FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 684 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
GITARA ELEKTRYCZNA ZESTAW !! 
[powiadom znajomego]    
Autor "GITARA ELEKTRYCZNA ZESTAW !!"   

mrSnickers
 Wysłana - 27 czerwiec 2009 16:01        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam !
Sprzedaję gitarę elektryczną robioną przez lutnika Gitara to kopia fendera strata jak widać na zdjęciach. Cały zestaw kosztował mnie 1100 zł (gitara+ wzmacniacz) Miałem ją ponad rok, jestem jej drugim właścicielem. Gitara sprawuje się świetnie, nie miałem z nią żadnych problemów- brzmienie jak na gitarę tej klasy jest bardzo dobre. Zainteresowani z trójmiasta będą mogli ją przetestować osobiście- mieszkam w Gdyni. Mogę dać też próbki na wrzutę.
Gitara ma tylko jedną bolączkę- mianowicie nie ma klapy na sprężynki co w żaden sposób nie przeszkadza w grze ( koszt takiej klapki to 20-30 zł)
Wzmacniacz Laney- możliwość ustawienia na "ciężkie brzmienie" - drugi właściciel

Cena: 700-600 zł

Oto jej zdjęcia- cały zestaw wliczony w cenę !
[img36.imageshack.us/gal.php?g=dom102.jpg]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

GITARA ELEKTRYCZNA ZESTAW !!

Warto przeczytać: [S] Niemiecka maszyna do pisania WELCO 200 DE LUXE | sprzedam mercedesa 190 e | [S] iPod Nano 5G 8GB nowy | [S] Samsung C3050 | [s] nowa obudowa tracer cherry | Dla gimnazjalistów! | [S] Bilety na kate Melua | sprzedam opla vectre b 6500pln | [S] LG F3000 Porsche Design!!!!! | poszukuje wzmacniacza 5+1 | złoty numer 664 669 666 | genius sp-hf 2000x i inne ciekawe rzeczy %) | Nowa nokia 5130xm gwarancja 24m-ce + 1gb | [S] Sony PSP + Ładowarka + 7 Gier | [s] XBOX 360 ARCADE JASPER | KOMPUTER DELL | laracoft | zabawa z mailami | gry na pc | figo fagot | Kiedys bedziemy szczesliwi | własny motyw | pieniądze w co inwestować | pieniądze | remont u żaby | judym | ludzie bezdomni | karachan,org | zwrot auta | cd 2 | inso cd | evana | kontakt | siłownia hsf | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.