FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 65027 razy ¬

ROZRYWKA | Militaria
Gaz Obronny // Forum // Co wybrać 
[powiadom znajomego]    
Autor "Gaz Obronny // Forum // Co wybrać"   

Kozbi_22
 Wysłana - 2 luty 2008 02:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, forum poświęciłem dla osub kture sązainteresowane zakupem gazu a nie wiedzą co wybrać, i równiesz dla tych zaawansowanych kturzy znają się na gazach !!! Moim zdaniem najlepsze są gazy pieprzowe OC są to naturalne lecz chemicznie wzmocnione roztwory pieprzu czrnego, czerwonego lub papryczek chili powodujących natychmiastowe duszności, podrażnienie błon, łzawienie itp. Ogulnie obezwładnienie napastnik będącego nawet pod wpływem alkocholu lub narkotyków. Wchodzi on w reakcje z używką i nieźle daje po palić. Polecanymi prze zemnie gazami i osobiście stestowanymi były by: Kolter Guard PRO 3,5% olejku pieprzowego 2mln SHU Kolter Guard MAX 5% olejku pieprzowego 2mln SHU Hi-Max 10% olejku pieprzowego 1,33% capsaicyny i 2mln SHU OC 17 17% olejku pieprzowego i 2mln SHU Smith&Wesson 15% olejku pieprzowego i 2mln SHU UZI 15% olejku pieprzowego i 2mln SHU Wyżej wymienione gazy są sprawdzonymi i zaufanymi prze zemnie gazami do tańszych i dość dobrych należa równiesz gazy KO pepper. Najlepiej moim zdaniem wybrać gaz w postaci chury ponieważ zostaje szybko wchłonięty lecz rozwiewa sięna wietrze, co do gazó żelowych i w formi piany nie mam zaufania. prosze waz omijajcie gazy z seri TW1000 i TW500 może i cośtam zawarte jest ale to głównie szczypanie i lekki kaszelek. Pamiętajcie równiesz że pojemnik z gazem powinien być duży conajmniej 40ml w zwysz jest wtedy wieksze ciśneinie i lepszy zasięk no i oczywiście więcej śrdoka obezwładniającego. co do gazów CS sąto gazy chemiczne czesto nie działające na psy i ludzi pod wpływem.... jest kilka modeli ja osobiści polecił bym tyloko i wyłącznie z CS'sów Force 80 jest dosyć mocny a reszta to raczej nie. UWAGA !!! mam jeszcze jedno pytanie do bardziej doświadczonych czy wiecie gdzie można kupić Hi-Power i Egualizer są to gazy pieprzowe ale nie moge ich dostać, aha i co sądzicie o gazach Sabre Red. Z góry dzięki za odpowieć, pozdrawiam!! ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO DYSKUSJI NA TEMAT GAZÓW KTURE SĄ NAJLEPSZE I TE ŻECZY OSOBIŚCIE WASZE PRZEŻYCIA Z GAZAMI !!!

FGB
 Wysłana - 2 luty 2008 10:21      [zgłoszenie naruszenia]

"osub kture" po tym skończyłem już czytanie...

Kamil102
KIEP
 Wysłana - 2 luty 2008 10:59      [zgłoszenie naruszenia]

ja mam tylko anti hund
taki z pracy dostałem, na psy dziala dobrze na ludzi juz slabiej ale tez wali

Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu
Prawdziwi twardziele żują pszczoły

Kozbi_22
 Wysłana - 2 luty 2008 11:34      [zgłoszenie naruszenia]

Hm.....anti Hund nie jest taki zły zależy z kturej seri, ja mam znajomego ktury exportuje do swojego sklepu i mówił że sątak na prawde 2 rodzaje, te sąłbsze i te mocniejsze, osobiści kiedyś ochraniaże już nie pamiętam jakiej firmy używali anti-hundów na zamieszkach na meczach i odziwo jakośto działało, a jużjakiemuś człowiekowi walnołeś z anti-hunda w buźkę ????

Kamil102
KIEP
 Wysłana - 2 luty 2008 11:39      [zgłoszenie naruszenia]

sam wdychałem
waliłem w psa i wiatr zawiał z przeciwka i wiadomo jak bylo , ale nie byl za mocny, moze za małą dawke wciagnelenm

Kozbi_22
 Wysłana - 2 luty 2008 11:42      [zgłoszenie naruszenia]

Możlwie, ja osobiście pocuzłem na własnej skurze gaz peiprozwy KO pepper w postaci chmury, i musz przyznaćże jak na gaz za 15zł to nieźle daje sprawdzałem też podczas obrony przed psem ktury mi nogawke poszarpał i podom zarył w ziemie i już mu się odechciało ogulnie Ko teżjest dobry, nie polecam sri gazó TW chociaż TW500 nie jest zły leci z niego taki wąziutki strumień jakby ze szczykawki, osobiści polecam Hi-Max nieźle daj muj kuzyn jest policjantem i go miał okazje uzyć powala na kolana po dawce 2 sekundowej i nie jest drogi ok. 50zł

Kozbi_22
 Wysłana - 2 luty 2008 11:50      [zgłoszenie naruszenia]

do Kamil_102 jaki ty masz ten gaz jaka pojemnosć, jaka puszeczka itp, to ci ppowiem czy ten miocniejszy czy słabszy i czy jest on w takim opakowaniu jak KO ??????

Kozbi_22
 Wysłana - 2 luty 2008 11:51      [zgłoszenie naruszenia]

A właściwie czy ktoś by mi mugłdoradzić jaki gaz wybrać czy w żelu, czy w painie, czy może w stożku czy mgiełke, bo na tym to jużsięnie znama a nieiwme jkai typ by był najlepszy ????

Kamil102
KIEP
 Wysłana - 2 luty 2008 11:52      [zgłoszenie naruszenia]

teraz nie pamietam, a gaz zostawilem w pracy, mala czarna ale pojemnosci nie wiem

Kamil102
KIEP
 Wysłana - 2 luty 2008 11:53      [zgłoszenie naruszenia]

a do czego potrzebujesz konkretnie gaz?

Kozbi_22
 Wysłana - 2 luty 2008 12:02      [zgłoszenie naruszenia]

Gaz potrzebuje ogulnie do samoobrony czy na spacery, wszedzie ta mgdzie może coś sięprzydażyć, myślałem nad żelem ale trzeba bezpośrednio trawićz nowusz mgiełka jest podatna na wiatr i w pomieszczeniach trudno już sam nie wiem coś uniwersalnego ??

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 24 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Gaz Obronny // Forum // Co wybrać

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24