FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 411 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Pasje i podróże - małe i duże
Gdzie na podróż poślubną?  
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Gdzie na podróż poślubną? "   

hrumhrum
 Wysłana - 13 grudzień 2016 12:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, doradźcie gdzie można się pod koniec czerwca wybrać na podróż poślubną.
Już w 3 biurach podróży byliśmy się orientować i albo nie mają nic ciekawego albo babki po prostu nie nadają się do tej pracy, zazwyczaj po 5 min słowotoku miałem ochotę już wyjść, bo nie miały pojęcia o czym gadają i wszystkie hotele są według nich super, a na trip advisor ludzie opisują że bida z nędzą jak za gierka...

Budżet to 4 tyś za osobe +/- 200 zł.

Bierzemy tym razem bardziej na celownik Hiszpanie, bardziej wyspiarską, chociaż i kontynentalna też wchodzi w grę ;)

Jeśli byliście to jakie rejony Hiszpanii polecacie, którą z wysp ?

Zależy nam głównie by nie było daleko do plaży, by można było się przejść ew. podjechać kawałek busikiem do centrum na spacer/ zakupy a i wieczorkiem było gdzie wyjść, jakaś promenada itd. Planujemy zwiedzać bardziej na własną rękę niż bulić operatorom kwoty z kosmosu

Oczywiście inne kraje warte uwagi też wchodzą w gre ;)

Zmieniony przez - hrumhrum w dniu 2016-12-13 12:56:31

booe
biały miś
 Wysłana - 13 grudzień 2016 19:26      [zgłoszenie naruszenia]

Z Hiszpańskich wysp polecam majorke lub teneryfe. To duże wyspy i jest co zwiedzac i co robić. Majorka będzie trochę tańsza a w lato niekoniecznie brzydsza. Jeżeli nie chcesz typowej imprezowe to wybierz np. Paguere a nie El arenal.
Ja parę tyg temu wróciłem z kuby. Polecam ale w twoim okresie będzie to pora deszczowa. No i trochę drożej.

Acha, no i nie bierz Tui, bo strasznie popsuło się to biuro stając się biurem typowo budżetowym. Obecnie najgorsze chyba na polskim rynku

Zmieniony przez - booe w dniu 2016-12-13 19:30:02

Specjalista -

niczym_ryl
 Wysłana - 16 grudzień 2016 05:47      [zgłoszenie naruszenia]

Jak cenowo wyszła Kuba w TUI i w jakim okresie?

Fajnie i oryginalnie, i cenowo przystępnie otwiera się rynek Afryki.

Na swoją podróż poślubną (czerwiec,2018) póki co biorę pod uwagę Dominikanę(Kubę, Jamajkę) i Wyspy Zielonego Przylądka.

Twoja babcia nie ma kolan%%

booe
biały miś
 Wysłana - 16 grudzień 2016 16:51      [zgłoszenie naruszenia]

Ok 5 tys za osobe za hotel 5 gwiazdkowy all inclusive
Inne biura dają podobną cene
Jak nie uprawiasz kitesurfing to odpuść Wyspy Zielonego Przylądka.

Zmieniony przez - booe w dniu 2016-12-16 16:53:37

Specjalista -

Mopss
 Wysłana - 16 grudzień 2016 23:34      [zgłoszenie naruszenia]

Tenryfa
Mozna fajnie polaczyc lezenie plackiem i przy okazji troche zobaczyc.
Sama wyspa jest mega urozmaicona, klify na wschodzie wyspy, piaszczstozole plaze na poludniu (bo reszta to dzadostwo z wulkanu, czorne), zielono na polnocy i na srodku park Teide- zimno, wieje ale mysle, ze dla widokow warto
Do tego sa dwa wieksze parki rozrywki- Loro-park (sredni, ale w wiekszosci przewodnikow mus) i park wodny Siampark (nie bylem, szwagry dla mnie mowily, ze super). W kazdym pol dnia to minimum.
- Piramidy w Guimar to lipa w chvj, jakies klocki jeden na drugim. Nie kosztuje duzo, ale tez nie oferuje zbyt wiele
- Jak lubicie podreptac to tez mozna pomyslec o Masce.
- Jakies stare drzewo (ktore jest po prostu starym drzewem)
I inne atrakcje jak rejsty statkiem, ogladanie delfinow, skutery wodne i inne takie, gdzie wszedzie

