport
_______________________________
 
"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Ekspert -
 
Wania81
 Wysłana - 21 sierpień 2010 14:25      [zgłoszenie naruszenia]

hehe,wszystkie mecze których nie ma na C+ są na Orange...Zresztą nie do końca zgadzam się z pretensjami prezesa Górnika bo sam nie jest do końca fair...Gdyby tak mu zależało na kibicach to zrobiliby mecz na Stadionie Śląskim,a tak na pewno nie starczy biletów dla wszystkich chętnych...
_______________________________
 
Wuuu Kaaaa eeeeS!!!!!!!

Znawca -
 
Czorny90
 Wysłana - 21 sierpień 2010 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

Stadion Śląski w remocnie jeszcze co najmniej przez rok, z resztą my nigdy nie zagramy na Śląskim jako gospodarz (chyba, że bedzie budowa) bo my mamy swój dom jakim jest Roosevelta.

Arka - Górnik 2:0
Karny z kapelusza, potem juz było gorzej, drugi gol strzelony w doliczonym czasie gry. Znowu tracimy głupio bramkę, która ustawia mecz. Mieliśmy sporo sytuacji, brakowało dokładności. Wszystko jednak napawa optymizmem przed meczem sezonu z Ruchem za tydzień.

Zmieniony przez - Czorny90 w dniu 2010-08-22 12:07:28

Ekspert -
 
Wania81
 Wysłana - 22 sierpień 2010 21:51      [zgłoszenie naruszenia]

No fakt,zamuliłem...
_______________________________
 
Wuuu Kaaaa eeeeS!!!!!!!

Znawca -
 
Czorny90
 Wysłana - 22 sierpień 2010 21:56      [zgłoszenie naruszenia]

Teraz w środę mecz z Petrochemią w Płocku, a potem w niedzielę WDŚ w Zabrzu.
Wania życze powodzenia w PP

Ekspert -
 
Wania81
 Wysłana - 23 sierpień 2010 20:37      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki,jeśli chodzi o stronę sportową nie łudzę się za bardzo,ale na trybunach...Mam nadzieje,że zaprezentujemy się godnie...Oczywiście również życzę Ci powodzenia!A jeśli chodzi o WDŚ to chyba nie ma wątpliwości,że sobie poradzicie...
_______________________________
 
Wuuu Kaaaa eeeeS!!!!!!!

Znawca -
 
Czorny90
 Wysłana - 23 sierpień 2010 20:49      [zgłoszenie naruszenia]

Zobaczymy, Ruch to już nie ta drużyna, która zdobywała trzecie miejsce w lidze ale grać dalej potrafią i to bardzo dobrze jak na nasze warunki. Poza tym to są derby. Faworyta nie ma, wszystko wyjdzie na boisku.

Jak w tym sezonie sportowo w Zawiszy? PO kilku kolejkach jest nieźle, ale jest możliwy awans w końcu czy znowu to nie na ręke zarządowi?

Ekspert -
 
Wania81
 Wysłana - 23 sierpień 2010 22:06      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz dosyć poważne zmiany nastąpiły,nawet Boniek wspiera zarząd swoim nazwiskiem ale póki co to prowizorka,jeśli chodzi o kopaczy to jeszcze nie jestem w stanie określić siły drużyny,cały team praktycznie został przebudowany,wzmocnienia na ostatnią chwilę,nowy trener-Maciej Murawski niby z gadki wie co chce z tą drużyną zrobić ale z drugiej strony lansuje brazylijczyka-nieudacznika którego ze sobą ściągnął...Powiem tak-2 liga zachodnia w tym sezonie jest słaba jak nigdy przedtem i jeśli nie awansujemy to będzie zwykłe frajerstwo ze strony kopaczy a ja wtedy pójdę do parku,kupie sobie pół litra wódki i będę wył do księżyca aż mi oczy spuchnąA jak awansują to też pójdę z tą wódką do parku

Zmieniony przez - Wania81 w dniu 2010-08-23 22:08:27
_______________________________
 
Wuuu Kaaaa eeeeS!!!!!!!

Znawca -
 
Czorny90
 Wysłana - 25 sierpień 2010 17:01      [zgłoszenie naruszenia]

Świadkami dantejskich scen byli wszyscy ci, którzy pojawili się na wtorkowym posiedzeniu komisji ds. budżetu i inwestycji Rady Miasta Zabrze. Radni, którzy mieli toczyć debatę o budowie nowego stadionu Górnika w pewnym momencie... zaczęli kpić z utytułowanego śląskiego klubu! O nieporadności działań zabrzańskiego magistratu w sprawie budowy nowego stadionu Górnika krążą już legendy. Po raz pierwszy temat pojawił się cztery lata temu, jeszcze za kadencji prezydenta Jerzego Gołubowicza, który na łamach oficjalnego klubowego magazynu zapewniał, że nowy obiekt przy Roosevelta powstanie. Artykuł ten był początkiem kampanii "stadion dla Górnika", ale w rzeczywistości czas uciekał, a sprawy stały w martwym punkcie.

W międzyczasie w Polsce powstały nowoczesne obiekty w Kielcach, Lubinie, Krakowie, Warszawie, Poznaniu. W trakcie budowy lub na jej początku są również stadiony w Gdańsku, Wrocławiu, Chorzowie i Gliwicach. W Zabrzu wciąż trwają spory o sprawy, które z normalnego punktu widzenia już dawno powinny zostać zażegnane.

