FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2542 razy ¬


ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

 
ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Gay's Brain vs. Hetero Reality 
[powiadom znajomego]    
Autor "Gay's Brain vs. Hetero Reality"   
 
Tadeknorek
 Wysłana - 28 lipiec 2008 15:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Yeah!

Powiedzmy sobie, że za preferencje seksualne odpowiedzialny jest mózg, a inteligencja nie ma z nimi niczego wspólnego, mimo, że jej ośrodek znajduje się także w mózgu. Trochę logiki:

Skoro inteligencja prowadzi do rozwoju ogólnego ludzkości, a seksualność w ogóle do rozwoju naszego gatunku, to nie przyznawajmy osobom upośledzonym psychicznie ważnych stanowisk, a osobom homoseksualnym... no właśnie, czego?

Zakładania związku, bo nie doprowadzą w ten sposób do prokreacji?

Jeśli ktokolwiek spojrzy na to realistycznie, zauważy, że nawet jeden upośledzony szef firmy może spowodować katastrofę na dużą skalę, ale nawet 20 mln związków gejowskich na całym świecie nie przyczyni się do zagrożenia ludzkiego gatunku.

Tym bardziej, że heteroseksualny mężczyzna nie przejmie "trendu gejowskiego" z powodu swojej struktury móżgu, a gej nie zamieni się w hetero obserwując codziennie pary heteroseksualne całujące się w parku. Z tego samego powodu- budowy wypełniacza czaszki.

Zmiana preferencji seksualnych jest niezwykle rzadką rzeczą, a jeśli już, to ujawnia się w pierwszych etapach dojrzewania, więc trudno tu mówić o zmianie.

Krążył mit, że złe relacje z ojcem plus nadopiekuńczość matki to powód homoseksualizmu. badania jednak obaliły go. Preferencje seksualne, jak udowodnili endoktrynolodzy, kształtują się w okresie prenatalnym.

Nawet jeśli zaryzykujemy stwierdzenie, że niedorowzinięcie jest upośledzeniem inteligencji, zaś homoseksualizm upośledzeniem seksualności, będziemy musieli przyznać, że analogicznie otępienia nabytego nie wyleczy się zupełnie, o wrodzonym otępieniu nie wspominając.

Skoro niektórzy homoseksualiści ulegają namowom religijnych profesorów, może i wmawiają sobie, że homoseksualizm to coś do wyleczenia i jakimś cudem po "terapiach" zaczynają doznawać erekcji na widok osoby innej płci. Współczuć jednak im będę, kiedy w przyszłości przyznają, że podczas stosunku z żoną myślą o amantach kina.

Szkoda mi ludzi cierpiących, choć ich cierpienie (np. poczucie bycia kimś gorszym) często wynika z ich głupoty. Nie myśleliby o sobie jak o chorych ludziach, gdyby zasięgnęli konkretnej, sprawdzonej wiedzy. Jednak mimo, że inteligencja i seksualność to dwie odrębne sprawy, obok gejów błyskotliwych mamy i gejów głupich.

Bez złudzeń widać chyba, jaka instytucja upada,a jakie dziedziny stale się rozwijają. Widzę wsparcie dla tej instytucji w postaci kreacjonistów, próbujących śmiesznymi metodami zwalczać ewolucję, i psychiatrów "leczących" gejów.

Swoją drogą- ciekawe dlaczego KK(nie ukrywajmy, że o tej instytucji mowa)powołuje się na naturę, uznając, że prokreacja jest warunkiem życia z nią w zgodzie? Przecież sami nie przyczyniają się do rozmnażania się, albowiem żyją w celibacie, a ich celibat to ich własne ustalenie nie mające właściwie pokrycia w biblii.

Ale może...

To właśnie ustalenie podyktował im Duch Święty? Ciekawe tylko, czy to ten sam Duch, który autorom biblii nakazał pisać o homoselsualizmie jako diabelskim wynalazku? Hmm..

Jedna i druga wersja pozostaje kwestią wiary, a i jedno i drugie jest równie prawdopodobne. No, ale cóż, to jest ta słynna religia...

Jeszcze lepsze jest to, że dzieło szatana to spory odsetek kleru.

Świadkowie Jehowy mówią, że Biblia przed tym przestrzega.

A Kościół w tej samej księdze wynajduje ostrzeżenie przed Świadkami.
Wszyscy pedałują przed siebie.

Zmieniony przez - Tadeknorek w dniu 2008-07-28 15:46:01
______________________________
 
Diabeł zakrył mi oczy ogonem.

Ekspert -
 
greg 82
 Wysłana - 28 lipiec 2008 15:49      [zgłoszenie naruszenia]

Dla mnie to czy homoseksualizm jest wrodzony czy nie (bo to mimo wszystko nie jest do końca udowodnione) okaże się, gdy wśród dzieci wychowywanych przez homoseksualistów będzie znacznie więcej o preferencjach homo niż z rodzin normalnych bądź tak nie będzie...

