FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3549 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Galerianka tfu węglanka!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Galerianka tfu węglanka!!"   

Batman..
 Wysłana - 18 grudzień 2009 17:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Sprawa jest jak najbardziej poważna, smieszna ale prawdziwa. Mój koleżka niezły giguś swoją drogą, do tego lubi sobie mocno przechylic kielona wyczaił jakas pania na wsi co lubi się zabawić no ale nie za darmo. Pojechał do niej ugadał się ze za seks kupi jej tone węgla. Po czym porvchał i ja olał. Z tego co wiem owa pani po tym jak sie dowiedziała, że koleżka jej węgla nie kupi poinformowała milicje o tym, iż została zgwałcona. I co teraz?? Od razu mówie ten koleżka to nie ja A sytuacja jest prawdziwa, Kolezka troszke zesrany ale powiedział, że węgla nie kupi na załagodzenie sytuacji.

iLight
świetlisty
 Wysłana - 18 grudzień 2009 17:30      [zgłoszenie naruszenia]

Polska...

Chyba jedynie przedstawienie prawdy rozwiąże ta sytuacje.

Zmieniony przez - iLight w dniu 2009-12-18 17:32:04

elgoff
 Wysłana - 18 grudzień 2009 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

Węgiel przecież chyba droższy od wizyty w bajzlu?

o0o0o

bitch
 Wysłana - 18 grudzień 2009 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

melvinmilk
 Wysłana - 18 grudzień 2009 17:36      [zgłoszenie naruszenia]

To i tak już przedawnione.

ddd

nełbi
 Wysłana - 18 grudzień 2009 17:36      [zgłoszenie naruszenia]

panie starszy aspirancie to nie było tak że ja ją zgwałciłem , po prostu za seks obiecałem tonę węgla i nie dotrzymałem słowa ...

ktoś na forum chciał kiedyś oddać tonę węgla

A ....
KUKUK !!!!!

iLight
świetlisty
 Wysłana - 18 grudzień 2009 17:40      [zgłoszenie naruszenia]

Głupia sytuacja, ale sprawa o gwałt to już poważniejszy temat

Termitek
Little boy
 Wysłana - 18 grudzień 2009 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

nie sie zglosi do firmy windykacyjnej 1 tona to ok 300zl ale jak zrobi sie dobra wycene to i moze poinzej 200zl zejdzie

...

Batman..
 Wysłana - 18 grudzień 2009 17:44      [zgłoszenie naruszenia]

Znam tego gościa od 3 roku urodzenia, i nie takie numery tu sie działy kiedys książke napisze i seks za tone wegla to bedzie conajwyzej jeden akapit ale tu sprawa jest bardzo poważna. Kobieta pewnie tez super opinii nie ma, bo dzis gadałem z kolezka który ją zna i mówił to i owo. Prawda by tu chyba była najlepszym adwokatem ale weź teraz powiedz na przesłuchaniu, nie zgwałciłem jej a ja tylko oszukałem bo chciała tone wegla a ja jej tej tony nie dam

mlkv
 Wysłana - 18 grudzień 2009 19:40      [zgłoszenie naruszenia]

"Od razu mówie ten koleżka to nie ja"

1. Policję, nie milicję.

2. melvinmilk - jakoś 5/10 kojarzę że to już Twój któryś głupi komentarz w tym dziale. Poważnie proszę zatem żebyś się nie wypowiadał o sprawach, o których nie masz pojęcia, w szczególności nie rzucał mającymi konkretne znaczenie terminami. Dla jasności - przedawnienie o ile od czynu nie minęło 10 bodajże w przypadku gwałtu lat nie wchodzi w grę.

3. Co do tematu - owszem, "kolega" może mieć sprawę o gwałt. Fakt że od czynu minęło kilka dni, tygodni, miesięcy czy lat nie ma znaczenia z punktu widzenia wszczęcia sprawy. Ma natomiast znaczenie z punktu widzenia środków dowodowych jakie rzekomo zgwałcona może powołać.

