FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 405 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Garniak "na miarę"  
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Garniak "na miarę" "   

AntyKebab
 Wysłana - 7 październik 2017 22:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Szukam czegoś na miarę lub "miarę".

Czyli ma być lepiej niż standard w sieciówkach który nie do końca pasuje do mnie ale jestem ewentualnie skłonny iść na jakiś kompromis.

We Wrocku widzę takie opcje:

[http://www.diuk.pl/garnitury-na-miare-koszule-na-miare-wroclaw]
[noor.pl/pl/index]
[vistula.pl/szycie-na-miare-1]

Którą z nich byście polecili? Od razu piszę że jazda do innych miast odpada.

runelord66
 Wysłana - 8 październik 2017 16:59      [zgłoszenie naruszenia]

A jaki masz budżet? Bo jak mniej niż 5k, to nawet nie warto o tym myśleć, lepiej wyjdziesz jak kupisz w jakiejś dobrej sieciówce.

AntyKebab
 Wysłana - 8 październik 2017 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

Vistula to sieciówka przecież

booe
biały miś
 Wysłana - 9 październik 2017 10:35      [zgłoszenie naruszenia]

Wszystko zależy od budżetu. Jak mniej niż 4 koła, to lepiej kupić dobrej jakosci garniak "prawie dobry" i przerobić tylko lekko

Zmieniony przez - booe w dniu 2017-10-09 10:41:35

Znawca -

AntyKebab
 Wysłana - 9 październik 2017 13:25      [zgłoszenie naruszenia]

Do 4K myśle

W sieciówkach są za 1k a proste przeróbki robiłem to są grosze dlatego szukam czegoś lepszego a wydać np 7k za garniak nie chce

runelord66
 Wysłana - 9 październik 2017 13:54      [zgłoszenie naruszenia]

To ja bym szedł do czegoś w stylu właśnie vistuli, skorzystal jak maja z takiej oferty szycia na miare, będzie pan zadowolony za takie piniądze.

booe
biały miś
 Wysłana - 9 październik 2017 14:25      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli masz w miarę normalna budowę to w tej cenie wyrobisz się np.z garniturem JOPP! Łącznie z przeróbka, którego jakość jest dużo lepsza niż Vistula.

Znawca -

AntyKebab
 Wysłana - 9 październik 2017 19:42      [zgłoszenie naruszenia]

Mam znacznie węższą talię w stosunku do wzrostu, ale bicepsy i ogólnie góra umięśnienia pasuje do powiedzmy normalnej budowy.

Więc albo jest za ciasne w ramionach, przy motylach a w talii i tak trochę luzu albo na górze w miarę pasuje ale nawet po taliowaniu i tak jest za luźne w pasie ( takie przeróbki robiłem rok temu ).

Ostatnio przypadkiem trafiłem na marynarkę która była dopasowana akurat do mnie przypadkiem i było widać tą różnicę, bardzo dobrze to wyglądało i takie coś bym chciał tylko że to była jedna marynarka na wszystkie jakie w życiu przymierzyłem no i z poliestru w 70% więc nie brałem .

Obczaje tego jopp, mają salony w dużych miastach?

booe
biały miś
 Wysłana - 9 październik 2017 20:45      [zgłoszenie naruszenia]

Powinni mieć. Miałem duży problem z garniturem ślubnym w zeszłym roku. "Sportowa" budowa nie pomaga przy zakupie. Ja akurat wyhaczylem calvin Klein który był w miarę na mnie i go przerobilem trochę. Dla dobrego krawca staliowanie marynarki itp to dosyć prosta sprawa.
Celowalem też w joppa albo bossa, ale oni szyja głównie dla klientów o innej budowie.

Znawca -

NaFulu
 Wysłana - 10 październik 2017 15:45      [zgłoszenie naruszenia]

4-7k to mówicie o garniaku na codzień/do pracy czy na ślub?

Bo jak do pracy i nie jesteście co najmniej członkami zarządu Orlenu to kvrwa leje ze śmiechu nad waszym losem. Już całkiem wam się w głowach popyerdoliło od tej korpo- młócki psychicznej.

Czekam na poszerzenie oferty banków o leasingi garniturowe dla korpo śmieci

Powiedzcie mi co jest złego w garniturach Vistuli/Bytom za 1000-1500zł bo chyba nie jestem na czasie?

Pomyśleć, że mój patron, profesor, który jest członkiem zarządu jednej z najbogatszych spółek w Polsce, przychodzi na uczelnie w granatowych spodniach i jeansowej koszuli, a taki jeden z drugim idiota po jakimś obsranym ueku zarabiający 3,5 koła na rękę jako trybik w molochu szuka garnituru za 4 tysiące. Świat stanął na głowie.

Zmieniony przez - NaFulu w dniu 2017-10-10 15:46:37

pizza, plaża i sterydy

hajlajf kurwa

booe
biały miś
 Wysłana - 10 październik 2017 16:12      [zgłoszenie naruszenia]

Nie będę się wdawać z toba w dyskusję, bo domyślam się że niektórych rzeczy nie jesteś oo prostu w stanie zrozumieć.
Pozdrawiam

Zmieniony przez - booe w dniu 2017-10-10 16:15:51

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Garniak "na miarę"

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Nike Vandal (true or false) | Nike dunk i dodatki.. | biustonosz z futerkiem | Zadanie bojowe :) | SE W910i - co sądzicie?? | Buty +/- 300zl | Ubiór pytań kilka | buty do sportowej marynarki? | depilacja karku , pleców ?! | Von dutch | Jakie są według Pań fajne męskie fryzury | Spodnie Levis w kratę | KOSZULKA!!! za pomoc sogi | rozmiary a waga | rurki szerokie u góry | KIEDY NASTĄPI KONIEC ERY RUREK ??? | otyłość | durex devil | w basenie | dron | nju | poker | griffonia | przyjaciel | mr vintage | elegancko | sens życia | seks z synem | dopalacze adresy sklepow | xvideos | to jest wejscie | casio mrp 700 | masturbacja krem | bustyteenslutcomdrunk couple having sex on a one night stand on tape | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.