 
Tadeknorek
 Wysłana - 28 lipiec 2008 16:03      [zgłoszenie naruszenia]

No cóż... wzorzec chyba odpada. W wielu przypadkach dzieci nigdy prawie nie widzą, jak rodzice choćby się całują. A jeśli już, to czują jakąś niechęć, nie chcą takich widoków. Seksualność to dla młodego dziecka, które jeszcze nie dojrzewa, rozdział nieotwarty i nie do otwarcia. Są pewne bariery, naturalne bariery, prawda? A jeśli nagle zaczyna dojrzewać, to przychodzi z jego potrzeby i uwarunkowań fizyczny, bodźców zaś dostarcza mu cały świat, łącznie z mediami.

I tutaj zauważono, że bez względu na rodziców, u pewnych chłopców, już w pierwszych etapach dojrzewania pojawiły się oznaki płcią przeciwną, u innych tą samą płcią.
_______________________________
 
Diabeł zakrył mi oczy ogonem.

Ekspert -
 
dragon7
 Wysłana - 28 lipiec 2008 17:30      [zgłoszenie naruszenia]

Tadek widze ze na sile szukasz jakichs argumentow przeciw KK

a tu naprawde nie ma zadnej sprzecznosci :

jesli dewianci zachowują sie inaczej niz reszta ogolu w danej kulturze, obyczajowosci itp - to zawsze bedą napiętnowani i odróznieni, poza tym, jesli ty to poczytujesz jako norme to tak samo musisz sie odniesc do wrogich takim grupom reakcji - gdyz takie reakcje są uzasadnione chociazby kulturowo .

Uzywając twojej argumentacji. Jesli tolerujesz np gejów to tak samo musisz tolerować reakcje przeciw nim wlącznie z postawą KK.

Oczywiscie do grona dewiantow mozesz dolączyć tez ksiezy
(o ile o to ci chodziło), ale znowu posługując sie racjonalizującą logiką rozumu : nie wymagaj zeby reszta spoleczenstwa takze tak uczynila.

W tym wypadku ksieza nie podchodza pod dewiacje poniewaz są uznani w np naszej kulturze za ludzi normalnych. Jesli celibat przypisany do funkcji duchownego "normalizuje sie" w ocenie spolecznej to nie jest dewiacją

Znawca -
 
Tadeknorek
 Wysłana - 28 lipiec 2008 18:20      [zgłoszenie naruszenia]

Dragon7, to, czy coś jest dewiacją, czy nie, określa nauka, a nie jakieś przyzwyczajenia i osobiste przekonania. Jeśli brzydzi cię widok homoseksualistów, to nic dziwnego, ponieważ wynika to z naszej odmiennej nieco natury. Ale tolerancja to co innego. Jeśli nie mam prawa wymagać tolerancji od innych ludzi, to tylkow takich sprawach, kiedy popieram coś, co przeczy naprawdę podstawowym normom życia społecznego. Coś, co jest rzeczywiście zboczeniem, a wyróżniamy także różne dewiacje. Homoseksualizm po prostu się do nich nie zalicza. Każdy rozsądny człowiek zgodzi się, że dewiacja to coś złego.

A co do księży, nie próbuję udowodnić, że są dewiantami, jeśli akurat mówię o homoseksualizmie wśród nich. Problem pojawia się wtedy, gdy wykazują pedofilię.

Nie nazywaj czegoś dewiacją tylko dlatego, że jest "nienormalne" w odczuciu większości ludzi.

Raczej bardziej szkodliwe jest zmuszanie gejów do zakładania heteroseksualnych rodzin, gdyż ich geny to ich geny, i po pierwsze takie życie seksualne ich nie zadowala, po drugie- geny właśnie mogą spowodować spłodzenie dzieci ze skłonnością do homoseksualizmu. Jeśli nie chcecie zagrożenia gatunku, to nie wpychajcie homo obowiązku pobycia na jakiś czas hetero.

Tak więc tygrysy zagryzają homoseksualne osobniki, ponieważ być może instynktownie wyczuwają, że dla przetrwania ich gatunku są zbędne, a jeśli przez przypadek doszłoby (a w świecie zwierzęcym tak się zdarza)do kopulacji homo z samicą, doszłoby do rozprzestrzenienia się pod pewnym względem słabszych genów. Pod jakim względem? A czym ma się wykazywać samiec? W świecie zwierząt przede wszystkim siłą fizyczną. A w świecie inteligentnych istot, takich, jak ludzie? Inteligencja jest na pierwszym miejscu. Tak więc racjonalne podejście nakłania do tolerancji gejów i ich popędów.

