FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3099 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Głupie pytanie- szczere odpowiedzi? Proszę... 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Głupie pytanie- szczere odpowiedzi? Proszę..."   

Ineczka7
 Wysłana - 8 czerwiec 2006 08:27        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

No więc tak, pytanie pewnie do najmądrzejszych nie należy ;). Z moim facetem zaczęliśmy ostatnio uprawiać seks oralny. Czy po fellatio, jak sperma zostanie mi na rękach, i np. pójdę się kąpać potem albo coś w tym stylu, to czy jest jakaś szansa zajścia w ciążę? Proszę nie wyśmiewajcie tego posta. Po prostu bardzo się martwię i mam też przez to czasem spore opory przed robieniem tego chłopakowi. Od razu w głowie pojawia mi się apokalipsa pewnego rodzaju, czyli wizerunek siebie z dzieciątkiem na rękach. Mam 16 lat. Wiem, że jestem bardzo młoda, ale to przecież tylko pieszczoty, ze stosunkiem mam zamiar poczekać aż będę 100 % pewna. Na pewno nie wcześniej niż przed 18-19, żeby potem tego ważnego kroku nie żałować. Wiem, że ten mój lęk jest dość irracjonalny, ale mój znajomy (17 lat ostatnio został tatusiem i normalnie już sama nie wiem co mam myśleć, boję się tego i tyle). No więc jeszcze raz: czy mogę zajść w ciążę, czy nie? Np. jeśli plemniki zostaną mi na rękach to co, wystarczy umyć ręce? Ile to to żyje i jak się tego pozbyć:PPPP:D? A może sugerujecie żebym połknęła... Sama już nie wiem, się rozpisałam a Wy piszcie... Czekam i daję SOGi za dobre rady:). Pozdrawiam.

ONLY20
 Wysłana - 8 czerwiec 2006 08:31     
 Usunięta przez VLAD.IV za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 8 czerwiec 2006 08:33      [zgłoszenie naruszenia]

robisz mu loda - idziesz do łazienki umyć ręce (woda + mydło = śmierć plemnikom)
potem się kąpiesz już z czystymi rączkami i cacy

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

bubax
 Wysłana - 8 czerwiec 2006 08:33      [zgłoszenie naruszenia]

jak umyjesz dokładnie rece i nie bedziesz pchała paluchów tam gdzie nie potrzeba to nic nie bedzie...

only20: gowniarstwo też trzeba uswiadamiac

[***********/yhpf9t] kliknij dla mnie;]

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 8 czerwiec 2006 08:35      [zgłoszenie naruszenia]

chłopaki - trochę kultury proszę

dziewczyna zadała poważne pytanie (w końcu każdy może mieć jakieś wątpliwości), a wy od razu gówiarstwo - nieładnie <no_no_no>

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 8 czerwiec 2006 08:46      [zgłoszenie naruszenia]

jeżeli normalnie umyjesz ręce mydłem i później idziesz się myć, to nie ma ŻĄDNEJ możliwości <yes>

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

Ineczka7
 Wysłana - 8 czerwiec 2006 08:57      [zgłoszenie naruszenia]

No tak... Panowie od "gówniarstwa" tacy mądrzy jesteście? Zapytałam i nie kazałam Wam akurat odpowiadać. Posty takie jak np. pana only20 nie pomagają. Chciałam się zapytać, bo niestety ale byłam świadkiem "wpadki" tego znajomego, i nie jest to raczej za przyjemne. Wolę upewnić się, niż potem się martwić. To chyba lepiej, co?

Saymonn
 Wysłana - 8 czerwiec 2006 09:33      [zgłoszenie naruszenia]

" byłam świadkiem "wpadki" tego znajomego" brałaś udział w jego wpadce?
oraz
nie ma szans na ciąże jak łapki umyjesz wodą z mydłem

Znawca -

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 8 czerwiec 2006 09:36      [zgłoszenie naruszenia]

Oczywiście, że lepiej, ale po prostu z taką postawą jaką reprezentujesz wybrałaś złe forum

Tutaj owszem, pare osób Ci odpowie, ale reszta będzie sie zbijać, nieważne jakie by to pytanie nie było wychodząc z założenia, że wiedze o seksie należy wyssać wraz z mlekiem matki

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Specjalista -

ONLY20
 Wysłana - 8 czerwiec 2006 09:45      [zgłoszenie naruszenia]

Ineczka7 widze że zabolała Ciebie moja wypowiedz. Mnie poprostu wkurza jak dziewczyna w takim wieku robi już coś takiego a zadaje takie pytania. Powinnąś zacząć sobie od poczytania na temat: rozmnażania i antykoncepcji, a poźnije do dzieła.

cinekcool
 Wysłana - 8 czerwiec 2006 09:47      [zgłoszenie naruszenia]

Umyj rączki i będzie dobrze ;) albo łykaj to nie będzie problemu a i chłopakowi się pewnie spodoba ;)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Głupie pytanie- szczere odpowiedzi? Proszę...

Strony: 1 2 3 4