FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 18636 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
GBL / GHB 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "GBL / GHB"   

conan85
 Wysłana - 13 wrzesień 2008 18:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam!
Czy ktos z Was mial kontakt z GHB lub jego prekursorem GBL? Jak wrazenia? Odczuwalne skutki uboczne etc.

Don quixet
DON TO CHUJ
 Wysłana - 13 wrzesień 2008 18:30      [zgłoszenie naruszenia]

Biorąc pod uwagę, do czego jest najczęściej używany, to wątpię, żeby ktoś się tym chwalił na forum.

RECEDITE,PLEBES! GERO REM IMPERIALEM!
Mafia znających łacinę%)
Si vis pacem, para pecunia et nulla dies sine linea%-)
I shall be nicer, if you will be smarter.

Siwek_wp2
 Wysłana - 13 wrzesień 2008 18:43      [zgłoszenie naruszenia]

Pigułka gwałtu .. skutki uboczne .. pare lat w wiezieniu .. takze nie stosuj

...widze niebo, nie mysle...

Ekspert -

OLKAAA777
 Wysłana - 13 wrzesień 2008 18:49      [zgłoszenie naruszenia]

osobiscie nie miałam stycznosci.

GHB zwiększna ilość dopaminy w mózgu, wywołując sen w małych dawkach, relaks bądź euforię w większych. Ogólnie efekty są bardzo podobne do alkoholu, trwają dłużej i występuje mniej nieprzyjemnych skutków ubocznych. Przedawkowanie charakteryzuje się śpiączką (coma), z której bardzo trudno się wybudzić.

Efekty GHB w wysokim stopniu zależą od masy ciała, interakcji z innymi substancjami, oraz indywidualnej reakcji organizmu. Wielu naukowców uważa, że jest to bardzo dobry środek do leczenia bezsenności, używany jest też także przy leczeniu uzależnienia od alkoholu, bądź jako jego substytut. Wiele osób próbujących GHB narzeka na senność i łagodne zawroty głowy, podobne do tych po alkoholu.

Ponieważ jest to związek bezbarwny, bez zapachu i smaku, dobrze rozpuszczalny w wodzie, a więc również w napojach i drinkach, może być podawany bez obawy wykrycia. Wywołuje stan skrajnej sedacji, częściową lub całkowitą utratę przytomności i niezdolność do podejmowania decyzji. Osoba, której podano kwas gamma-hydroksymasłowy, staje się zupełnie bezradna i może być obiektem działań przestępczych, np. kradzieży lub gwałtu, praktycznie bez możliwości podjęcia obrony. Związek ten wywołuje również okresową amnezję, a więc niepamięć wydarzeń i osób w tych wydarzeniach uczestniczących. Dlatego zatrzymanie i skazanie sprawców działań przestępczych, dokonywanych przy użyciu kwasu gamma-hydroksymasłowego jest bardzo trudne, jeśli w ogóle możliwe.

źródło: hyperreal.

tu masz jeszcze dość dobrze opisany trip na GBL [hyperreal.info/node/3986]

Don't wait for the perfect moment. Take the moment and make it perfect.

conan85
 Wysłana - 13 wrzesień 2008 18:59      [zgłoszenie naruszenia]

Oczywiscie nei chodzi mi tu o GHB w postaci tabletek (pig. gwaltu).
Z tego co wyczytalem to juz niewielkie ilosci roztworu GBL (2-3ml) powoduja calkiem fajny klimat.
Chcialbym uslyszec czy ktos z forum mial z tym stycznosc :)

ugluczek
 Wysłana - 14 wrzesień 2008 01:01      [zgłoszenie naruszenia]

ja sobie dozylnie raz 5 mg v***alem ale koks lepszy jest i tak

To Hard Core

om
 Wysłana - 14 wrzesień 2008 01:22      [zgłoszenie naruszenia]

GHB zwiększna ilość dopaminy w mózgu

cały hyperreal
biorac pod uwage strukture ludzkiego systemu nagradzania w oun, to każda substancja zaliczana do 'narkotykow'* wiąze sie z dopaminergicznym szlakiem mezokortykalnym...
oczywiscie narkotykow w cudzysłowiu, jako ze tak naprawde narkotyki to środki odurzajace z okreslonych grup (w medycynie precyzyjnie ujete jako leki narkotyczne), np opiaty, mocne barbituranty...
w polsce od zawsze była hela i morfina to mamy takie nazewnictwo jakie mamy...
co do kwesti tabletki gwałtu, to nigdy nie było GHB w tabletkach, o ile w ogole byl w postaci soli... to jest płyn.
moze pomyliles go z roofies czyli rohypnolem... ten takze wycofano... a w kwestii prawa to nie istnieje cos takiego jak pigułka gwałtu, GHB jest podajże na samym dole ustawy, w najbardziej lajtwoej grupie IVP, tyle że jest duze prawdopodobienstwo ze jak zlapia cie z tym np na imprezie, to wrobia cie w posiadanie srodkow z IVP i usiłowanie gwałtu.
GHB jest słabo znane w tych kregach...
jak ches cos w proszku to jest cos takiego jak fenibut, to jest podobny kwas jak GHB i totalnie legalny... nie jest to jakies ziolko itp tylko dobry syntetyk, pochodna kwasa gammaaminomasłowego (tak jak GHB) - z dodanym pierscieniem fenylowym dla lepszej penetracji bariery krew/mózg
legalny jest dlatego ze w polsce totalnie nieznany,
do gwałcenia sie nie nadaje bo słabo rozpuszcza sie w wodzie i ma ochydny smak w USA ludzie z GHB i GBL (tam to był baaaaardzo popularny drug) przerzucili sie miedzy innymi na to.

