FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7049 razy ¬

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Ganja Szybkie Pytanie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ganja Szybkie Pytanie"   

BajoFriko
 Wysłana - 30 kwiecień 2005 19:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam takie pytanko Jesli ktos pali ganje np codziennie przez 6 miesięcy w sporych ilosciach to czy skutki mogą byc nie kozystne dla naszego organizmu ??

skafi
 Wysłana - 30 kwiecień 2005 19:37      [zgłoszenie naruszenia]

kazdy narkotyk powoduje nie korzystne skutki w organizmie jak sie codziennie zażywa

[http://www.insomnia.pl/temat167510-strona1/] skafi
[http://www.sfd.pl/temat191848/] Ride by skafi
TOTUS TUUS
[*][*][*]

Zawodny
 Wysłana - 30 kwiecień 2005 19:39      [zgłoszenie naruszenia]

od czasu do czau mozna ale jak za czesto to skutki niezaciekawe, tak jest z kazdym dragiem, z alkoholem, fajkami i czym tam jeszcze chcesz

wixa:-}

BajoFriko
 Wysłana - 30 kwiecień 2005 19:41      [zgłoszenie naruszenia]

Chcialem zapytac się o to czy po dluższym bakaniu są jeszcze jakies inne skutki oprocz tego ze strasznie zmienila mi zię psycha i mam problem z koncentracją

Zawodny
 Wysłana - 30 kwiecień 2005 19:45      [zgłoszenie naruszenia]

a chcesz jeszcz ejakies inne skutki?? zawsze jakies jeszcz esa

wixa:-}

Fana
 Wysłana - 30 kwiecień 2005 20:53      [zgłoszenie naruszenia]

Pytanie rox
Oczywiscie, ze pojawi sie bardzo duzo negatywnych skutkow. To normlane przy uzywkach i niewazne jaka bedzie zazywal. Czy to alkohol, papierosy(chociaz przez dluzszy okres czasu nizeli 6 miesiecy), ganja czy wladek.

Przy ganij to oczywiscie zmiany w mozgu:
bedziesz wolniejszy, bardziej ociezaly, klopoty z wyslowieniem sie, pamiecia, poprawnego forumlowania zdan, ogolne przytulumienie, moga pojawic sie leki.
Do tego ganja to dym i to dym szkodliwy, wiec mozesz uszkodzic pluca, uklad krwionosny, a nawet serce.
Wiec jak widzisz nie ma zabawy za darmo. Zawsze musza byc jakies jej konsekwencje. Wydaje sie, ze wszystko jest OK, ale jednak tak nie jest.

Specjalista -

PSYLOCYBER
 Wysłana - 1 maj 2005 04:08      [zgłoszenie naruszenia]

Dla mnie jedynym mozliwym skutkiem dlugotrwalego codziennego palenia gandzi jest syndrom amotywacyjny tzn. ze poza paleniem niewiele sie chce robic.Szczegolnie dotyczy to haszu. Jednak wystarczy sobie zrobic kilka dni przerwy i wszystko wraca do normy.Ja po 12 latach prawie codziennego palenia nie zauwazylem pogorszania pamieci aczkolwiek staram sie ja trenowac.Syndrom amotywacyjny mozna latwo zwalczyc ustawiajac palenie w kategorii nagrody za wykonanie obowiazkow tzn najpierw zrobie to co mam zrobic a potem zapale na relaks.Jezeli bakanie jest pierwsza czynnoscia jaka sie zrobi rano to dzien juz mozna skreslic.Jak sie te sprawy odpowiednio ustawi to palenie gandzi zawszze bedzie relaksem i w zaden sposob nie bedzie kolidowac z zyciem codziennym.

bunchet
 Wysłana - 1 maj 2005 09:57      [zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -

kłusownik
 Wysłana - 1 maj 2005 10:46      [zgłoszenie naruszenia]

No co sie śmiejecie z chłopaka Niedoświadczony , albo jakiś szpion z uniwerku wysłany dla jakiegoś ******lonego eksperymentu

piję bo lubię

bunchet
 Wysłana - 1 maj 2005 10:50      [zgłoszenie naruszenia]

PSYLOCYBER tez sie zastanów co piszesz

Specjalista -

wally0
 Wysłana - 3 maj 2005 10:27      [zgłoszenie naruszenia]

Psylocyber: jestes moim guru

Siemasz zioooommmmm! ||| Gruuuubas w uzależnieniach :-)
[http://www.insomnia.pl/temat153388/] - That's me! :D

i wonda if tha Lord still carez for hiz niggaz on warfare...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Ganja Szybkie Pytanie

Strony: 1 2 3 4 5