FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6993 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Głośniki do seicento 
[powiadom znajomego]    
Autor "Głośniki do seicento"   

MapuS
 Wysłana - 19 grudzień 2012 16:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, mam zamiar kupić nowe głośniki do mojego seia na przód 100mm jakie polecacie do Pioneer MVH-1400UB. Stare,oryginalne głośniki grają żałośnie i strasznie charczą. Z góry dzięki ;)

INS4N3
 Wysłana - 19 grudzień 2012 18:52      [zgłoszenie naruszenia]

Do Seja to jakiekolwiek, te Pionki powinny grać.

Jak chcesz żeby dobrze grało to przymocuj je na dystansach z MDFu i obklej drzwi matą wygłuszającą - efekt bedzie niezły.

wystrzegaj sie nienawiści - źle wpływa na myślenie

Biały19894
 Wysłana - 19 grudzień 2012 22:15      [zgłoszenie naruszenia]

Też swego czasu się sejem woziłem.

Głośnik wmontowałem w tylną półkę, ale ja już miałem ją przystosowaną do montażu - były takie wyprofilowane otwory wystarczyło wypchnąć i zamontować głośniki oraz kable były puszczone w progach, przechodziły do góry wewnątrz blachy karoserii, by wyjść w bagażniku. Ale ja miałem jakąś bogatszą wersję z imitacją skóry przy lewarku zmiany biegów i bodajże pięcioma stopniami nawiewu.

Głośniki miałem Pioneery, do tego radio JVC i nawet to grało.

[www.pajacyk.pl]

siemamumin
 Wysłana - 19 grudzień 2012 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178,179&kid=179&pid=1093]

plus wygłuszenie i elo ziomale... budżetowe rozwiązanie dla budżetowego autka

Podobno pogodność jak mądrość walorem.

MapuS
 Wysłana - 19 grudzień 2012 22:48      [zgłoszenie naruszenia]

A da rade wrzucić zamiast 100mm 130mm? np coś w ten deseń [http://www.powe.com.pl/product_info.php/cPath/27/products_id/352]

Nie dobra dupa kapnąłem się, że nie podkręcę ich pod plastikowe osłonki...

Zmieniony przez - MapuS w dniu 2012-12-19 22:57:11

INS4N3
 Wysłana - 20 grudzień 2012 00:04      [zgłoszenie naruszenia]

Na półce to można sobie pieska z kiwającą głową postawić a nie głosniki montować, bo to ani nie gra, a zderzeniu jak dostaniesz takim solidnym magnesem w łeb to będziesz się zeskrobywał z szyby.

Powerbassy to dobre głosniki, i 219zł to nie jest raczej budżetowa opcja na małe głośniki do Seja...
Za 100zł można komplet kupić innych jakiejkolwiek marki, ale przy odpowiednim montażu będzie to dobrze grało.

Spoko 100 zamontować, wrzucić tweety na słupki żeby dostać fajną głębie wysokich tonów i będzie Pan zadowolony.

Zmieniony przez - INS4N3 w dniu 2012-12-20 00:06:34

Thoya
 Wysłana - 20 grudzień 2012 05:50      [zgłoszenie naruszenia]

Można jeszcze założyć subwoofer do bagażnika wtedy efekty będą świetne

INSOMNIA
 Wysłana - 20 grudzień 2012 06:30      [zgłoszenie naruszenia]

^ moglbys pojsc na eutanazje?

INS4N3
 Wysłana - 20 grudzień 2012 10:49      [zgłoszenie naruszenia]

Thoya Ty *****u.

W tak małym aucie jak Sej wystarczy odpowiednio zmontowane audio w drzwiach + tweetery razem z wygłuszeniem drzwi i będzie grać to na prawdę przyzwoicie, a woofer który po pierwsze się nie zmieści tam do bagażnika, to po drugie jakby już tam był to zrobiłby totalny roz*******

INSOMNIA
 Wysłana - 20 grudzień 2012 15:40      [zgłoszenie naruszenia]

dzwiek ma byc czysty i w miare liniowy, a nie usmiech dyskoteki (niskie i wysokie w gore, srodka brak), chyba ze jestes wsior albo dres to wystarczy ze tąpie

nsane ma racje
tuba roz***ie cale brzmienie i na dodatek bedzie buzzer z tablicy rejestracyjnej

MapuS
 Wysłana - 20 grudzień 2012 16:09      [zgłoszenie naruszenia]

Mi zależy przede wszystkim na czystym brzmieniu, a nie na tym żeby mój Sei podskakiwał gdy puszczam muze.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Głośniki do seicento

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: immobilizer,akumulator,kia | Colin McRea ['] | Zlot Jaguara w Sandomierzu | Cb radio | mercedes clk W209+pare pytan | Jak dojechac Świecko-Berlin( lotnisko Schonefeld) ? | Bez prawka... | Wyścig uliczny w Rosji | Ładny Lakier... | Insomnia Porsche Fanclub | Jakie dokumenty ;przy kupnie furki | GAZ | Smart z silnikiem Suzuki Hayabusa :P | felgi. | Uwaga TVN | ceny motorow | robiła loda | trzewiowy | uprawiała sex oralny z byłym | olsztyn | Eska | kibice | wi rach inso | aniolek | wyznaczyć średnicę wału | chomik | soczewki | konick | Evo | skarpetki | ponton | dowcipy o łotewskich chłopach | kosmetyki samochodowe | cień | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.