FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4461 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
GLupota z mojej strony 
[powiadom znajomego]    
Autor "GLupota z mojej strony"   

iMMenSe
 Wysłana - 29 listopad 2008 23:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam mam taki problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić.
Poznałem pewnego dnia pewna dziewczyne chwila rozmowy wymienilismy sie nr telefonu. Przez dluższy czas ze soba pisaliśmy. Po pewnym czasie sie spotkalismy ten 1 raz. Przez telefon rozmowy były "cudowne" polubiłem ja bardzo tak jak i ona mnie... NO i doszło do tego 1 spotkania, ale przed tym głupio zrobiłem i wypiłem pare piw ze znajomymi. Kiedy doszło do spotkania, rozmawialismy śmialiśmy sie itp... Lecz nie wiem co we mnie wstąpiło i zapytałem sie czy moge ją "pocałować" (pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzyło w zyciu) na dodatek z 10 minut jej trułem "dupe" wciąż to samo... Ustąpiłe... Kiedy wróciłem do domu zaczeło mnie to dręczyć, zrozumiałem ze przyprałem ja do muru że to był mój błąd że zrobiłem głupote... Zadzwoniłem do niej, powiedziała ze głupio zrobiłem.... I chyba moim błedem było to że jak głupi sie tłumaczyłem... Mówiłem jej o tym że jaki idiota jestem, jaki kretyn, jestem zerem:/ ona powiedziała ze nic sie nie stało lecz ja dalej mówiłem... W pewnej chwili powiedziałem że Nie jestem warty jej odrobiny czasu, zeby zakonczyc tą znajomość bo jeszcze ją zranie... Nie potrafiłem przestać...:/ nagle ona zakończyła rozmowe...:/
Wiem że źle zrobiłem... Ale mam pytanie co mam zrobic żeby mi wybaczyła to moje zachowanie... by znów miała do mnie zaufania?? Cudowna jest z niej dziewczyna, dawno z kims sie tak nie dogadywałem jak znią... PRosze o POmoc...:/

Trance to nie tylko muzyka. To styl życia, inne, zmysłowe spojrzenie na świat,
miłość do głębokiego brzmienia wzbudzającego wielkie emocje.
Słuchając możesz skakać albo płakać, poczuć przypływ energii lub też wzrusz
fale wspomnień. Trance jest jak ocean uczuć - kiedy raz sie w nim zanurzysz -

INSOMNIA
 Wysłana - 29 listopad 2008 23:14      [zgłoszenie naruszenia]

Musisz teraz codziennie przynosic jej kwiaty i czekoladki i za kazdym razem przepraszac ja za tamta sytuacje. Nie zapomnij jeszcze dodawac za kazdym razem ze pewnie nie masz u niej szans. Wtedy Cie pokocha.

Kisiol-Ent
 Wysłana - 29 listopad 2008 23:22      [zgłoszenie naruszenia]

Hehe :P

Jesteś matołem. Dziewcyzna się brzydzi Ciebie teraz. :P
Juz nic nie naprawisz.

Specjalista -

lonerpl
 Wysłana - 29 listopad 2008 23:30      [zgłoszenie naruszenia]

weź jej to raz zdecydowanie wytłumacz, albo zrozumie i bedziecie zyli dlugo i szczesliwie, albo Cie oleje, ale raczej oleje, w sumie juz olala, wiec juz nic nie musisz robic, problem sie sam rozwiazal, licze na soga

[http://www.e-przyslowia.pl] polecam!!

Znawca -

Robson.25
 Wysłana - 29 listopad 2008 23:31      [zgłoszenie naruszenia]

Jaka to jest masakra

Ekspert -

SaharVS
%-)
 Wysłana - 29 listopad 2008 23:43      [zgłoszenie naruszenia]

jej o tym że jaki idiota jestem, jaki kretyn, jestem zerem:/ ona powiedziała ze nic sie nie stało lecz ja dalej mówiłem... W pewnej chwili powiedziałem że Nie jestem warty jej odrobiny czasu, zeby zakonczyc tą znajomość bo jeszcze ją zranie... Nie potrafiłem przestać...:/ nagle ona zakończyła rozmowe...:/

jestes na poziomie nastolatek

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -

Grabos666
 Wysłana - 30 listopad 2008 00:11      [zgłoszenie naruszenia]

no dobra - zrobiłes juz dwa razy z siebie błazna - nie rób kolejny raz... poczekaj... daj jej o tym pomyslec... nie pisz i nie dzwon przez kilka dni... moze sie odezwie... a jak chociaz strzałkę pusci, to bedize to znak dla Ciebie ze nie jest zła i mozesz działac - ale ostrozniej... a jak nie da znaku np przez tydzien, zapytaj ją tak niby zdziwciony "Jestes na mnie zła?".
Mysle ze takim działaniem wiele osiagniesz

kurwa! kurwa! (HA! Nie umiecie tak!)

arol1983
 Wysłana - 30 listopad 2008 00:45      [zgłoszenie naruszenia]

Nie przepraszaj jej, raz wystarczy. Niech sobie myśli co chce, zrobiłeś, co chciałeś. Przynajmniej wie, że podoba Ci się tak bardzo, że nie potrafiłeś się opanować. Z pewnością ją tym zaskoczyłeś, dziewczyny lubią takie niespodziewane gesty. Być może krótko się znacie, ale chyba nic nie stoi na przeszkodzie, aby poznać się lepiej. Uwierz w siebie, to podstawa. Jeśli akceptuje Cię takiego jakim jesteś, to ok, a jak nie, to nie jest Ciebie warta. Świat nie kończy się na jednej dziewczynie. Tego kwiata jest pół świata. Jak będziesz sobą, nie będziesz przy niej udawać kogoś, kim nie jesteś, będziesz prawdziwy, to mogę się założyć o byle co, że Ci się uda.

nie ma brzydkich kobiet i nie ma kobiet nie do zdobycia

INSOMNIA
 Wysłana - 30 listopad 2008 00:56     
 Usunięta przez Andromedaa za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

INSOMNIA
 Wysłana - 30 listopad 2008 00:57     
[zgłoszenie naruszenia]

Grabos666
 Wysłana - 30 listopad 2008 01:06     
[zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

GLupota z mojej strony

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8

Warto przeczytać: zdrada czy nie ? wybaczyć czy nie? POMOCY | jak zdobyć ją ponownie | "Taki jestem" - a ona na to poleciala... | Zbiór tekstów w stylu "zostańmy przyjaciółmi" %-) | gadu -gadu | problem..... | Czy to ma jakiś sens? | Znajdz sobie lepszą - ocb? | Sesyjny spampost singli vol. 23 by deberr%-) | Spampost singli 23 by Mason! | Kocha innego, ale nie daje mi spokoju pomimo tego, że wie, że ją kocham. | były mojej dziewczyny jej przyjacielem:/ | (HUMOR) 20 rzeczy, ktorych nie nalezy mowic kobiecie | Jak skończyc | KOleżanka:) | Co mam zrobić by nie wpaść w pułapke przyjaciela i ją zdobyć... | zakup nowego mieszkania | imprezy na mazurach | kastet | paypal | młodsza kobieta | sex camerki nupel | czym zajmuje sie szeregowy | zapomnialem loginu | playboy pictorial to yes napad | siwiec nago | black rose | wkładka hormonalna na 3 lata | ile jest km Radomsko Toruń | grupa przestepcza wyszkow | elektrotechnika | randka muzyka | plski playboy | ewa skibińska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.