FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 952 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja ARCHIWUM
Głupie pytanie... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Głupie pytanie..."   

.kuchar.
 Wysłana - 18 grudzień 2005 10:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

mam takie moze dość głupie pytanie. Mam Cordobe i pali mi ona na trasie 7 na mieście 8. wczoraj jechałem dluga trase i jechałem 30-40km/h. Przejechalem z ta predkościa moze ok 50-60km. Ile mogl mi spalać wtedy benzyny? Ponad 8 czy mniej niz 7 ?
A i niewiem czy to jest wazne ale cały czas jechałem na biegu 5 i na najnizszych obrotach.

Zmieniony przez - .kuchar. w dniu 2005-12-18 10:13:10

marcov
 Wysłana - 18 grudzień 2005 10:44      [zgłoszenie naruszenia]

30-40km/h na 5 biegu? zlituj sie nad samochodem....

.kuchar.
 Wysłana - 18 grudzień 2005 10:47      [zgłoszenie naruszenia]

no moze 30-40 to przesada ale 50km/h na 5 biegu to było na 100% bo chcialem jechać jak na najmniejszych obrotach...

marcov
 Wysłana - 18 grudzień 2005 10:58      [zgłoszenie naruszenia]

ja nie wiem co na to instrukcja obslugi Twojego samochodu ale dla mnie 50 km/h to sie 3 bieg zaczna...podejzewam ze silnik mial dosyc spore przeciazenia bo obroty pewnie miales kolo 1000rpm a to chyba nie jest dobre....

.kuchar.
 Wysłana - 18 grudzień 2005 11:00      [zgłoszenie naruszenia]

masz racje bylo ok 1500 obrotow ale ja cały czas nie widze odp na moje pytanie

ciastosz
 Wysłana - 18 grudzień 2005 11:06      [zgłoszenie naruszenia]

Po co?? Nieprawda jest, ze im mniejsze obroty tym mniej pali. Na pewno ponizej 2000 nie masz co jechac.

prawie jak JDM

[rainbowsunnybeach.sry.pl/]

Specjalista -

marcov
 Wysłana - 18 grudzień 2005 11:11      [zgłoszenie naruszenia]

nie tak dokonca to co ponizej 2000rpm nie bedzie ekonomiczne....to zalezy od silnika...diesel nie musi sie krecic powyzej tych 2000rpm zeby osiagnac maks moment obrotowy....byl juz ten temat gdzies poruszany na forum

xero
 Wysłana - 18 grudzień 2005 11:55      [zgłoszenie naruszenia]

najlepej 2,5 tys do 3 przy zmianie biegow chyba najbardziej ekonomicznie

Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na [http://www.pajacyk.pl]

CZERWONY HANDLARZ na SFD w dziale targowisko %-)

Znawca -

mmarcin17
 Wysłana - 18 grudzień 2005 12:16      [zgłoszenie naruszenia]

Ojj troche dowaliłes :/ Najbardziej cierpi skrzynia bo robi 2xwiecej obrotow ktorych nie powindła poprzez to sie czesto sypie np zmieli ci 5 bieg i zaczna sie problemy ze skrzynia wchodzeniem biegow i wiele objawoow bendzie . Czesta tak maja taksowkarze ze ledie ruszy i juz nastepny bieg i przy 50 km/h ma 5 bieg . Nie było to zapewne najstrowsze ale moze nic sie nie stalo .

[S] VW Golfa 3 92r 1.8 Na czesci Wszystko na czesci .

Specjalista -

ciastosz
 Wysłana - 18 grudzień 2005 14:16      [zgłoszenie naruszenia]

Marcov - ale on pisze o benzynie, wiec udzielilem odpowiedzi na jego post.

prawie jak JDM

[rainbowsunnybeach.sry.pl/]

Specjalista -

Thomy
 Wysłana - 18 grudzień 2005 15:25      [zgłoszenie naruszenia]

Należy jeździć w zakresie obrotów mniej więcej od 2000 - 3500 oczywiście zależy to od samochodu. Wtedy jest maxymalny moment obrotowy przy którym jest najmniejsze jednostkowe zużycie paliwa. Jeżeli silnik nie jest obciążony możemy zejść z obrotami do np. ok 1500 bo przy niskich obciążeniach krzywa jednostkowego zużycia paliwa praktycznie jest stała i wtedy liczy się bardziej godzinowe zużycie paliwa. Wraz ze wzrostem obciążenia przez silnik powinno się uzyskiwać większe obroty silnika.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Głupie pytanie...

Strony: 1 2

Warto przeczytać: | | dziewicą | dziewica | ciagnie za wlosy | ciągnięcie za włosy | zaginiony | michał niedziela | kle0 | pablo francisco | 110R | oprawki | feministka | dupa | ohyo | gdzie kupie | wrangler | jak podniecić faceta | sylwia | play oszukuje | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.