FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3791 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Gdzie, albo jak poznać prawdziwą kobietę? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Gdzie, albo jak poznać prawdziwą kobietę?"   

symfo
 Wysłana - 1 czerwiec 2014 13:18        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Siema,

Mam 24 lata, za sobą 3 letni związek skończony z pół roku temu. Pytanie może i banalne, ale zacząłem się zastanawiać jaka jest przyczyna tego, że nie mogę poznać jakiejś naprawdę sympatycznej kobiety. Otóż składają się na to z pewnością sprawy takie jak: studiowanie zaocznie na typowo technicznym kierunku gdzie na cały rok sa może z dwie dziewczyny, praca poza miejscem zamieszkania (wyjazdy na kontrakty), spora część czasu poświęcana na naukę, samodoskonalenie etc. Ale mimo wszystko mam też dużo czasu całkowicie wolnego.
Nie wiem, może po prostu przesadzam, ale większość kobiet z klasą, jakimiś wartościami jest zwyczajnie albo zajęta, albo podziewa się... no właśnie?!
Spotkać ją w klubie na imprezie? Raczej graniczy z cudem.
Portale społecznościowe? Chyba największe gó..o jakie jest. Wszyscy z wyolbrzymiałym swoim JA, w dodatku odsetek tych porządnych jest znikomy, procentowo w przybliżeniu równy 0.
Zaczepiać co chwilę jakąś przypadkową damulkę na ulicy jest IMO głupotą, jeszcze większą niz portale społecznościowe, bo wiadomo, że szansa znalezienia odpowiedniej partnerki wtedy diametralnie maleje. To tak jak trafić 6 w totka.
Znajomych raczej dużo nie mam, kontakty się pourywały po byciu 3 lata w związku (wiadomo jak to jest), wygląda na to, że jestem jakby odcięty od ludzi bo teraz poza uczelnią, pracą nie zostało mi praktycznie nic.
Zaczynam się martwić, życie ucieka, latka lecą, niedługo trzeba będzie trochę bardziej przycisnąć w stronę rozwoju zawodowego, a tu dalej żadnej ciekawej kobiety na horyzoncie. I żeby nie było, że jestem jakimś frajerem, pojawiają się ładne, zadbane dziewczyny, ale zwyczajnie szkoda mi na nie czasu bo poza tym, że dobrze wyglądają w głowie siano, a takie nadają się tylko wiadomo do czego...
Może ktoś coś ciekawego podpowie ;)

Pozdro

A Ty jednej miłości bezwzględnie szukasz, musisz pamiętac, że każda kobieta to Judasz...

INSOMNIA
 Wysłana - 1 czerwiec 2014 13:35      [zgłoszenie naruszenia]

Ja podpowiem coś ciekawego
Może zapisałbyś się na jakieś dodatkowe zajęcia gdzie mógłbyś spotkać kogoś nowego,np jakiś kursik tańca?Nawet jak nie poznasz tam nikogo ciekawego bezpośrednio,to nowi znajomi też napewno mają ciekawych znajomych

zmiennik
 Wysłana - 1 czerwiec 2014 13:52      [zgłoszenie naruszenia]

w klubie też się da. uwierz ze i te z uczelni i z klubu mogą być tak samo normalne jak i zyebane. loteria. ja na razie źle losowałem...

symfo
 Wysłana - 1 czerwiec 2014 14:27      [zgłoszenie naruszenia]

zmiennik :
Owszem, w klubie też się da, właściwie to wszędzie, ale biorąc pod uwagę prawdopodobieństwo trafienia takiego zdarzenia szanse są raczej małe.

