FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4584 razy ¬

ROZRYWKA | Pasje i podróże - małe i duże
Gdzie na podróż poślubną?  
[powiadom znajomego]    
Autor "Gdzie na podróż poślubną? "   

booe
biały miś
 Wysłana - 18 styczeń 2017 06:00      [zgłoszenie naruszenia]

Z pogoda to jak się trafi. Raz byłem w sylwestra to ci w puerto de la cruz w kurtkach chodzili, rok puzniej sam poleciał tam w sylwestra i się opalać em na plaży. Po za zima ciepła jest cała wyspa. Co do tej gran canarii to każdy ma inny gust. Mi teneryfa bardziej do gustu przypadła, zdecydowanie jeżeli chodzi o naturę. Imprezy lepsze na gran canaria

Specjalista -

hrumhrum
 Wysłana - 18 styczeń 2017 13:29      [zgłoszenie naruszenia]

Tak jak mówiłem padło na Teneryfe . Dokładnie do Puerto de la cruz. Wypad na 12 dni, także trzeba będzie planować pobyt bo czasu jest sporo ;). Najpierw sceptycznie podchodziłem do kanarów z myślą że są przereklamowane, ale im więcej się zagłębiam w temat uważam że to bardzo dobry wybór był. Będziemy tam na przełomie czerwca/ lipca.

W 1/4 nastawiamy się na leżenie, głównie to zwiedzanie wyspy i korzystanie z atrakcji, także nawet gdyby trochę piździło nie przeszkodzi to nam w zwiedzaniu ;).

Trzeba będzie ogarnąć jaką furkę do zwiedzania wyspy ;). Masz z tym jakieś doświadczenie na Teneryfie Booe ?

booe
biały miś
 Wysłana - 18 styczeń 2017 20:20      [zgłoszenie naruszenia]

Wypozyczalni samochodów jest pełno. Ceny pewnie od 50 euro. Zdecydowanie polecam cabrio, z tańszych Micra cabrio daje rade. Ale jak masz warunki finansowe to bardzo fajnie jeździ się boksterem po tego typu drogach (dużo fajnych zakretow). Nie wiem ile kosztuje to na teneryfe ale na krecie na 3 dni kosztowało ok 80 euro doba (zamawiane w polsce). Na krótsze trasy polecam skutery

Specjalista -

Desertdog
 Wysłana - 21 styczeń 2017 14:19       [zgłoszenie naruszenia]

Byłem w Alicante, i mogę polecić okolicę z czystym sumieniem Okolicę zwiedzaliśmy na skuterach i jest to niesamowity temat jeżeli chodzi o poruszanie się w ciasnych, starych zakamarkach miast i miasteczek. Okolica jest bardzo różnorodna- startując np z El Campello (plaża) można w kilkanaście kilometrów znaleźć się w dość wysokich górach (Guadalest), pozwiedzać górską warownie, zahaczyć o wielką jaskinię itp itd.

Jedzenie wspaniałe, klimat świetny, pogoda właściwie pewna, ceny w sklepach podobne do PL. Nic tylko jechać

Zmieniony przez - Desertdog w dniu 2017-01-21 17:36:21

"I'd rather be judged by twelve, than carried by six..."

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Gdzie na podróż poślubną?

Strony: 1 2