FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5158 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
GARRA RUFA 
[powiadom znajomego]    
Autor "GARRA RUFA"   

Kelevra
 Wysłana - 27 czerwiec 2010 20:28        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

dobra ziomy, jest taka akcja.
otoz rybki te chcialabym kupic znajomemu ktory ma straszniego hopla na ptk-cie akwarystyki i generalnie najchetniej to by z nimi plywal no i chcac mu zrobic fajny prezent myslalam nad tym, aby mu takich pare rybek zamowic aczkolwiek nie sa one tania zabawka...
i w tym momencie wkraczacie WY!
otoz rybki te sa stosowane w terapii leczenia skornych problemow, najczesciej luszczycy:

"Ichtioterapia, czyli rybka kontra łuszczyca
W gorących źródłach na wyżynach Anatolii w Turcji żyją malutkie brzany ssące, które świetnie radzą sobie z chorobami skóry: łuszczycą, grzybicą i egzemą. Żywią się one zrogowaciałym naskórkiem. Gdy tylko wyczują podrażnioną skórę, natychmiast zaczynają ją ssać. W czasie pracy wydzielają też enzym dithranol, który spowalnia odradzanie się chorej tkanki. Wyraźną poprawę dermatolodzy widzą już po piętnastu dniach codziennych kąpieli. Rybki można kupić w niektórych sklepach zoologicznych lub wysyłkowo, przez Internet (jedna kosztuje ok, 40 zł) i hodować w domu, w dużym akwarium napełnionym do potowy wodą, w której zanurza się dłonie i stopy. Można tez pojechać do Niemiec, gdzie działa już około 50 gabinetów ichtioterapii. Tam kąpiel trwa zwykle ok. dwóch godzin, a skórą zajmuje się w tym czasie 20-25 rybek.
Z kolei w pensjonatach dla osób z chorobą Alzheimera umieszcza się w USA coraz częściej akwaria ze złotymi rybkami. Chorobie tej zwykle towarzyszy niechęć do jedzenia, kończąca się nawet groźnym dla życia wychudzeniem. W stołówkach z akwariami ten problem jednak właściwie nie istnieje, gdyż chorzy zostają przy stole średnio o 10 minut dłużej niż przedtem i jedzą o 30% więcej."

z tego co slyszalam juz od paru znajomych sa faktycznie skuteczne w swoim dzialaniu i nie jest to, jak zwykle sie okazuje, pic na wode...
takze jezeli ktos chcialby, niekoniecznie do celow leczniczych, ale tez urozmaicenia swojego akwarium, zakupic takowe to prosze o kontakt, gdyz znalazlam pake 100 sztuk za 2000 zl - moglibysmy kupic taki zestaw i sie podzielic kosztami.

ja sama dla siebie zostawilabym z 10, reszte oddam w dobre rece.

chetni pisac!111111!!1!11

Zmieniony przez - Kelevra w dniu 2010-06-27 20:33:29

Most people are just talkers.
All they got is talk.
But when all is said and done,
it's the doers who change this world.

Kelevra
 Wysłana - 28 czerwiec 2010 18:06      [zgłoszenie naruszenia]

cena ktora poczatkowo byla 20zl/sztuka
spadla do 15zl

takze moze jednak ?

All they got is talk.

pantofell
 Wysłana - 28 czerwiec 2010 18:17      [zgłoszenie naruszenia]

jednak wolałbym nie

jeśli bóg jest to dlaczego go nie ma?

adinos
 Wysłana - 28 czerwiec 2010 19:51      [zgłoszenie naruszenia]

Szlif
 Wysłana - 29 czerwiec 2010 00:42      [zgłoszenie naruszenia]

Nigdy nie kupuj akwaryście, tym bardziej zapalonemu, ryb bez jego wiedzy. Sam bym się w takim wypadku wkurvił, nie wiesz, czy nie hoduje jakiś konkretnych rodzajów ryb, które wymagają specyficznych warunków hodowlanych(odp. temp, ph wody, natlenienie wody itp) Podejrzewam, że kupując mu takie ryby stworzyłabyś jemu problem. Facet, który choduje rybki, nie trzyma ich w chacie, żeby leczyć łuszczyce
Odpuść sobie ten pomysł, bo ja pierwsze co to bym oddał te ryby do zoologicznego...

Miłego dnia

Yosiemaelo
YO
 Wysłana - 29 czerwiec 2010 13:30      [zgłoszenie naruszenia]

szlif przecież to reklama a z tym przyjacielem to tak na niby

Nie chcę się narzucać ale jestem oceanem.

Znawca -

Kelevra
 Wysłana - 29 czerwiec 2010 14:34      [zgłoszenie naruszenia]

prawda, ale skoro mi wspominal kiedys ze fajne, ladne i costam- nie wiem co, bo sie nie znam...to chyba ok, nie?

te na allegro w wiekszosci sztuczne sa z tego co czytalam w sensie faszerowane jakimis dziadami.

All they got is talk.

Szlif
 Wysłana - 29 czerwiec 2010 17:16      [zgłoszenie naruszenia]

wspominal kiedys ze fajne, ladne i costam- nie wiem co, bo sie nie znam...to chyba ok, nie?

Nie kupuj

Miłego dnia

Kelevra
 Wysłana - 29 czerwiec 2010 22:41      [zgłoszenie naruszenia]

no dobra, to nie kupuje
btw,zajmujesz sie akwarystyka?

All they got is talk.

Szlif
 Wysłana - 30 czerwiec 2010 00:10      [zgłoszenie naruszenia]

Tak, zajmuję

Miłego dnia

Kelevra
 Wysłana - 30 czerwiec 2010 17:30      [zgłoszenie naruszenia]

to ja juz w temacie jestesmy
wiesz cos o tych rybach? ja probowalam znalezc cokolwiek na necie ale co jakas informacja to tyle tylko ze zzeraja luszczyce

All they got is talk.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

GARRA RUFA

Strony: 1 2

Warto przeczytać: SPRZEDAM 2x DRAPAK DLA KOTA | PHP praktyczne skrypty które oszczędzą twój czas | [SPRZEDAM] Spodnie Vokal 36 - Baggy Fit | Kupie sprzet na siłownie, sprzedam telefony | MOTOROLA MB511 2GB FLIPOUT | Sprzedam nokie c3 | KAMERA EYETOY do PS2 | Tarcza MMA | sprzedajcie mi dobre słuchawki douszne | czarna | autonomia śląska | kacmajster | orzech | testy two ms | tabliczka mnożenia | energy dance mix | energy dance mix illusion bad romance | kontakty | dane pakietowe niedostępne | cheetos | anita lipnicka | andrzejld | wachta | asus | mgrdziadek | Lardo | załęcka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.