Generalnie po ostatnim związku wyszedłem z założenia, że twierdzenie "samo się znajdzie" jest zwyczajnie głupie i później często ma tragiczny skutek. Lepiej wg mnie wziąć sprawy w swoje ręce i zadbać o to, żeby wybór partnera był jednak w pełni świadomy

Z tymi kursami tańca dobra sprawa, tyle, że nie widzę siebie w tym fachu W każdym razie chyba zaczne szukać za chwilę jakiś kursów, na których poza możliwością poznania fajnej szmuli można nauczyć się czegoś ciekawego masz SOGa, a co mi tam

Zmieniony przez - symfo w dniu 2014-06-01 14:27:43

A Ty jednej miłości bezwzględnie szukasz, musisz pamiętac, że każda kobieta to Judasz...

runelord66
 Wysłana - 1 czerwiec 2014 14:41      [zgłoszenie naruszenia]

Kursy różnych rzeczy jak tańca itp to zayebista sprawa dla kogoś takiego jak ty, sporo kobiet ma podobny problem i chodzą na takie kursy/spotkania właśnie w tym samym celu, czyli poznać kogoś fajnego a przy tym miło spędzić czas.

Specjalista -

karbonara
 Wysłana - 1 czerwiec 2014 14:45      [zgłoszenie naruszenia]

Prawdziwe loszki i prawdziwi mężczyźni tylko na insomnii

nastic
 Wysłana - 1 czerwiec 2014 15:35      [zgłoszenie naruszenia]

jw. oraz

kontakty się pourywały po byciu 3 lata w związku (wiadomo jak to jest), wygląda na to, że jestem jakby odcięty od ludzi bo teraz poza uczelnią, pracą nie zostało mi praktycznie nic

Tu wielki błąd. Po co urywać kontakty ze znajomymi, jak jest się w związku? I co, zagłaskać się na śmierć?

No i młody jeszcze jesteś, nie ma się co martwić. Nawet za 10 lat wyrwiesz sobie jakąś 24 latkę (albo i nie. )

Generalnie po ostatnim związku wyszedłem z założenia, że twierdzenie "samo się znajdzie" jest zwyczajnie głupie i później często ma tragiczny skutek. Lepiej wg mnie wziąć sprawy w swoje ręce i zadbać o to, żeby wybór partnera był jednak w pełni świadomy

A kiedy nie jest? To Ty sobie zawsze świadomie wybierasz partnera, albo przymykając oczy na jego wady albo i nie.

A samo się znajdzie no bo się znajduje, przy sprzyjającej sytuacji. Jeżeli sobie stwarzasz więcej możliwości to ok. Ale nie możesz iść na kurs tańca tylko, żeby znaleźć dziewczynę, bo z takim nastawieniem nic nie ugrasz. Pomyśl o czymś ciekawym, co chciałbyś robić, nie wiem, basen, cokolwiek. Fajne dziewczyny nawet i na treningu sztuka walki znajdziesz, jeśli masz szczęście. W klubie i na uczelni też. Odnów kontakty ze znajomymi, poznasz szerszy krąg ludzi.

Znawca -

karbonara
 Wysłana - 1 czerwiec 2014 17:53      [zgłoszenie naruszenia]

zresztą, jw, samo się znajdzie, bagieta w dłoń i czekaj aż 10/10 się włamie do ciebie w nocy i cię zgwałci

Zmieniony przez - karbonara w dniu 2014-06-01 18:03:28

phobeus
 Wysłana - 2 czerwiec 2014 12:46      [zgłoszenie naruszenia]

^

intratny
 Wysłana - 2 czerwiec 2014 13:54      [zgłoszenie naruszenia]

Przede wszystkim nie spinaj się i nie szukaj na siłę dziewczyny. Jak będziesz chodził do klubów, barów, szkół tańca itp. i będziesz poznawał dziewczyny, to zachowuj się tak, żeby je do siebie przyciągnąć, zainteresować, ale podchodź do tego na luzie, żebyś w każdej chwili mógł powiedzieć każdej z nich, że to tylko przyjaźń. W skrócie, jeśli znajdziesz tą jedyną, to będziesz o tym wiedział i ona też o tym będzie wiedziała. Także spokojnie, szukaj.

nastic
 Wysłana - 2 czerwiec 2014 19:10      [zgłoszenie naruszenia]

Ja wiem, że zwrot "samo się znajduje" wywołuje spazmy i reszta tekstu nie ważna, ale czytaj zwierzu ze zrozumieniem.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Gdzie, albo jak poznać prawdziwą kobietę?

Strony: 1 2 3