masz dobra wage jak odmierzyles 5mg skuteczna dawka to kilkaset mg i nawet nie pytam jak zrobiles z tego roztwor ktory sie nadawał do iniekcji

Zmieniony przez - om w dniu 2008-09-14 01:26:33

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 14 wrzesień 2008 03:10      [zgłoszenie naruszenia]

om trzeba zaufac miarce sloikowej

nie czytalem co pisaliscie bo spiacy jestem ale wiem tyle ze w Polsce malo kto tego uzywa, nawet malo kto to akceptuje wiec malo kto to sprzedaje(i dobrze) ale wiem ze za oceanem jakies pare lat tamu byl to hit na plazy

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

Specjalista -

om
 Wysłana - 15 wrzesień 2008 02:36      [zgłoszenie naruszenia]

to jest bzdura ze GHB jest lepszą tabletka gwałtu niz inne bajery z tej samej grupy w ustawie, a sa tam powszechnie stosowane benzodiazepiny i lajtowe barbituranty (głownie przeciwdgawkowe i nasenne)... niektore z tych lekow mozna dostac za pare złotych w ilości ktora mozna uśpić stado dzikich świń, a o recepte nie jest aż tak trudno.
tylko czy to jest problem ? jak dla mnie gdyby w polsce nie bylo takiego lajtowego systemu kar i za gwałt nie groziłoby 12 lat a o wiele wiecej to napewno wiekszosc ludzi ***neła by sie w czajnik...
niestety prawo zostalo tak skonstruowane zeby zrobic nagonke na wszelkie substancje psychoaktywne, poniewaz polska była baaaardzo do tyłu jezeli chodzi o walke z tym zjawiskiem...
i spoko fajnie ze łapie nastolatkow ktorzy sprzedaja miedzy soba woreczki z hempem, wsadza ich sie na dołek i sie cieszy, a w domu obok polski fritzl PIERWSZY (bo bedzie jszcze niejeden) gwałci od lat swoja córke.
ale co im sie dziwić, przecież opłaca sie wyjśc na miasto wieczorem, przeszukac 50 ludzi i ktos cos bedzie miał, to ktoś sypnie, to ktoś napyskuje i zawsze jakieś łowy... bo przeciez lepiej postawic zarzut do lat 10 paru osobom zamiast jednemu gwałcicielowi - lepiej wyglada w statystykach i moze bedzie awans

a co do dostepnosci to bylo o to bardzo latwo i jezeli ktos to mial, to w duzych ilosciach, doslownie w baniakach po kilka litrów... tyle ze oczywiscie nie bylo to GHB tylko GBL ale kogo to obchodzi jezeli ktos twierdzil ze ma GHB to albo kupił wała, albo sciemnial ze ma zestaw małego chemika w domu
w stanach ludzie ostro jechali na GHB, bo był popularny także w celach sportowych... jak ktos poczyta jakieś fora o bodybuildingu, fittnesie czy odchudzaniu to znajdzie w hooj postow z przed paru lat o tym jaka to za***ista substancja. i owszem... była.

conan85
 Wysłana - 15 wrzesień 2008 12:26      [zgłoszenie naruszenia]

Oczywiscie nie chodzilo mi o czyste GHB tylko GBL (srodek czyszczacy), ktory po wypiciu zamienia sie w zaladku na ghb. Pytam o ten specyfik z tego wzgledu ze moja pasja jest silownia. Poswiecam naprawde wiele dla niej. Alkochol jest wrogiem przy tym sporcie, a czlowiek czasami chcialby sie odsrtresowac. Wiem ze wg opinii wielu stosujacych jest to wg. ich zdania genialny zamiennik alkocholu (oczywiscie w rozsadnych dawkach). Oczywiscie zwiekszone wydzielanie hgh rowniez bardzo by mnei cieszylo :)

om
 Wysłana - 15 wrzesień 2008 12:46      [zgłoszenie naruszenia]

nikt ci tego nie poleci bo nie mozna, ale za czasow kiedy bylo legalne ludzie glownie w stanach w tym celu stosowali...
i wyrzut HGH podobno na tyle mocny ze nie oplacalo sie kupować somki (u nich strasznie droga, szpitalna grube tysiące $ .. anwet rocky balboa wpadł na przemycie jintropinu od chinczykow ) bylo o tym na sfd

Zmieniony przez - om w dniu 2008-09-15 12:47:06

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

GBL / GHB

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Marsz Miliona Jointów | nie jestem sobą.... | problem z penisem | Trudne dziecko Hofmanna | Kokaina czy amfetamina ? | używki - podstawy, oraz własne przeżycia | Resume about drugs | alkohol=seryjny zabójca | Tibia | Ochrona przed uzależnieniami | Konsekwencje przez dragi - policja, prawo | Podjąłem decyzje co do używek ;-) | Czy na Was też to tak działa? | wykrywalność efedryny | Drugs and the brain -flash | Siłownia, nałog, uzaleznienie, porazka | pluskwa | pawellas | brak okresu | allegro | oszukany allegro | horodyńska | rob zombie living dead girl | dmt | lokata | Kierownik | radio pezet | anarki | lte | technikum ekonomiczne | cnc | problem z kupującym | trening | anarkius | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.