FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 6606 razy ¬

ROZRYWKA | Pasje i podre - mae i due
Gdzie na podr polubn?  
[powiadom znajomego]    
Autor "Gdzie na podr polubn? "   

booe
biay mi
 Wysana - 18 stycze 2017 06:00      [zgoszenie naruszenia]

Z pogoda to jak si trafi. Raz byem w sylwestra to ci w puerto de la cruz w kurtkach chodzili, rok puzniej sam polecia tam w sylwestra i si opala em na play. Po za zima ciepa jest caa wyspa. Co do tej gran canarii to kady ma inny gust. Mi teneryfa bardziej do gustu przypada, zdecydowanie jeeli chodzi o natur. Imprezy lepsze na gran canaria

Specjalista -

hrumhrum
 Wysana - 18 stycze 2017 13:29      [zgoszenie naruszenia]

Tak jak mwiem pado na Teneryfe . Dokadnie do Puerto de la cruz. Wypad na 12 dni, take trzeba bdzie planowa pobyt bo czasu jest sporo ;). Najpierw sceptycznie podchodziem do kanarw z myl e s przereklamowane, ale im wicej si zagbiam w temat uwaam e to bardzo dobry wybr by. Bdziemy tam na przeomie czerwca/ lipca.

W 1/4 nastawiamy si na leenie, gwnie to zwiedzanie wyspy i korzystanie z atrakcji, take nawet gdyby troch pidzio nie przeszkodzi to nam w zwiedzaniu ;).

Trzeba bdzie ogarn jak furk do zwiedzania wyspy ;). Masz z tym jakie dowiadczenie na Teneryfie Booe ?

booe
biay mi
 Wysana - 18 stycze 2017 20:20      [zgoszenie naruszenia]

Wypozyczalni samochodw jest peno. Ceny pewnie od 50 euro. Zdecydowanie polecam cabrio, z taszych Micra cabrio daje rade. Ale jak masz warunki finansowe to bardzo fajnie jedzi si boksterem po tego typu drogach (duo fajnych zakretow). Nie wiem ile kosztuje to na teneryfe ale na krecie na 3 dni kosztowao ok 80 euro doba (zamawiane w polsce). Na krtsze trasy polecam skutery

Specjalista -

Desertdog
 Wysana - 21 stycze 2017 14:19       [zgoszenie naruszenia]

Byem w Alicante, i mog poleci okolic z czystym sumieniem Okolic zwiedzalimy na skuterach i jest to niesamowity temat jeeli chodzi o poruszanie si w ciasnych, starych zakamarkach miast i miasteczek. Okolica jest bardzo rnorodna- startujc np z El Campello (plaa) mona w kilkanacie kilometrw znale si w do wysokich grach (Guadalest), pozwiedza grsk warownie, zahaczy o wielk jaskini itp itd.

Jedzenie wspaniae, klimat wietny, pogoda waciwie pewna, ceny w sklepach podobne do PL. Nic tylko jecha

Zmieniony przez - Desertdog w dniu 2017-01-21 17:36:21

"I'd rather be judged by twelve, than carried by six..."

[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   poprzednia

Wybierz stron:  
Przegld tygodnia

Gdzie na podr polubn?

Strony: 1 2