Co do cen do zastanowcie sie, czy nie leciec z niemcowni, bo ceny duzo bardziej korzystniejsze (chociaz teraz zlotowa slabo stoi to nie wiem), np:
[http://www.ab-in-den-urlaub.de/iberl/offers/adult/2/area/56/children/0/depAirport/5000%2C5003%2C5001%2C5002/depDate/1.6.2017/dest/56/duration/6_7/hotelAttributes/-1/hotelAttributesSport/-1/ibeCat/holidays/optMeal/4/port/654/retDate/31.8.2017/switchAction/process/switchController/service-layer/switchDestinationField/input/ibeHotelPort/654/ibeHotelSorting/sales%3Bdesc/nofollow/1/hotelId/20475/topHotelSelected/0]
(to przyklad, ceny wszedzie w miare podobne, sam serwis to jakas platforma gdzie sie rozni przewoznicy oglaszaja, sam portal cos tam kreci o zakonczeniu dzialalnosci bo podobno szefostwo zgnilelo w katastrofie lotniczej, ale nie wiem)
wg przewodnikow plaza El Doque to ta najladniejsza na wyspie.
I promenada prowadzi az do Los Cristianos.

I duzo korzystniej wypozyczyc autkie (mozna wyrwac cos za 70-80€ z klima) niz tluc sie autobusami (benzyna kolo 1 €)

Zmieniony przez - Mopss w dniu 2016-12-16 23:38:03

booe
biały miś
 Wysłana - 17 grudzień 2016 16:24      [zgłoszenie naruszenia]

Przy lepszej pogodzie polecam skutery, na jakieś nienajdluzsze trasy.

Specjalista -

max-scifi
 Wysłana - 4 styczeń 2017 15:47      [zgłoszenie naruszenia]

Jedz na madere. modna ostatnio :D Blisko na barabara.

hrumhrum
 Wysłana - 7 styczeń 2017 11:50      [zgłoszenie naruszenia]

Prawdopodobnie padnie na Teneryfe, chyba że pojawi się jeszcze jakaś ciekawa oferta w rozsądnych pieniądzach na innej wyspie co wątpię.

Co powiedzie o północy teneryfy, a dokładniej o Puerto de la cruz? Warto?

Na Kube czy inną egzotyke mamy zbyt mały budżet i w urlopie byśmy się pewnie nie wyrobili ;)

booe
biały miś
 Wysłana - 7 styczeń 2017 20:08      [zgłoszenie naruszenia]

Byłem raz w puerto de lacruz. Polecam, bardzo fajna miejscowość, z tym ze plaża właściwie tylko przy loroparku. Nie robi to żadnego problemu bo masz co chwile taką kolejkoautobusik który wozi co chwile właśnie do loroparku.

Specjalista -

Mopss
 Wysłana - 12 styczeń 2017 16:15       [zgłoszenie naruszenia]

na polnocy ****zi (jesli o Teneryfe chodzi)

ale ... wlasnie wrocilismy z Gran Canarii i chyba fajniejsza
Plaze ladniejsze, wszedzie mozna dojechac autkie (podejscie z parkingu do Roque Nublo trwa 20-30 minut), same widoki tez fajniejsze, bo wyspa jest bardziej plaska od TF (gdzie w centrum Teide i koniec).
Jedyne, czego nie ma to Loro i Siam, choc i byly oferty z rejsem z GC.
A na sam koniec platne, minutowe parkingi: pierwsza 0,2-0,4€ i kazda nastepna od 0,023€ do 0,4€
polecam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Gdzie na podróż poślubną?

Warto przeczytać: Hobby Zbieranie Kamieni | Psy forumowiczów :-P | gitarowy noob | gdzie kupic malpe? | Mineralogia | papuga | *Puff* I po ptoku | Akira Kurosawa Filmografia | zmiana danych psa itp. | Akwarystyka - rybki forumowiczow %-) | Połączenie szkła | Psi spampost | moje hobby-uzależnienie-konkursy | Kąt miłośników gier fabularnych | Wybór psa | Sprawdz mojego bita | czego teraz sluchacie | tatry | stanisław M | pompek | ruskie techno | podczas okresu | przemowienia romana dmowskiego | tags | trance space | intro szczecin | ilu partnerów | niemiecka roksa | po dropsach | chan | Jak zaciągnąć ją do łóżka | Jak poderwać dziewczyna | clinic | filmiki fotka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.