Zmieniony przez - Tadeknorek w dniu 2008-07-28 18:26:54
_______________________________
 
Diabeł zakrył mi oczy ogonem.

Ekspert -
 
Sotsu
 Wysłana - 29 lipiec 2008 09:10      [zgłoszenie naruszenia]

Homoseksualizm trzeba leczyć jest to schorzenie.
Niema co tutaj się zasłaniać tolerancją.To się leczy i tyle ludzie po takich kuracjach zakładają normalne rodziny.Czyli matka i ojciec.

Tadzio chciałbyś się urodzić i mieć matkę tranwestytke na ojca oraz ojca,który ubiera sukienki?
Takie dzieci mają jakieś 85% szans,że bedą także miały schorzenia i wypaczenia.

To tak samo jak jest Ojciec i Ojciec."Matka" zabiera swojego synka i każe mu się rąbać z innymi chłopcami.Wmawia mu,że dziewczyny są fuj.
Ogólnie tadek myślę,że nie jesteś homoseksualistą ale zwróć uwagę na zasłanianie się tolerancją.

Bądzmy tolerancyjni pozwólmy pedofilą atakować nasze dzieci.Nie leczmy ich bądzmy tolerancyjni.niech nie czują się gorsi....Najgorsze te chamstwa są własnie zaczęte od homoseksualizmu.
Niemówie tu o gwałtachc mężczyzna na kobiete.
Ale okropność to dopiero jak by gej normalnego hetero zgwałcił coś strasznego ale bądzmy tolerancyjni gejowi się tylko"chciało"wiec musiał się na jakimś"wyżyć"

Gay's Brain-do naprawy
Hetero Reality-są takie,że powinno się odchylenia od normy leczyć.

_______________________________
 
Czy możemy zmienić świat ?

 
Grundman
Perpetuum mobile
 Wysłana - 29 lipiec 2008 09:15      [zgłoszenie naruszenia]

"Powiedzmy sobie, że za preferencje seksualne odpowiedzialny jest mózg"

W jakiś sposób tak, ale za preferencje seksualne odpowiedzialne są też pewne "wzorce", które mamy zakodowane (w podświadomości?). Wzorce można przyrównać do programów na życie zgodnie z którymi funkcjonujemy. Praktyka np. regresingu pokazuje że wszelkie wzorce można zmienić (też te seksualne), gdy uświadomi się sobie ich przyczynę. Nie zawsze jednak trzeba zmieniać."Zakładania związku, bo nie doprowadzą w ten sposób do prokreacji?"


Tego, czego światu potrzeba, to jak mniej prokreacji. Tylko musi to być rozsądnie zarządzone - by nie było tak że jedne rejony globu zaludnione są kilkaset razy więcej niż dopuszcza jakaś norma komfortowego życia, a inne prawie wcale.


"Zmiana preferencji seksualnych jest niezwykle rzadką rzeczą, a jeśli już, to ujawnia się w pierwszych etapach dojrzewania, więc trudno tu mówić o zmianie."

Są teorie, w stronę których i ja się skłaniam, że nasze mózgi/umysły są w swej naturze biseksualne. Reszta to efekt wyuczenia, przyjęcia wzorców - ale i to nie jest stałe. NHie ma co panikować, że seksualność jest zmienna (choć działa jak nawyk - a wiadomo jako ludzie silnie trzymamy się nawyków, stąd zmiany czym jesteśmy starsi są żadsze).
_______________________________
 
Namaste!

Ekspert -
 
Tadeknorek
 Wysłana - 29 lipiec 2008 14:08      [zgłoszenie naruszenia]

No, o naturalnej biseksualności pisał Freud,Grundman.

Sotsu, niełatwo jest przyjąć tolerancję wobec tego, co przez lata było uważane za zło. ja jednak ufam nauce, a nie szarlatanom. Nie widzisz różnicy między gejami a pedofilami to tylko twój problem.

Bardziej prawdopodobne jest to, że zmuszając w taki, czy inny sposób gejów do zakładania heteroseksualnych związków dajemy szansę na narodzenie się potomków homoseksualnych, bo o tym decydują geny. Nie przejmie się wzorca seksualnego, chyba o tym pisałem, prawda?

Móżg geja nie jest do naprawy, tylko nasze myślenie o gejach. To nie jest schorzenie. To inna struktura mózgu.


_______________________________
 
Diabeł zakrył mi oczy ogonem.

Ekspert -
 
Grundman
Perpetuum mobile
 Wysłana - 29 lipiec 2008 20:34      [zgłoszenie naruszenia]

"No, o naturalnej biseksualności pisał Freud,Grundman."