To jednak z pewnością w najbliższym czasie nie nastąpi, bowiem stadion będzie silną artylerią zbliżającej się kampanii wyborczej.

We wtorek zabrzańscy radni po raz kolejny zebrali się na posiedzeniu komisji ds. budżetu i inwestycji, która ma zaopiniować projekt nowego obiektu przy Roosevelta. Przez zdecydowaną większość spotkania toczyły się nic nie wnoszące do debaty dyskusje, z których niemożnością było wyciągnąć jakiekolwiek sensowne wnioski.

Pod koniec posiedzenia radni wyraźnie się rozluźnili i wówczas doszło do scen, które urągają obrazowi zabrzańskiej Rady Miasta, ale przede wszystkim utytułowanemu śląskiemu klubowi.

- Czy po powstaniu nowego stadionu miasto nadal będzie zmuszone do jego utrzymywania? Czy nadal będzie tak, że radni będą co roku wykładać z budżetu grube pieniądze na utrzymanie stadionu, Górnik z tytułu jego użytkowania będzie płacił grosze, a Allianz spijał śmietankę? - pytał radny Krzysztof Partuś. - Może w zamian za to miasto powinno przejąć większy pakiet akcji klubu? - dodał radny Prawa i Sprawiedliwości.

- A komu potrzebne te śmieciowe akcje?! - odpowiedział radny Jerzy Wereta. - My wybudujemy super stadion na Ligę Mistrzów, a piłkarze na dziesięć prób kopnięcia piłki sześć razy nie trafią - dodał ze śmiechem radny Lewicy.

Na tym jednak nie koniec kompromitujących zabrzańską Radę Miasta scen. Radni zaprezentowali bowiem zerowe przygotowanie do debaty pod katem merytorycznym, po raz kolejny drążąc te same tematy.

- Nie wiem po co nam potrzebny stadion na 30-32 tys. miejsc, kiedy teraz na mecze przychodzi góra 7 tys. kibiców - zastanawiał się radny Dariusz Dragon. - W dodatku od meczu z Ruchem Chorzów klub dokonał prób ominięcia prawa i wpuści na stadion więcej ludzi, niż posiada krzesełek. Widać nasze prawo nie jest doskonałe i mamy tam jakąś lukę. To powinno być przedmiotem naszej dyskusji z posłami - irytował się radny pełniący posługę z ramienia PiS.

- Wydaje mi się, że niektórzy radni próbują z projektu budowy nowego stadionu miejskiego zrobić problem polityczny i zbić tym kapitał przed wyborami. Nowy obiekt nie będzie stadionem Górnika, a stadionem miejskim, z którego nasz klub będzie korzystał tylko kilkadziesiąt dni w roku i swoją grą na tym obiekcie będzie promował miasto, jak miało to miejsce przez ostatnie lata. Za to Zabrze powinno być Górnikowi wdzięczne - skomentował zachowanie radnych prezes Łukasz Mazur.

Sternik zabrzańskiego klubu w dość dosadny sposób odniósł się również do słów radnego Dragona. - Co do słów pana radnego to trudno mi komentować wypowiedź kogoś, kto najwidoczniej nie wie co mówi. Mnie osobiście takich ludzi jest żal, więc powstrzymam się od komentarza - stwierdził szef Górnika.

Kolejne posiedzenie komisji zaplanowane jest na czwartek, 26 sierpnia o godz. 16:30 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego. Obecność na posiedzeniu zapowiadają zbulwersowani zachowaniem rajców miejskich kibice Trójkolorowych


Zapraszamy chętnych na jutrzejszą sesję Rady Miasta będzie okazja zobaczyc wymienionych w tekście "budowniczych"

Sportowe Fakty

Wstyd! Zero wiedzy, rzetelności i merytorycznych argumentów. Bo takim nie ejst na pewno to, ze teraz frekwencja w granicy 9 tysięcy skoro tylko tyle jest dopuszczonych miejsc. Radni chyba zapomnieli, że w ub. sezonie mimo iz graliśmy w I lidze mieliśmy najwyższą frekwencje w lidze. To już nawet śmieszne nie jest, ile lat musi jeszcze minąc żeby w końcu w Zabrzu powstał ten stadion? W mieście wszędzie korupcja, przekręty, inwestycja w wodociągi, która jeszcze długo będzie się miastu po nocach śniła. Z czego jest Zabrze słynne? Z działalności św. pamięci prof. Religi i z Górnika. Nie wiem kiedy ci ludzie to zrozumieją.

Ekspert -
 
Maciek989
 Wysłana - 25 sierpień 2010 19:39      [zgłoszenie naruszenia]

Z czego jest Zabrze słynne? Z działalności św. pamięci prof. Religi i z Górnika.

Coś w tym jest. Jestem z zupełnie innego regionu Polski, nie jestem fanatykiem piłki nożnej, ale gdy słyszę 'Zabrze' to od razu dopowiadam sobie w myślach 'Górnik'.
_______________________________
 
[www.erowpadka.pl]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]


Odpowiedzi jest na 75 stron.   poprzednia | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Górnik Zabrze

Strony: 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75