FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4252 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Gdzie leży granica? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Gdzie leży granica?"   

osaczony
 Wysłana - 19 październik 2010 23:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam,

Mam 20 lat i drugą dziewczynę (jestesmy razem od 1,5 roku, z poprzednią byłem 2 lata).

W poprzednim związku byłem strasznym zazdrośnikiem, moja dziewczyna też, ogólnie chory związek z tego powodu, ograniczanie kontaktów z innymi itp.

Teraz się zmieniłęm. Ta dziewczyna jest inna, nie robi problemów kiedy wychodzę z kumplami, że pójdę sam na jakąś imprezę do znajomych.

Ostatnio pewna dziewczyna której się podobam (moja o tym wie) zaprosiła mnie na wesele. Powiedziałem mojej o tym, stwierdziła że nie ma problemu jeżeli pójdę z nią jak kolega z koleżanką. Zdziwiło mnie że jej to by nie przeszkadzało. Raz na pewnej imprezie robiła mojemu kumplowi masaż, twierdziła że to nic złego, że ona nie czuje z tego przyjemności. Nie ma też oporów przed siadaniem innym na kolana, mi natomiast się to nie podoba.

Tak jak mówiłem zmieniłem się, nie robię jej wyrzutów z normalnych rzeczy, ale wg mnie nie powinna np. siadać kolegom na kolana jeżeli jest z kimś w związku.

Nie chcę wyjść na zazdrośnika, ale tak naprawdę nie wiem gdzie w takim przypadku leży zdrowe zachowanie...

Jak w temacie, gdzie leży granica?

pzdr

baruch
 Wysłana - 19 październik 2010 23:23      [zgłoszenie naruszenia]

Robiła masaż jakiej części ciała?

brak czasu

Ekspert -

Sweet69
 Wysłana - 19 październik 2010 23:48      [zgłoszenie naruszenia]

granicę sami ustalacie
są związki mniej lub bardziej "otwarte"

Ekspert -

sQzi
 Wysłana - 19 październik 2010 23:49      [zgłoszenie naruszenia]

siadala na kolana to juz przesada

Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią.

Oscar Wilde

iwonka_87
 Wysłana - 19 październik 2010 23:50      [zgłoszenie naruszenia]

siadać kolegom na kolana jeżeli jest z kimś w związku.

bez przesady

oraz musisz być jakis zakompleksiony, że jestes takim zazdrosnikiem, moim zdaniem ciezko sie zmienic.

troche sie zmienilem mowi wszystko.

Zmieniony przez - iwonka_87 w dniu 2010-10-19 23:51:46

na co dzień pomagam w pracach lic. i mgr

Znawca -

insa
 Wysłana - 20 październik 2010 00:25      [zgłoszenie naruszenia]

Przeciez napisal ze byl a nie jest zazdrosniekiem. Na kolana to przesada. Nawet jak by Ci to nie przeszkadzalo to juz koledzy beda gadac ze Twoja to dziwka bo im siada na kolana. Wiadomo jakcy sa ludzie wiece czy jestes zazdrosny czy nie siadanie na kolanach innych gosci nie moze miec miejsca.

Pozdrawią

~Imnz Isztwą

Ekspert -

iwonka_87
 Wysłana - 20 październik 2010 00:29      [zgłoszenie naruszenia]

byl a nie jest, dobre sobie, moze uwierze.
ahahaha
napisal ze byl straaasznym zazdrosniekiem.
on rozkmina nawet taka glupote usiasc na kolanie, gdzie pewnie to bylo na tym weselu, na oczepinach czy jak to sie tam zwie, sa tam takie wiesniackie zabawy i w tych tancach/zabawach sa rozne zadania i pewnie tz bylo siadanie na kolanach, a ten rozkminia.

na co dzień pomagam w pracach lic. i mgr

Znawca -

diabeu
 Wysłana - 20 październik 2010 00:50      [zgłoszenie naruszenia]

Jak nie jesteś pewien swojej wartości i własnej oceny sytuacji to nawet jak komuś poda ręke to uznasz to za znak który podłamie ten związek.

Vigilante
 Wysłana - 20 październik 2010 00:56      [zgłoszenie naruszenia]

Tak jak napisał ktoś wyżej, sami ustalcie granice. Naprawdę czy w tych czasach tak ciężko porozmawiać z drugą osobą ?

Weź Ją, niech Tobie usiądzie na kolana i porozmawiajcie o tym co dla Ciebie jest nie do zaakceptowania, co dla Niej. Gdzie są granice i jak one wyglądają. Jeśli pomimo takich rozmów dalej będzie coś, co Tobie się nie będzie podobać to dopiero można mówić o jakimś przekroczeniu tych granic.

Z siadaniem na kolana ciekawa sprawa.

- Trzy piwa? W południe?
Gość przy barze wyszczerzył w rozmarzeniu zęby i radośnie pokiwał głową.
Ford nie zwracał na niego uwagi.
- Czas to iluzja - oznajmił. - Tym bardziej południe.

Viskoza
 Wysłana - 20 październik 2010 00:59      [zgłoszenie naruszenia]

IWĄKA won do garów tam gdzie twoje miejsce.

Nie odpowiada Ci zachowanie twojej dziewczyny to jej to powiedz może znajdziecie kompromis, jeżeli nie to jaki jest sens bycia z kimś komu się nie ufa?

iwonka_87
 Wysłana - 20 październik 2010 01:00     
 Usunięta przez Andromedaa za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Gdzie leży granica?

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Nie trać głowy dla "głupiej dupy" | Bardzo proszę o radę - czy jej dalej na mnie zależy, czy mnie kocha? | Jak zagadać do NIEJ? | Letni spampost singli i nie tylko %) vol. 16 | Czy to już koniec ? | Nie chce ryzykować | jak poderwać nieznajomą | Jakie romantyczne piosenki na wieczór? | Czy stres może zniechęcić faceta do seksu? | Problem :( | Czy powinno się dawać w związku ultimatum ? | Ultimatum | podrywanie na baletach:) | Problem z niesmialoscia. | podczas calowania | Czy to zawsze wina facetów? ehh... | nowa policyjna opowieść | gnije | showup film | fotel | sejm wielki | konstytucja 3 maja | Anna prus nago | rozbiory polski | Wsowl 2014 | dojrzałe kobiety | fapowania | CK euphoria | tusk | bloodwars | co sądzicie o | polskie filmy | dymanie malolat | KANAR | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.