Freud też. Mi chodziło jednak o bardziej współczesne nurty - bo Freud trochę się "zestaszał" ;) Choćby u Junga to świetnie wygląda, gdzie podzielił on pewien obszar nieświadomości na Animę dla mężczyzny ( jego część damską) i Animusa dla kobiety ( jej część męską),jako że zakładał iż człowiek w naturze jest biseksualny. Inny myśliciel - Osho - zakładał to samo, biseksualność natury ludzkiej. Przyglądając się tym wszystkim przemyśleniom tych psychiatrów, filozofów i myślicieli, trudno odmówić im racji.


" Nie widzisz różnicy między gejami a pedofilami to tylko twój problem. "

To akurat spłycanie tematu. W wątku o homosekauliźmie mówić o pedofilii lub innych - to spłycanie. Tak samo mówienie że dzieci homoseksualistów będą homoseksualne - to też spłycanie, bo czyż dzieci heterosekualistów są zawsze heteroseksualne??? (mimo że akurat w temacie dzieci dla homoseksualistów jestem sceptyczny mocno - jak się deycduje na homosekualizm to z konsekwencjami tego). Jednak ogólnie: spłycające argumenty pojawiają się tylko wtedy gdy brakuje argumentów bardziej merytorycznych, i świadczą o płytkości myślenia.

"Bardziej prawdopodobne jest to, że zmuszając w taki, czy inny sposób gejów do zakładania heteroseksualnych związków"

Gej w heteroseksualnym związku? Toż to jest dopiero patologia! Niestety w naszym dzisiejszym społeczeństwie mamy tak często. I nie chodzi tu o bi, bo wtedy jest ok.


"dajemy szansę na narodzenie się potomków homoseksualnych, bo o tym decydują geny"

Chyba w chwili obecnej, z nmaukowego udowodnionego punktu widzenia, nie wiemy, na ile geny, a na ile inne czynniki. Nie wiemy też tego na tyle autorytatywnie, by mówić że w każdym przypadku są to geny, i że nie ma więcej niż jednej mozliwości/przyczyny (świat jest bardziej skomplikowany zawsze, by coś miało tylko jedną prostą przyczynę, zazwyczaj nakłada się na to wiele elementów, tak myślę obserwując świat)
_______________________________
 
Namaste!

Ekspert -
 
Tadeknorek
 Wysłana - 29 lipiec 2008 20:54      [zgłoszenie naruszenia]

Dziś chyba jednak bardziej prawdopodobnym czynnikiem są geny, a nie wzorzec zewnętrzny. No, Grundman, powiedzmy, że w ramach eksperymentu zostaniesz zamknięty w hermetycznyym środowisku samych gejów. Będziesz patrzał na gejów, którzy chodzą po ulicach trzymając się za rękę i bardziej intymne ich sceny

Zobaczymy, czy z takiego eksperymentu wyszedłbyś jako homoseksualista, czy jako... zmęczony hetero trzymający torbę papierową pełną wymiocin.
_______________________________
 
Diabeł zakrył mi oczy ogonem.

Ekspert -
 
pawcom
 Wysłana - 29 lipiec 2008 21:06      [zgłoszenie naruszenia]

Słowa,słowa,słowa - homo, bi, hetero, pedo... etcetera .... czy któryś z nas nie pomyślał(chciał) pięknej zgrabnej małolaty? - pedofil !!! pięknej żony swojego kolegi, a może mały trójkącik czy??.. co tam jeszcze. Oni to po prostu robią a my o tym i o nich myślimy robimy doktoraty i wkładamy w szufladki. To ich sprawa a my zajmijmy się naszymi szufladkami - SPALMY CAłE BIURKO!!!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]


Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Gay's Brain vs. Hetero Reality

Strony: 1 2
 
Warto przeczytać: Kim jest dla mnie Jezus Chrystus ? | Brak wiary w ludzi | do facetow..wiek powyzej 20 | Zadanko | Jak rozmawiać ze świadkami jehowych? | kolejny głupi temat | Talizmany | ...brak mi słów.... | Historyjki religijne | Czym jest nadzieja i wiara? | Poważny problem z dziewczyną... | Książki - jak nabrać dystansu do życia... | Tatuaż - Talizman - Grzech ? | Moje sny... | Czy można wierzyć jednocześnie w Boga i Ufo? | Do romantyków | zaburzenia snu icd10 | jakie białko | człowiek struś | Detroit | gladiatorzy | minety | kurczak w sosie śmietanowo | Rozk ad normalny liczby sygna w o awarii docieraj cych do punkt w kontrolnych w stacjach diagnostycznych urz dzenia elektroniczne | beidziol | joanna krupa kulturystka | punkt g filmik | ibiza party | ma chłopaka | zxp1 | solariom | projektowaie korków piłkarskich | Fast Furious 6 | aaaaaaaaaaaaaaaaaa | Biznes

 
Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi


Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.
 
Powered by Pazdan ForKat 4.0