FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5820 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Gdzie kupić broń z okresu II WW ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Gdzie kupić broń z okresu II WW ?"   

ptack
 Wysłana - 12 styczeń 2008 17:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Cześć,
O kilku miesięcy posiadam zezwolenie na broń palną i poszukuję pewnego sklepu, albo dilera, od którego mógłbym kupić Kar 98k albo Mosin-Nagant (najlepiej 44, ale inne opcje też rozważę), bądź inny karabin z tamtego okresu-mogą być repliki.Ważne, żeby strzelały i były w bdb stanie.
Nie chcę ryzykować na targach staroci i kupować składaki, które moga wypalić w twarz
Będę zobowiazany jeśli ktoś poda mi namiary, albo link. Sam znalazłem na internecie tylko zagraniczne oferty, a nie mam zamiaru męczyć się z odbieraniem sprzętu z urzędu celnego.
Pozdrawiam

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 12 styczeń 2008 19:59      [zgłoszenie naruszenia]

kilku miesięcy posiadam zezwolenie na broń palną
Na jaką konkretnie broń szanowny kolega posiada pozwolenie ?

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

ptack
 Wysłana - 12 styczeń 2008 23:53      [zgłoszenie naruszenia]

Tak dokładniej, to kolekcjonerską, więc mogę używać, kupować etc. wszystkie bronie opracowane przed 1945 rokiem.

Zmieniony przez - ptack w dniu 2008-01-13 01:20:05

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 13 styczeń 2008 01:57      [zgłoszenie naruszenia]

yyy?? to cos takiego jest mozliwe ?

ciekawe

Piłsudczyk.

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 13 styczeń 2008 19:54      [zgłoszenie naruszenia]

Nie do końca wszystkie, ale skoro masz na kolekcjonerską to możesz posiadać, więc i kupować.
Także nie widzę problemu z zakupem, np zobacz tutaj:
[http://www.parabellum.pl/]

Często mają w ofercie broń długą i krótką pamiętającą czasem i IWŚ

Zmieniony przez - beldzior w dniu 2008-01-13 19:56:06

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

ptack
 Wysłana - 14 styczeń 2008 12:00      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma co prawda tego, czego szukałem, ale dzięki.
Sog za pomoc ;]

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 14 styczeń 2008 15:56       [zgłoszenie naruszenia]

w tej chwili nie ma, ale zauważ że oferta sklepu zmienia się co pewien czas, poza tym masz opcje ,,na zamówienie" gdzie możesz wysłać formularz z zapyleniem o konkretny model broni

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Gdzie kupić broń z okresu II WW ?

Warto przeczytać: Czy pozwolenie można robić w innym województwie ? | Wojsko po studiach!!!!!!!!! | czy ten nóż warty tych 45zł? | jak zrobic proce lub luk | Zomoza | 6mm gazówka + naboje | Wykraywacz metali | "ściąganie" strzałów | Jaszczomb wylatuje %-) | ostra amunicja - spam dopóki Skarbowy nie wróci%-) | rok w plecy a wojsko? | pytanie | Policja czy Wojsko | straż graniczna czy policja | Straż Graniczna Sląsk | ZOBACZ KONIECZNIE !!! | FOTKI SHOWUP | alvin | skórzana | 69 fantazji | Cisza wyborcza | informatyzacja księgowości | fiat punto | opowiadanie erotyczne mama i synem | nazwa firm | gruby irek | czy solarium się opłaca | ruchanko | ostry seks | seks publicznie | dj kris tracklist | laptop poleasingowy | stacja robocza | seks w miejscach | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.