4. Ponieważ odczuwam pewną solidarność plemników z "kolegą" ( zaznaczam od razu, że nie praktykuję ruchania wieśniar za obietnice zakupu węgla, żeby nie było ) to co nieco podpowiem:

a) Polska to na szczęście nie USA i oskarżenie o gwałt po stosunku konsensualnym nie kończy się od razu dla mężczyzny katastrofą.

b) Wyjdźmy od definicji gwałtu - 189 KK - Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10, za tzw. inne od obcowania czynności seksualne jest od 3 miesięcy do lat 5, szczególne okrucieństwo lub tramwaj - od 2 do 12 lat.

c) Jeżeli od stosunku minęło sporo czasu to być może najlepszą metodą obrony jest zaprzeczenie faktu odbycia stosunku płciowego z powódką - i niech ona wykazuje że stosunek był. Wątpię żeby po miesiącu czy dwóch dało się to wykazać. Brak możliwości wykazania tego to jej problem - mogła zgłosić się wcześniej.

d) Następnie - ponieważ czyn można wypełnić działając podstępem to proponuję by tego zasranego węgla w ogóle nie wspominać. Węgiel miałem kupić? Jaki węgiel? Mercedesa może jeszcze? Znając co nieco geniuszy w wydziałach karnych jestem w stanie wyobrazić sobie skazanie za gwałt dokonany takim "podstępem". Dlatego znowu - niech ta pani wykaże w dowolny sposób że "kolega" obiecał jej węgiel za bara bara.

e) Wykazanie przemocy lub groźby - zaprzeczać ( bo jak rozumiem ich nie było ). Przemoc? Proszę pokazać ślady ( sińce, otarcia naskórka ) wiekiem odpowiadające rzekomemu momentowi czynu. Groźby - zeznania 1 x 1.

Jak może widać dużo będzie zależeć od tego co "zgwałcona" zezna.

Wyniku postępowania oczywiście nie podejmuje się przewidywać. Kojarzę natomiast podobną sprawę, gdzie dwóch nieszczególnie miłych panów ( na koncie wymuszenia haraczy + kradzieże rozbójnicze ) poznało "na dyskotece" dwie urocze studentki. W następstwie tego poznania cała czwórka udała się należącym do panów mercedesem do hotelu, gdzie towarzystwo kopulowało radośnie w różnych konfiguracjach. Po chyba tygodniu czy dwóch uroczym studentkom coś przestało stykać i uznały, że mili panowie jednak je zgwałcili ( każdy każdą ). Pomimo fatalnej reputacji pomówionych + istniejących wpisów w kartach karnych prokuratura nie doszukała się gwałtu, po drodze zadając uroczym studentkom takie pytania jak np. "Czemu pojechała pani z nimi do hotelu?" "Dlaczego nie zgłosiła pani sprawy szybciej na Policję?" itd.

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2009-12-18 19:44:17

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

cooltras
 Wysłana - 18 grudzień 2009 19:50      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym jeszcze do tego dodał,że po złożeniu zawiadomienia o dokonaniu gwałtu, nie można się z tego wycofać, o czym na pewno raczą poinformować tę panią na komisariacie.I wtedy (jak mniemam)dwa razy się zastanowi przed dalszym rozwojem sprawy

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Galerianka tfu węglanka!!

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: wybór OFE | Trudna sytuacja rodzinna. | Przeszukanie mieszkania.- czy był wystarczający powód(trawka) | od 2011 będzie można legalnie pracować w niemczech ? | Zmiana kategorii wojskowej | Pobicie nr2 | Obowiązek płacenia podatku dochodowego | Prywatny parking | Internetowe konto bankowe | wyrzucanie smieci | Pomozcie Chodzi o odszkodowanie | plus500 / xtb itp platformy | Problem z reklamacja komórki w salonie. | Remont domku, zgoda współwłaścicieli... | mandaty | rejestracja krajowego pojazdu, kilka spraw | junak | angina | lasery maniery | kot | bimber | chłopaki do | weronika rosati | the voice | Djj | simlok sagem | do ktA3rego roku A?ycia | nabój gazu rozweselającego | tyton | jajka | usnąłem | moralniak | tast iq | test iq | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.